Naj recept

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

tema odprta - 27. mar 2008 19:21 | ogledi: 4.713 | odgovori: 30

Res je, da je na kulinariki ogromno odličnih receptov, zanima pa me, kateri so vaši favoriti.

Moja najljubšia sta Torta nutella in Chilli con carne.

 

lp Saša

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

27. mar 2008 19:27

Trenutno mi pade na pamet Čokoladni huzarski krapki, pa kakšna jogurtova torta, pa Jagodne sanje, pa še kaj bi se našlo. Atina

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

27. mar 2008 19:28

Favorit je Galjino testo za pico.

Riko s svojimi recepti je zakon.

Drugače pa po trenutnem navdihu, nimam posebnih favoritov. Beležka je prepolna, da bi jih naštevala...

jasna

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. mar 2008 20:52

Rikovi recepti, pa zzvonetov prevod "kruha brez gnetenja", Lidkine testenine.....ker pa ne bi rada delala krivice še drugim, ki se jih trenutno ne spomnim, prepustim besedo še drugim. mamaF - Mojca

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

27. mar 2008 22:32

Absolutni favoriti so tile trije: - jogurtova bomba, ker je lahka in zelo zelo okusna - pijana nevesta, ker se jo hitro in lahko pripravi in vsi zahtevajo še - orehova potica, ker si nikoli nisem mislila, da bom znala peči tako dobro potico, pa me je ta recept prepričal v nasprotno Sicer me je pa že veliko receptov na kulinariki rešilo iz zagate, tile so pa tisti, ki se jih spomnim tudi ob 3h zjutraj. Urša

kozamurnik

sporočila: 2311

28. mar 2008 6:10

Riko,Riko in se enkrat Riko. Precej me cudi zanimanje za torto nutella,no morda je za zacetnike res dobra in enostavna,je pa veliko ,veliko boljsih, to si upam trditi.Ne zamerite,ce odkrito povem. kozamurnik

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. mar 2008 7:17

Recepti: med sladicami-kokosove rezine (to se trenutno spomnim-je med najljubšimi), med ostalimi jedmi pa kaj z zelenjavo (vse tiste pite, narastki ipd.) Avtorji: stana.r in katka lopatka-ker sta nenormalno aktivni in ti ogled njunih albumov razdraži želodec Komentatorji: Vendelina jr. in Mamamia- se ne morem odločit, ker mata vedno kake prefinjene stvari na zalogi Sicer pa mi je veliko stvari in zelo veliko kuharjev izredno zanimivih. Sem pozabila naj faca: Jelenčkova in tumpika. Začetnica Sporočilo je spremenil(a) ZAČETNICA dne 28. mar 2008 07:25:24

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

28. mar 2008 7:39

A je ta Riko samski hahahaha? Res so njegovi recepti super. mišika

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

28. mar 2008 7:39

kozamurnik je napisal/a:
Riko,Riko in se enkrat Riko.Precej me cudi zanimanje za torto nutella,no morda je za zacetnike res dobra in enostavna,je pa veliko ,veliko boljsih, to si upam trditi.Ne zamerite,ce odkrito povem.kozamurnik

 

Meni in verjetno ne le meni so pa ravno taki enostavni recepti najboljši, saj zahtevnega se ne bom niti lotila, kaj šele da bi ga prebrala. Recepta rada enkrat preberem in ga nato naredim, ne da bom 10 x pogledala kaj moram storiti, saj me mine volja do kuhanja. Jah, različni smo si, ne bi pa napisala kateri recept mi je najboljši ker jih je nešteto in mislim, da bi naredila veliko krivico,da bi enega imenovala drugega pa ne. Torta Nutella pa je  res izmed najboljšimi recepti vseh časov po mojem mišljenju.

Lep dan!

Anamarija

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

28. mar 2008 8:13

Svinina z rdečim fižolom Chilli con carne Piščančji file sa origanom in sirom Krompirjev golaž po moje Žemlje dafke Mesne kuglice v paradižnikovi omaki Srnin golaž Ciganski golaž Mučkalice Ričet-kmečki Krompirček ala berinka Koruzni narastek po mehiško Segedin golaž po Mojčino Mehiška rižota Piščančji trakci v smetanovi omaki Fižol z klobaso Piščančja obara z žličniki Kvašene preste Kruhki za žur Miške z skuto Goveja pečenka ala Sonja Posebno dobra krompirjeva solata Slani rogljički Zelenjavni kuskus Francoska solata Koruzni kruhki..........Pa še,pa še veliko Ba mel Hitri kokosovi piškoti Torta nutela Skutino pecivo za požrešne sosede Pecivo na suho Malinovi polnozrnati zalogajčki Maffini Slastne nušine rezine Navihani samifredo Rafaelo pecivo Rolada silva Urškino pecivo Babičino pecivo Kokosovi kolački brez moke Bačo torta Višnjev kolač Chocholate chip cookies Orehova rolada Hitra torta z jabolki Masleni keksi Kokosova klobasa Jogurtovi žepki Kinder pingvin Jogurtovi prepognjenci Pisani trikotniki Rafaelo kroglice Rožičevo pecivo Miške z čokoladnim nadevom Kifeljčki Princeske Domači puding Brizgani piškoti Orehove palčke......To so recepti ki sem jih jaz že poskusila,in jih imam zapisanih še veliko ki jih bom še delala,in jih je RES veliko ki so odlični. golubić

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. mar 2008 8:17

Ciabatta, pecivo na suho v sladki in slani verziji, krhka pita za vsak okus, pita msiračnica, španska pita, gurmanski preliv za testenine, kinder pingvin. Vrstni red naključen

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtmalaga
Kaj jutri za kosilo?lisicka
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti