Kaj danes delamo?

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

13. okt 2008 7:38

ežoj, kaj pa noriš tu sred noči...če si napisal, da vstajaš ob 5.30, potem vstajaj takrat (ne pa 19 minut prej)

Ognjič

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

13. okt 2008 7:39

... sedaj sem še par minut na kulinariki (je moj peljal bejbo v vrtec). Ko pride nazaj, pa .

Nato grem malček v pisarno, vmes bom še mineštro skuhala.

Upam, da bo ob 12h šel moj po bejbo. Jaz končam kosilo, pojemo. Bejba gre spat, jaz bom malo posodo pospravila.

Popoldne pa z bejbo v brezdelju (stanovanje je pospravljeno). Malo na sprehod, risat s kredami, pa k sosedi na tobogan, ...

Zvečer pa mogoče še kakšno krpico zlikat, kakšen čvek na kulinariki - moj dela do 23h - bom imela mir.

 

 

MM

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

13. okt 2008 9:41

[citat=--morska medvedka--]

... sedaj sem še par minut na kulinariki Tako včerajšnji dan pa sem preživela v gozdu(ure in ure za 8 jurčkov),potem sem na vikendu potrgala fižol,šla h tašči kjer sem dobila domačo skuto in smetano,zvečer sem naredila testo,in zrezala jutčke...kamlu pa pod tuš,ker sem hotela gledati big brother,pa niso pokazali tiste"ljubavi",pa sem bila razočarana.Ne spremljam redno včasih se pa kaj nadaljuje in me vleče.... Danes pa sem že skuhala domače štruklje s kolegico pokofetkala še posesam in me ni do 20.00,ko priletim iz službe. Lep dan mislim da bo sonček pa se malo posončkajte.... petardica Sporočilo je spremenil(a) petardica dne 13. okt 2008 09:41:28

Šunkica  

član od: 9.5.2008

sporočila: 26

13. okt 2008 10:21

Moj vikend je bil pester kot že dolgo ne, moj sin je imel namreč krst in sem skoraj vse okoli dogodka organizirala sama. Nič posebnega, bi kdo rekel, vendar je bila to zame velika psihična obremenitev. Uradno sem namreč ateistka in se na verske obrede in z njimi povezane dogodke ne spoznam kaj dosti. Ne razumite ne napak, z veseljem in največjo možno odgovornostjo sem prevzela organizacijo, saj gre za mojega otroka in mi ni žal časa, dela in energije, ki sem jo porabila za priprave. "Zagodel" ( nenamerno ) mi jo je edino otrokov boter, ki mi je pol ure pred sobotnimi pripravami na obred prišel sporočit, da odpoveduje svojo funkcijo zaradi nenadnega poslabšanja zdravstvenega stanja njegove soproge. Na srečo je vskočil otrokov stari oče, ki je bil edini pri roki na tako kratek rok. Še dobro, da sem sama poskrbela za vse krstne potrebščine in darilo, kar naj bi bila baje botrova naloga. Na koncu se je vse dobro izteklo, tako za otroka kot zame, oba sva namreč prvič v življenju prisostvovala cerkvenemu obredu ( maši ). Tako bo danes "dan počitka", še kuhati mi ne bo treba, saj je ostalo dovolj hrane od včerajšnjega dogodka. Sin spi že od osme ure zjutraj, jutranje vstajanje je bilo sicer že ob šesti uri, vendar tako dolga dopoldanska siesta zanj ni običajna. Jaz pa imam čas za računalnik in branje, kar bo zame danes skoraj edino delo. Šunkica

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

13. okt 2008 11:14

Šunkica, dobra si, čestitke za organizacijo riba-ribica

Brihta  

član od: 8.10.2008

sporočila: 129

13. okt 2008 12:11

Lepo, zaslužiš si počitek.Sedaj naj ti nekaj dni mož pazi na otročka, sama pa si vzemi čas zase in se malo razvajaj. Zanima pa me zakaj si dala otroka krstit, če si ateistka.Pol se bodo pa spet fajmoštri na prsi trkal kolk je katoličanov. Brihta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

13. okt 2008 12:41

Brihta je napisal/a:
Lepo, zaslužiš si počitek.Sedaj naj ti nekaj dni mož pazi na otročka, sama pa si vzemi čas zase in se malo razvajaj. Zanima pa me zakaj si dala otroka krstit, če si ateistka.Pol se bodo pa spet fajmoštri na prsi trkal kolk je katoličanov. Brihta

 

Hja, podobno je bilo pri nas. Tašča si je ob vseh nas ateistih zaželela, da bi bil otrok krščen, pa sem ustregla tej njeni želji. S to razliko, da s pripravami in z ničemer nisem imela nič, le zraven sem šla gledat, kako je to videti. Sem župniku pred tem morala povedati, da vem, da bo babica poskrbela za krst, on pa je bil toliko uvideven, da je šlo brez nekih vznesenih govorov in podobnih reči, ampak je krst opravil "via šnel kurz", kot mi temu rečemo. In je bil volk sit in koza cela. Tašča je srečna še danes (pa sploh ne hodi v cerkev, razen za veliko noč nese košarico na žegen), meni pa tudi ni krona z glave padla.

In s krstom se je cerkvena pot naših otrok tudi zaključila, nista kazala interesa za kak verouk in poodbno. Sta pa o religijah dobro poučena, ker nas to vse zanima, moža še prav posebej. In zdaj nihamo med budizmom in islamom....

Malo heca ne škodi.

 

Mamamia

mamamia

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

13. okt 2008 14:05

Predvidevam, da je otrokov oče kristjan ... Danes sem peljala hčerko v vrtec, sin je ostal doma zaradi vročine. Seveda je kmalu čudežno ozdravel in zdaj uživa v igranju brez "komandiranja" starejše sestrice. Nameravam še speči kruh in skuhati kosilo, drugo pa po trenutnem navdihu. Aja, zvečer bova z možem pripravljala jabolka za krhlje. Atina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

13. okt 2008 14:09

Sama sem pa danes zjutraj začela nekaj prakticirati - glede na to, da se mi ponedeljki vlečejo in vlečejo, sem se odločila, da bom začela hoditi eno uro pozneje v službo, ma samo ob ponedeljkih, šla bom domov ob običajni, tisto manjkajočo uro imam pa hitro kak drug dan noter.

Se mi zdi, da je šel dan precej hitreje mimo. No, vsaj službeni del.

Loni Makaroni

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

13. okt 2008 17:16

Do dveh šiht,potem so pa drva pripeljali ,tako se je cela hiša zbrala in je bilo endva tri narejenoin pospravljeno.Sedaj kuham kostanj,bi morala peglat,pa mi nič ne diši. lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti