Big brother se je začel

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

2. maj 2008 11:25

Ja, Sara je mrtvo pijana izjavila, da bi edino Marcela iz bajte...Večkrat sta se tudi božala. Seveda je problem sedaj tudi Egipt. Se mi zdi, da je takrat M. že ciljal na J., ker je komaj izustil ime Sara, če se prav spomnim, ga je Nina še nekaj hecala - J. je bila pa pač vezana. Obenem pa tudi mislim, da se Sare ne bi branil, ampak je šla J. bolj konkretno v akcijo. Pa tudi M. se mi ne zdi nič kaj zaljubljen, bolj kot lanski Robert do Jasmine, da je pač izkoristil ponujeno. Bomo videli. Sicer pa se mi tudi zdi, da je Sara trezno in odraslo odreagirala na situacijo za tako mlado dekle. Če ji je Marcelo všeč, ji sigurno mora biti hudo. Taktno se je odmaknila in se prav lušno zabavata s Sandijem. Vsaj poskrbita za malo zabave. Tudi pritisk nominacij naredi svoje, ampak se punca dobro drži... Zato sem za to, da leti Saša, ki je itak izrazila željo za domov. Naske me trenutno ne moti, ne bi pa želela, da zmaga. Pa tudi sem za revolucijo, da vidimo golobčka še v luksuzu, čeprav je Marcelo včeraj zvečer rekel Jeanin, a se tu ne bo "gonil" (citiram), ona ima pa itak na obisku teto...počakajmo. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 02. maj 2008 11:26:37

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

3. maj 2008 10:49

No, jaz sem si pa sinočnjo oddajo ogledala v živo v studiu. Studio je neverjetno majhen, scena cenena, režiserju pa nikoli ni dovolj glasen aplauz Nina je neverjetno simpatična med pavzami, ko TV gledalci gledajo oglase. Moram vam pa vsem, ki vam gre na živce "nasveti za šoping", "tok za zdej, se vidmo in slišmo kasnej" povedat, da je to vse del scenarija. Na obeh fiksnih kamerah (razen na "leteči") ima ekran, s katerega bere besedilo in ki smo ga ves čas videli tudi mi. Vse te njene "puhlice", vključno z vsemi OK-ji so napisane in jih mora prebrat. Kar se pa tiče smeha, včeraj ga je dvakrat izzval Gačanović, za kar je bil s strani Nine in režiserja okrcan med oglasi, v naročju je imel psa, ki mu je vmes trikrat ušel in se sprehajal po odru, Nini med nogami. Režiser je sicer takoj spremenil kamero, da se je videlo Nino le nad pasom, pa vendar - vsaka čast ji! Res je profesionalna. Meni sicer nikoli ni bila preveč simpatična, ampak ko sem jo včeraj videla v živo, njene reakcije na nepredvidene dogodke (psa med nogami) pa je še vedno profesionalno oddelala, brez napake brala tekst... Malce sem spremenila mnenje o njej. Samo zaboga, naj ji nehajo pisat tako bedaste tekste! Issi

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

3. maj 2008 11:06

Zanimivo Issi.Meni doma ni bilo nič jasno zakaj zaboga se režijo.Mi je pa gačinović taka faca... Kaj pa počne Nina med oglasi? Ful sem vesela da ni bilo revolucije,žal pa mi je da ni šla ven Sara.Bo pa zanimivo gledati današnje nominacije.Ker na strani gospodarjev bodo nominirani vsi,razen Teje...me zanima kdo pa bo nominiran na strani podložnikov.Upam da Sara. Bi bilo pa včeraj zanimivo slišati Mitja.Škoda ker ni prišel v Studijo Pa res sem bila navdušena nad besedili od Naskeja,Mateje in Sandija,Sploh kapo dol nakeju,ker rapati res ni lahko. Roncolino

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

3. maj 2008 11:11

Aja še to bi rada povedala. Kapo dol gospodarjem,ker jim grejo tako na roko s hrano.Kuhajo jim,kupijo vse kar želijo...spomnimo se Sare kakšnega hudiča je zganjala ko je Tajb dal hrano takratnim podložnikom. Mi je pa res nefer kakšne naloge dajejo takrat ko so podložniki trenutni podložniki.Ni razlike ali pa se cel dan valjajo po bogatem delu Roncolino

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

3. maj 2008 13:30

Roncolino, tudi sama sem tako mislila za skupine, ampak je vse spisano vnaprej, tako da se ni prej vedelo, kdo bo na kateri strani. Mislim, da se bodo danes nominirali lahko vsi med seboj, če ne, je vse jasno in je brez veze. Upam, vsaj. Tisti smeh včeraj pa se mi je zdel začet od Nine, ker je ona prijateljica od Sare izjavila, kako Sara "ful dobro kuha" in da so njena v specialiteta testenine s tuno in majonezo. Saj bi se ji tudi cela kulinarika smejala . Ampak meni se niti ni zdelo tako smešno, saj je to za 19 letno punco kar v redu, da zna. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

3. maj 2008 14:02

Mene osebno bi bilo sram priznati,da je moja specialiteta pri 19h špageti z majonezo.Ali pa je to zato,ker smo mogli nekateri začeti kuhati že pri 8 letih,pri 12h pa resno začeli s peko in kuho....ampak vse prav pride in dokler je meni to užitek ne mislim jamrat. Je pa lepo da Sandi kuha :) Roncolino

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

3. maj 2008 18:12

Roncolino, jaz pa sem začela pri 20 Šele takrat sem namreč dobila dostop do štedilnika. Prej smo živeli skupaj s staro mamo, ki sploh ni nobenega pustila zraven, je bil takoj kreg v hiši. Tako da niti moja mami niti jaz nisva znali kuhat ama nič do takrat. Vse je odvisno od situacije. Dandanes mlade punce pa res velikokrat ne znajo kaj prida, opažam. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

3. maj 2008 18:20

Zanimivo.Ampak ti pač nisi mogla...jaz pa sem bila pravzaprav primorana stopiti za štedilnik takrat,ko je mami pristala za 3 teden v bolnici,ati je po cele dneve delala,babi pa žal ni želela kuhat za naju z bratom.Pa mi ni popoloma nič žal... Si imela pa prav,da bodo danes drugačne nominacije.Me zanima,če bodo vsi vse,ali bodo gospodarji položnike in obratno... Roncolino

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

3. maj 2008 18:44

ah saj je samo odvisno od zanimanja za kuhanje in od tega ali si primoran v mladosti kuhat...jaz sem bila od vedno zaljubljena v kuhinjo in kuhanje...pa tudi primorana zaradi mamine bolezni...kuham že prek 10 let, pa sem jih komaj 20 stara...in res je malce smesno da se ima 19 letno punco, katere je specialiteta pašta s tuno, za profi kuharco ycrna

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

3. maj 2008 19:30

Se popolnoma strinjam.Vsak se lahko nauči kuhati,če se le hoče.Sara o tem nima pojma.Niti kruha ni znala opeči,je vse zažgala,potem jo je Marcello nekaj učil.Mislim,da je bilo to prvi teden ko so bili v luksuzu.Danes bodo nominacije potekale drugače,citat: V skupini gospodarjev so ostali Naske, ElTyeb in Mateja. Pridružila se jim je Tea, ki pa ima ta teden imuniteto. Predvidevamo, da se ElTyeb in Mateja ne bi nominirala, če bi bil v skupini poleg Naskeja vsaj še en gospodar. Kaj pa podložniki? Jeanine in Marcelo sta se v zadnjem tednu zbližala, in se morda ne bi nominirala. Enako, toda na prijateljski ravni, velja za Saro in Sandija, morda bi bila danes prvič zaveznika v spovednici. Toda, danes bodo nominacije potekale drugače! In kakšna se vam zdita nova stanovalca? Kristina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti