Big brother se je začel

BiBaBuBa  

član od: 11.5.2008

sporočila: 62

15. jun 2008 10:26

BRAVO Naske!!!!!!!!! O voditeljici pa raje ne bom izgubljala besed... Radi se imejte! BiBaBuBa

Jurca  

član od: 24.1.2008

sporočila: 23

15. jun 2008 10:29

Nekaterim je všeč voditeljica, drugim zmagovalec, tretjim cela odaja, četrtim spet nič. Tako pač je in prav je tako. Saj lahko vsak sam odloča o tem ali bo gledal ali ne. Men osebno je bla voditeljica kr faca - pač ni taka kot so naprimer voditeljice odmevov, ker za tako odajo pač ni treba da je taka. Naloge tekmovalcev se mi niso zdele v redu; men so ble otročje. Zmagovalcu pa sem privoščila. Jurca

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

15. jun 2008 12:20

Bravo Naskeee !!!! Tudi jaz sem mu privoščila, res denar je šel v prave roke, verjamem da ga bo pametno porabil da naredi kaj iz sebe v zvezi repanja . TinaTina

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

15. jun 2008 22:06

Tudi jaz sem držala pesti za Naskeja bravo mark5

dandej  

član od: 13.2.2008

sporočila: 71

16. jun 2008 8:37

Bravo Naske. Nina pa je tud čist vredu voditeljica. Poglejte kakšen dolgačas so vsi drugi, oddaje zabavne, voditelji pa resni. Ko gledam kake tuje tv postaje, si mislim, kako da imajo tam take zabavne voditelje, ki se smejijo in ti dajo ful energije, pri nas pa takšni. No, NINA je zakon!!! bobika

neznan uporabnik

16. jun 2008 16:32

meni pa ta naske ni nič kaj preveč ušeč...pokazalo se je da je **zelo bogi** da se je zasmilil ljudjem glede prekritja strehe, šolanja... taktika... sandi se mi pa zdi da je tak kot je nobene taktike pa tega... nina je pa res odlična voditeljica... lovebeyba

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

16. jun 2008 21:15

Moj favorit je bil Marcelo,nisem mogla verjet,ko je šel ven prvi! Naske mi ni bil všeč že od začetka,sicer mi sploh ni jasno kaj je takega pokazal?!,razen tega da je "bogi".Sicer pa kakorkoli,vsak je imel svojega favorita.Nekomu se en bolj dopade,drugemu pač ne. Aja,prihaja kmetija.........!!!Se beremo. Kristina

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. jun 2008 8:28

Jaz sem nehala gledat, ko sem videla, da je Marcelo prvi letel ven... Sem že vedela, da bo Naske zmagal, joj... bogi... (sicer so ga favorizirali full, pa mamo dajali na prispevke, pa streho, pa... buh...)...

lidka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

17. jun 2008 11:03

Baje da je skozi cel teden zbral največ glasov Sandi. Zato so v finalni oddaji resetirali glasove na nulo...ljudje, ki so glasovali so ponoreli, saj so na POP-u stalno ponavljali, da se zadnji teden glasuje za zmagovalca, ne pa za tistega, ki bo v finalnem dvoboju. Tako je zmagal Naske, ki so ga zadnje dneve res favorizirali. Meni je bil Sandi bolj všeč, moji favoriti pa so itak šli že zdavnaj ven. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

17. jun 2008 11:24

Saj se mi je zdelo.

(Ampak v čem je fora, da se vnaprej določi zmagovalca? A ni vseeno, KDO pobaše tisti keš? A smo slovenčki res tako nagnjeni k spletkarjenju, da niti reality ne pustimo, da se odvije, kakor se pač odvije?).

lidka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti