Big brother se je začel

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

28. apr 2008 21:42

Ne. Šlo je za to, da je Tayb elegantno sprovociral Naskeja in Sebata, da sta TOČNO povedala, da sta nominirala Dejana in ZAKAJ sta ga nominirala (torej. kar sta govorila v spovednici).Tega ni govoril nihče drug. Lahko govoriš o nekih možnih kombinacijah nepoimensko in variantah na splošno...ne smeš pa govoriti, kar je bilo v spovednici. Ampak verjetno sta onadva mislila, da lahko govorita, ker je bil Dejan že izseljen - to bi tudi jaz recimo mislila, da lahko, a ne poznam podrobnih pravil. Uboga dva pa sploh nista vedela, da sta nominirana zaradi Dejana, ampak zaradi teh pogovorov o kombinacijah, o katerih res govorijo tudi drugi, zato se je Sebatu zdelo še toliko bolj nepošteno, da sta recimo kaznovana samo onadva. Saj meni bi tudi prekipelo. Tudi meni je Mateja nekam znana...Ni mi všeč, ker je preračunljiva. Trenutno mi je vseeno, kdo zmaga. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

28. apr 2008 22:05

mene sta trenutno oba negativna-Mateja in Tajbin to samo zaradi zaročevanja.A ste slišal ko je Mateja govorila Tajbu,da bi se ona poročila,on pa da se bosta uzun pomenila.Mateja je še mal posmrkala lin rekla da rabta dnarčka on reče da velik,na kar ona odgovori -ah,sej ne rabva dost. Ne vem zakaj mislite da BBdaje Markotovi skupini lažje naloge,saj je scenarij narejen že prej. Kaj pamislite o Saši?Men ni tko slaba, sam preveč preklinja. mesni

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 23:58

ZAČETNICA je napisal/a:
Na koga pa zdaj navijaš? Začetnica

 

Jaz že od začetka, od momenta, ko so se predstavili, navijam za Tyba...

Lep dan in veliko se smejte

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. apr 2008 0:25

Simona, on je preračunljivec, taktizer in hinavi. Tudi jaz sem od začetka bila absolutno zanj, ampak zadnje tedne pa-no comment. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Peca  

član od: 31.12.2004

sporočila: 38

29. apr 2008 4:21

BB spremljam od začetka, zato mi je sedaj po polovici oddaj že malo jasno, kdo je kaj. Meni osebno in moram reč, da vsem v družini sta bila všeč Damjana in Sebastjan.Še danes mi ni jasno, zakaj je šla Damjana. Samo ne mi govoriti, da so jo izselili gledalci. Njena priljubljenost je bila zelo visoka, pa tudi na forumih so o njej govorili večinoma pozitivno. Po mojem mnenju je BB odločil in ne gledalci. Da pa je igra skrajno nepoštena, pa čivkajo že vrabčki. To vemo tudi že vsi, ki kolikor toliko redno pokukamo na BB. Sebastjana so se pri POP tv morali rešiti, ker je bila njegova priljubljenost NAJVEČJA in je iz tedna v teden rasla. Tudi mularija, ki spremlja BB je to že pogruntala in mislim, da je zanimanje za to igro začelo upoadati. Vseskozi imam občutek, da je lepo zrežirano. Sedaj so dali k Mateji še njenega ET, ker pač ni dovolj igralcev na strani gospodarjev. Lep sončen dan!! Peca

dandej  

član od: 13.2.2008

sporočila: 71

29. apr 2008 8:55

Prav imaš Peca. Zadnje časi so šli ven vsi, ki so imeli največjo priljubljenost med nominiranci. A ni čudno? bobika

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

29. apr 2008 9:06

katka lopatka je napisal/a:
Simona, on je preračunljivec, taktizer in hinavi. Tudi jaz sem od začetka bila absolutno zanj, ampak zadnje tedne pa-no comment. katka

 

Pa če je takoooo fejst Saj mu na obrazi piše kakšen je, to je res... ampak jaz vedno pravim- "dokler ni moj, mi je vseeno kakšen je"

Lep dan in veliko se smejte

Sporočilo je spremenil(a) Simona84 dne 29. apr 2008 09:07:07

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. apr 2008 9:23

Ja saj je simpatičen dečko, ampak men tak seronja deluje. Tak kot da se bo ravnokar zjokal pa mami pod kiklo. Kakšne narodnosti pa je on? Ne da bi bilo kaj narobe, tako me pač zanima, ker sem opazila, da malo težje bere. Sicer je pa kar posrečen, če gledamo samo telo-joj kake pujse smo. Začetnica Sporočilo je spremenil(a) ZAČETNICA dne 29. apr 2008 09:24:15

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

29. apr 2008 10:11

Jaz sem ves čas navijala,da zmaga Seba.Škoda... Zdaj mi je tako ali tako vseeno,če pa že mora kdo naj zmaga Marcelo,ta teden pa ven leti Sara,ker mi je dokraja antipatična. Mateja mi je sicer zelo luštna punca,Saša pa mi ni pretirano všeč.Njen način govora in obnašanja Peca o tem kdo je izseljen se tudi jaz strinjam,da ima veliko BB zraven.Če dobro pomisliš,je vedno preden je izseljen eden ven film od tistega ki bo šel ven (pred 3min glasovanjem).Poleg tega se meni zdi,da nazadnje niso bili pokazani % Tjaše in Sandija (ali sme samo jaz spregledala).Scenarij je določen,zmagovalec tudi in vse bolj mi smrdi,da bo to Tayb ali pa Sandi.že lansko leto je zmagal Andrej,ki je bil "tujec" zakaj ne bi še letos? Vse skupaj je podla igra,ki nam lepo prazni denarnice (z glasovanjem,karticami,visenjem na internetu...) Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti