Kaj danes delamo?

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

12. okt 2008 7:51

če so včeraj vsi vrteli okrog hiše čopiče je danes na vrsti Barcolana zagotovo bo super pa še 40. po vrsti je anaeva

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

12. okt 2008 8:07

Atina, čestitke. Jaz sem s sejma šla malo preden se je začel izbor...Se je pa res malo pred peto začela valiti truma ljudi na sejem. Včeraj popoldne sem šla še k prijateljici pomagat grozdje obirat. ...Ponoči me je magnetno privlačila wc školjka. še zdaj sem čist crknjena. Zgleda, da sem kaj fasala, saj me malo kuha. Tako, da so današnji plani padli v vodo.... atina - tukaj še link dam namesto tebe http://www.sejemkomenda.si/?p=152 klavdija Sporočilo je spremenil(a) klavdijaB dne 12. okt 2008 08:21:47

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

12. okt 2008 8:35

jaz sem pa včeraj naredila sadni biskvit, ker po kosilu dobimo obiske, ker je hčerka zbolela. ona je včeraj bruhala, jaz sem pa maloprej dobila drsko. Očitno je nekaj v zraku. Pa tako sem se veselila, da bomo šli danes malo na kakšen daljši pohod. ariella

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

12. okt 2008 8:58

Atina, za dobrega gospodarja je zagotovo najbolj zaslužna najboljša žena, a ne.. Torej, čestitam ženi najboljšega gospodarja

Ognjič

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

12. okt 2008 9:25

Tudi ob nedeljah mi ne pustijo spat grrrrr:), od pol 8ih do 9ih sem bila na trenigu in pridno kurila kalorije (še včerajšnje, er današnje šele zdajle bašem vase:)). Ravnokar vzela iz pečice biskvit za torto, ržen kruhek je šel pa v pečico. Medem, ko se bo pekel imam spodaj v garaži generalo čiščenje mojga motorčka (včeraj prišla po temi domov čist zmrznjena, pa se mi ni ljubilo mušjega britofa pucat). Do 12ih, ko se dvigne megla, ko štartam proti Grobniku navijat za srečneže, ki jim še ni zmanjkalo denarja za pisto :), bo glih vse tipitopi. Ninja24

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

12. okt 2008 9:53

Celo sončno jutro že poslušam in čitam, kako meglo mate vsepovsod. V MB pa tako sonce ko julija in avgusta vkup. Zaj se ob kofetu odločam, v kero šumsko-pohodniško smer me bojo vodle noge in okice, Pohorje, Žavcer ali Urban. Že vem, ka bojo zvečer spet ponočnjaki od gob oz. negob. tumpika

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

12. okt 2008 10:12

Današnji dan se je že začel slabo. Očitno sem imela neke "grde" sanje, saj sem se zbudila objokana, pa še kri se mi je vlila iz nosu Zbudila sem se ob devetih, pa ponavadi v nedeljo nikoli ne vstanem pred dvanajsto. Zdaj sem spila kavico in pojedla zajtrk, potem pa moram še počesat mačko. Na kosilo danes dobimo staro mamo št.2 (ena živi pri nas), ki jo bo potrebno tudi odpeljat nazaj domov (je že precej v letih), potem pa me (še vedno) čaka domača naloga iz prevajanja, ker se mi včeraj ni dalo ukvarjat s tem (oziroma mi ni zneslo, saj se je stara mama št.1 odločla ob 8h zvečer delat flancate in sem ji morala pomagat). Verjetno se bom precej zgodaj spokala v posteljo, ker moram jutri vstat ob pol šestih in it na avtobus proti Ljubljani. Tumpika, upam, da boš veliko gob nabrala jaz bi šla tudi po marele, pa mami pravi, da v zamrzovalniku ni več placa lp NaturensGalleri

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4742

12. okt 2008 10:34

Ninja24 je napisal/a:
Tudi ob nedeljah mi ne pustijo spat grrrrr:), od pol 8ih do 9ih sem bila na trenigu in pridno kurila kalorije (še včerajšnje, er današnje šele zdajle bašem vase:)). Ravnokar vzela iz pečice biskvit za torto, ržen kruhek je šel pa v pečico. Medem, ko se bo pekel imam spodaj v garaži generalo čiščenje mojga motorčka (včeraj prišla po temi domov čist zmrznjena, pa se mi ni ljubilo mušjega britofa pucat). Do 12ih, ko se dvigne megla, ko štartam proti Grobniku navijat za srečneže, ki jim še ni zmanjkalo denarja za pisto :), bo glih vse tipitopi.Ninja24

Sem danes finiširala torto v podobi tvojega nicka za eno navdušeno motoristko . Pa srečno pot v "lijepu njihovu" in seveda nazaj.

Tumpika, tebi pa srečno v hosti (jaz bi se kar pri tebi abonirala na te župce)...pa pazi, baje obstajajo tudi "jurčki", ki v roki zrastejo

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 12. okt 2008 10:34:34

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. okt 2008 10:36

Dopoldne bom še naprej preganjal  mačka, popoldan se bom že česa domislil.

ežoj

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

12. okt 2008 10:40

Ežoj, moj mož pa drugo pasmo mačka preganja, pa pravi, da ga glava boli.

Daj povej, a misliš da je to možno?

jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti