Big brother se je začel

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

15. apr 2008 16:45

Eno vprašanje za tiste ki redno gledate.Jaz včasih malo poškilim in sem ful razočarana nad tedensko nalogo. Prejšni teden so zdajšni gospodarji dobesedno trpeli,zdajšni služabniki se pa ta teden ves dan izležavajo v boljšem stanovanju.Res ful ne fer... Pa me zanima komu gre ta teden bolje?Upam,da ne bo revolucije Roncolino

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

15. apr 2008 18:34

jaz tudi ne prenesem sebastijana..tudi ko ima zaprta usta.tak mi je grozen da ne morem opisati. nekdo je napisal da samo pozdvigne glas ko se krega z puncami, in to je čisto res ker si nad fanti ne upa. za svoja leta bi se lahko bolje obnašal in pustil tudi drugim da izrazijo mnenje. p.s. nina tudi meni nima dobrih frizur. žabica21

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

15. apr 2008 18:48

Ne gledam big brotherja, ampak ta sebastijan pa tud meni... kar živčna ratam če samo prestavim program in je tam, ali če grem mimo tv-ja ko kdo drug gleda. Mi grejo nasplošno na živce taki ljudje, ki mislijo da vse vejo in da iz vsake stvari delajo velik cirkus, najprej pa oznanjajo da so kao ful mirni in nevem kaj vse (uvodno oddajo pa sem gledala celo). Nina pa mi je tako na splošno gledano vredu kot voditeljica, mislim s tega stališča da je sproščena in da se vedno dobro znajde med pogovori, samo glas in frizure zamenja, pa bo. *Alisha*

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

15. apr 2008 21:07

ZAČETNICA je napisal/a:
katka lopatka je napisal/a:
Tjaša se zbližuje z Damjano, ji je že izpovedala svojo ljubezensko zgodovino. Vidi se, da pogreša mamo.
Lahko kaj več o tem poveš prosim? Začetnica
Začetnica o čem? Damjana je šla že ven 2 tedna nazaj...ali pa te zanima to od Tjaše? katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

15. apr 2008 21:08

Roncolino je napisal/a:
Eno vprašanje za tiste ki redno gledate.Jaz včasih malo poškilim in sem ful razočarana nad tedensko nalogo. Prejšni teden so zdajšni gospodarji dobesedno trpeli,zdajšni služabniki se pa ta teden ves dan izležavajo v boljšem stanovanju.Res ful ne fer... Pa me zanima komu gre ta teden bolje?Upam,da ne bo revolucije Roncolino
Ja, saj sem napisala, spet ima sedanja skupina gospodarjev težjo nalogo, njihov spisek nalog je dolg celo stran, psi pa imajo le dve pravili. Zaenkrat pa, kolikor sem spremljala imajo psi dve napaki več. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

16. apr 2008 8:43

Saj to ni nmerno narejeno.Scenarij je sigurno narejen že prej,tako da,po mpjem niBBnič kriv kakšno nalogo ima kdo.Tudi meni je Naske postal antiptičen,caplja in kima,zaSebatom.Na programu sploh ni bilo prikazano,kako grdo je žalil Tjašo.Sama imam kartico pa sem spremljala ves njun prepir.Kopa se je Naske opravičil,pa je BB prikazal vse. mesni

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

16. apr 2008 9:03

Katka zanima me o tjašini ljubezenski zgodbi, ker se mi zdi da poznam enega fanta... Skratka to. Sicer pa se je Seba malo skuliral a ne? Saro kar po rokah nosi. Začetnica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

16. apr 2008 9:29

Govorila je v tem duhu, da še ni imela resnega fanta, v dva pa je bila zares zaljubljena. Zdaj v zadnjega kar precej (verjetno nesrečno), ker ni bilo nič. Seba hoče biti boljši, kot so bili prejšnji gospodarji do njih, skratka spet neko samodokazovanje. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

22. apr 2008 13:20

Kako komentirate zadnje dogajanje v hiši?Ko berem izjave na forumu 24ur se mi koža naježi.Ne morem verjeti kako nekateri ljudje lahko premorejo toliko grdih izrazov in sovražnosti Kristina

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

22. apr 2008 13:33

To je vse skupaj napihnjeno. Alkohol je sicer naredil svoje, Tjaša in Sandi pa sta grdo lagala in vse stanovalce obrnila proti Dejanu, ki se ni spomnil, kaj je naredil (tisto božanje po licu ni imelo zveze s tepežem, res pa je, da bi verjetno tudi sama nagonsko tako odreagirala kot Tjaša). Zato, VEN z njima . Seba je kar začutil, kaj pa, če se je Sandi zlagal... Nova stanovalka Saša mi ni prav ni všeč, je zelo vulgarna, prav tako vse punce nimajo osnovne razgledanosti...bolj se mi dopade Mateja, ki pa jo Tyeb že uči obnašanja. Taktiziranje? katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 22. apr 2008 13:33:46

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti