Big brother se je začel

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

4. maj 2008 22:12

Skregali sta se Mateja in Jeanin,danes je Mateja zaradi tega jokala,ampak nič nevem zakaj je šlo.Ve kdo? Mislim,da je Mateja kar rada v središču pozornosti in zelo rada komandira. Kristina

tisdno  

član od: 17.11.2002

sporočila: 117

4. maj 2008 22:16

Ja slučajno sem gledala v živo. Videlo se je, da Mateja in njen ET taktizirata in da sta se zato spravla nanjo, da bi jo pač spravila pred gledalci v slabo luč. Ampak nista mogla skrit, da ne govorita iz srca pač pa res samo zato. Res pa je, da so bili vsi malo pod gasom, no vsaj ET in se ni dal in dal in je skoz govoril eno in isto 30 x je ponovil. Je pa bilo lepo videt Marčelota, kako se je postavil za Jeanine. No in ko je Matejo to danes ugotovila, da sta pač šla predaleč je pač jokala, da ona ni to mislila. Tako nekako nakratko.

SILVA

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

4. maj 2008 22:25

Ja, tako je bilo. Medtem, ko je Sara v kadi brila Sandija, je bil ta kreg. Sicer je Taybi družinica hotela napiti Jeanine z bovlo, ampak ga punca dobro nese, kar vemo že od prej, in jima ni uspelo. Sama sta prej zapadla pod vpliv alkota in sta se spravila na J. Potem je Mateja le sprevidela, kam to pelje in je Tayba poskusila ustavit, da je pa zdaj dosti. Tudi kasneje sta imela sama pogovor o tem, kako je to izpadlo zunaj, in Taybi je bil spet ponižen ko cucek. Ker onadva sta tole igrico dodobra naštudirala, saj se vidi kako pogledujeta proti kameram, ups kako sva izpadla. Zdaj pa tolče slaba vest... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

4. maj 2008 22:36

Meni pa tale Mateja in Eltajb gresta pošteno na živce,čeprav big braderja spremljam samo po TV.Se popolnoma strinjam s teboj Katka Lopatka. kalcicl

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

6. maj 2008 13:09

Ja in tiste Matejine solze so bile tako posiljene da kaj.Ja dekle se boji,da bo v petek ven letela,kar se zna zgoditi.In zanimivo, najprej je Tyeb obsojal Jeanine,drugi dan zunaj na vrtu pa se je povsem strinjal z njeno odločitvijo.Spet v spovednici pa je rekel,da se najbrž laže. Kristina

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

7. maj 2008 18:19

OO,kako so se danes lepo imeli.Mateja in Tajb sta se poročila,Sandi je pa špilal.Res mi je blo všeč. Sandi mi je favorit in to z vsakim dnem bolj od samega začetka,če bo pa do konca pa ne vem. Tajb je pa videt vsebolj zatežen. mesni

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

7. maj 2008 18:34

Čakte,čakte...a onadva sta se kao zares poročila?Sicer je bila lepa nevesta samo a to je kao uradno veljavno? Mi gre pa spet na organ to,da pri nalogah BB ne jezi se NI nobene razlike med podložniki in gospodarji.Kako tipično...ko pa se bo zgodila revolucija bo takšna razlika v nalogah da glava peče... Roncolino

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

7. maj 2008 18:43

Včeraj me je štiriletna vnukinja moje prijateljice v navezovanju stikov zaupno vprašala, če gledam BB. Pa sreča, da berem to diskusijo, sicer bi zmrznila. Se ji je zelo dobro zdelo, ko sem rekla, da malo vem in de vem, katera je Jeanine, ki je njej najbolj všeč.

To je dokaz, da je radovednost koristna. ( No, sem v ponedeljek gledala oddajo pri prijateljih, ki so navudšenci. Na srečo.)

F r i n a

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

7. maj 2008 20:01

Ne,vzela sta se zahec.Sm jas mislim,dabi bla poroka bolj romantična in prijetna če bi se poročila Marčelo in Žani.ZakoncaTajbinista delovala prav nič zaljubljeno.Tajb je celo izjavil,da ježe skoraj polizal med. mesni

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

7. maj 2008 20:23

Aja...se mi je zdelo. Še nekaj kar mi je nefer.Da figurica lahkoizbije figurico,ki je že končala.Ne vem a to so nova pravila Človek ne jezi se.Svinjarija... Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti