Kaj danes delamo?

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. okt 2012 11:37

Via Amsterdam na nedeljski maraton.

Loni Makaroni

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

19. okt 2012 12:59

Ob petkih imam dan za opravke. Tako sem danes zjutraj oddala sina v vrtec, odšla do pediatrinje, v lekarno, na banko, v trgovino.. V naravo mi danes dopoldne niti slučajno ne znese, saj perem perilo, kmalu pa bo treba tudi nekaj skuhat. Danes za vse. Pospravljala ne bom, ker sta ta vikend punci na vrsti.. jaz pa .zgolj tako, da je vse na svojem mestu.

Pečt kaj sladkega se mi ne ljubi, bom šla raje popoldan z sinom ven na sonček. Saj imamo dovolj sadja, je bolj zdravo.

 

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

19. okt 2012 14:02

Eno uro smo ob jutranji kavi na stalnem mestu reševali probleme z na novo namščenimi radarji po mariborskih križiščih, potem sem skoraj dve uri porabila za običajne dogovore s sodelavci, kdo bo kaj naredil danes, plus nek sestanek, ker je šefica odsotna in jo nadomeščam, potem pa s sodelavcem na sonček, sva pojedla vsak po en odličen kebab, zdaj sem pa spet na delovnem mestu in pridno opravljam svoje delo.

Popoldan grem nekaj kupit, pridejo jutri prijatelji na obisk in miza ne sme biti prazna, potem pa bom malce lenarila proti večeru in zvečer brala Glorijo, ti mi je stalen petkov obred.

 

mamamia

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

19. okt 2012 15:16

Danes zjutraj sem bila naročena pri zobozdravniku, kjer se je kar dalo zdržat. Nato sem obiskala še tržnico. Ker sem pri zobarju pridno odprla usta  , sem se nagradila in si kupila kar 2 kili  iz brajde. V mojo nakupovalno torbo so romale še bučnice, redkev, fižol, domača jajčka. Pa učke sem si napasla na prekrasnih , gobah, zelenjavi..., saj že celo večnost nisem bila na tržnici. Ni bilo potrebno, ker sem letos pridno kmetovala in imela celo sezono dovolj zelenjave. Potem sem šla v službo, čeprav bi raje zavila domov, si obula teniske in šla nabirat kostanj. Po službi pa bom žrtvovala lepo popoldne in ga presedela pri frizerju, saj moja glava potrebuje malo spremembe. Ker pa je pred nami prekrasen vikend in bo za kuhanje škoda časa, ga bom večinoma preživela v naravi, plani so že narejeni.

 

neny111

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

20. okt 2012 17:46

Tako krasno kosilo sem včeraj pripravila, ki je večino romalo v smeti. Namreč starejša hči mi je iz vrtca pripeljala sina, ki je v vrtcu padel in se močno udaril v glavo  z močno slabostjo. Padel je zjutraj in me sploh ninihče poklical...Takoj smo leteli na urgenco, nobeden ni sploh mogel jesti. Med potjo je bruhal, pa še tam2x...Ostala sva notri in šele danes prišla domov. Pretres možganov.

Glava ga ob hoji še močno boli tako, da smo danes bolnišnica. Povabilo na rd smo odklonili, počivamo. Ah, pa tako lepi sončni dnevi. Upamo, da bo vse ok.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

20. okt 2012 18:39

fraj vikend mam

pa sem zjutraj kofetkala pr koelgici kar dolgo časa, popoldan pa pospravljala rože okol hiše, to pa je za danes tudi vse haha.kosila mi ni bilo potrebno kuhati, ker  osalih članov ni bilo doma..skratka super dan ,!!

petardica

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

21. okt 2012 10:51

Včeraj smo planinarili oz. plezali po Rogatcu, prav adrenalinsko je bilo, saj nismo ravno plezalci, ampak na vrhu 1557m smo bili poplačani z čudovitim razgledom, ker smo bili sami, smo si lahko privoščili poležavanje v "kopalkah". 

Danes  moški del spi do kosila, jaz pa počasi kofetkam, kuham kosilo, ker je vreme krasno gre perilo na sušenje pred blok. Popoldne pa obisk pri prijateljih , mošt in pečen kostanj.

marjja

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

21. okt 2012 11:47

Na račun včerajšnjega pohajanja na Sv. Ano, Podpeško jezero, Črno vas in še kje po Barju, sem danes prilimana na računalnik in zasuta s kupom papirjev... Dobro, da je vsaj sonce štrajkalo do zdej in ni bilo tako težko sedeti doma za mizo. Če bo sreča ga mogoče kako urco okoli 4ih še ulovim... Za kosilo pa kruh pa salama, da čimprej končam delo

Viva Meier

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

21. okt 2012 12:58

viva, kruh pa salama je super, če se človeku ne da kuhat

jaz pa pečem atomski štrudelj, ker grem potem na en piknik, pa mi tudi ni potrebno delati kosilo, jupiii :P

 

petardica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

21. okt 2012 16:43

Mi pa kar doma, sinček spi, ne prenese svetlobe.....ajoj...

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti