Naj recept

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

28. mar 2008 8:50

Vse, česar sem se doslej lotila s Kulinarike, mi je ratalo do amena. Ocen ne pošiljam, ker preprosto nimam časa. Ta čas dosti rajši porabim s prebiranjem postov in Vendelininih komentarjev, sicer pa vsi, ki me poznajo, vedo, da je kulinarika.net pri meni izpodrinile vse druge oblike zasvojenosti. Ker s tem, kar najdem tu, kuhanje ni več nuja, pač pa postane ČISTI UŽITEK. Moj najljubši recept? Ne vem še, jih moram še 3/4 sprobat. helenag

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

28. mar 2008 9:20

V svet Kulinarike sem vstopila z namen , da svoje kuharske "sposobnosti" izboljšam. To mi je uspelo s prebiranjem receptov, še bolj mnenj. Sedaj sama pečem kruh - zame je odličen recept Kruh brez gnetenja pa Lepinje po Boženinem receptu so super. Krofi po receptu Tanje Kocjan so prav tako odlični, pa tortilije sama delam, vlečenega testa tudi ne kupujem več, je pa še mnogo drugih odličnih receptov. Veliko jih je že med zaznamki, ki čakajo na vrsto, da jih sprobam. Vsem, ki prispevate recepte, hvala. tadeja 13

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. mar 2008 9:29

Predvsem zbiram trike in finte: - to, da se da v kakšno dolgočasno mesno omako žlica kakava mi je bila ultimativno dobra ideja (to sem videla v enem receptu za bolonjez, ki sem ga čisto po pomoti odprla, sem si mislila, da bolonjez pa ja znam narediti, pa vidiš zlomka, odkar grem pa s kakavom nad govedino, ima boljši okus) - pa mammamia me je naučila uporabljati tuno s kokosovim mlekom - pa azijski recepti od gospe Marinke - pa izboljšala sem svoje piškotne veščine - pa mnogo bolj lično delam stvari, odkar sodelujeva z lady stano.r Vendelina jr.

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

28. mar 2008 10:28

Brez dvoma v uspeh se lotevam peke sladic, tort, celo krofov. Zelo dragoceni so mi vaši nasveti in mnenja pod recepti. Zdaj imam majhen problem, ko moram prepričati prijatelje, da so sladice "domače".

Trenutno najljubše vse, ki sem jih naredila, ker so vse uspele. 

barbara9

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

28. mar 2008 11:12

Rada imam enostavne recepte, to pa ne pomeni da zmečem skupaj pet konzerv, daleč od tega.

Veliko receptov priredim zaradi težav z alergijami, tako da uporabljam bolj svoje recepte in nekaj sem jih ( predvsem tiste brez jajc in mleka ) tudi prispevala. Od teh mi je naj prazolio.

Od tujih receptov iz baze pa mi je fenomenalen polnozrnati malinovi zalogajčki sicer tudi malce prirejeni.  Izredno okusna sladica, enostavna in še zdrava za povrh. Čestitke

 

Aki

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

28. mar 2008 14:05

Malo off topic ampak Loni - kakšno je pecivo na suho v slani obliki. Kakšen link bi bil fajn, prooosim. Drugače pa od tukaj - večina zelenjavnih mešanic, ki se v obliki narastkov pečejo v pekaču, "močnejše" solate, kruh, pecivo na suho.., večina peciv s skuto in jogurtom, večina mehiške kuhinje... Redkokdaj pečem kaj dvakrat, ker je še toliko za preizkusit. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

28. mar 2008 14:54

Poleg nekaterih gor naštetih še piščančji žur. Kako ste ga mogli spregledat

Lijana

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

28. mar 2008 16:39

Veliko receptov,ki sem jih sprobala je Rikovih.Tudi jaz imam rada preproste recepte,ki jih je tu dosti.Najboljše pa mi je to,da so pod recepti mnenja,vprašanja,pojasnila...tako da sem se lotila tudi česa takega,za kar prej nisem mislila da bom spravila skupaj in mi je uspelo. Najbolj zanimivo mi je bilo pecivo "na suho",ker prej še nikoli nisem slišala zanj in ga ponavadi pripravim,ko se nam na hitro zlušta kaj sladkega. Kristina

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

28. mar 2008 16:52

jasna ne najdem tega recepta za testo za pizzo? a mi prosim pomagas? hvala ycrna Sporočilo je spremenil(a) ycrna dne 28. mar 2008 16:52:33

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti