Big brother se je začel

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

1. maj 2008 16:00

men je kul saj kej se dogaja ,nevem kaku bi blu če bi bli usi si enakimau spremembe je treba met u BB sej je pol mauzanimivu ne strinjam se pa s tem da BB pri nalogi žali stanovalce mesni

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

1. maj 2008 16:01

se ne strinjam ker žani nikogar ne vara .sploh je pa povedalla da je z njeno zvezo konec mesni

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

1. maj 2008 16:33

mesni je napisal/a:
se ne strinjam ker žani nikogar ne vara .sploh je pa povedalla da je z njeno zvezo konec mesni

 

Aja... kdaj pa je to povedala Kolikor jaz vem, je rekla, da sta se pogovorila preden je šla v hišo...

Lep dan in veliko se smejte

Sporočilo je spremenil(a) Simona84 dne 01. maj 2008 16:33:38

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

1. maj 2008 16:53

Simona a se ti ne zdi, da življenje ni črno-belo...vmes je še ful nians.....in tako je menda tudi ta 21-letna deklica prišla do zaključka, da je pač še premlada, da bi ostala vezana na enega tipa, ki jo je očitno precej omejeval v njeni svobodi, saj sicer ne bi čutila te silne potrebe po spremembah...

rrr

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

1. maj 2008 17:33

Hm... ne vem kaj mi želiš povedati rrr... A sem rekla, da je življenje črno-belo? In verjemi, tudi Tjaša bi zagrabila prvega resnega, ki bi prišel mimo (samo če bi res naletela na resnega, kakršnega pa že zelo težko najdeš). Kot sem že omenila večkrat- sem zelo družaben človek, nikjer ne manjkam, zato pa vidim marsikaj... Za veliko večino je bistvo življenja alkohol in seks, sprejemanje odgovornosti pa jim je španska vas. Povem kar doživljam- hvalabogu ne na lastni koži, ker si tem stvarem ne pustim blizu.

Kar pa se tiče Jeanine... Škoda, ker nimam popolnega dostopa... na 24ur sem videla naslov "Jeanine je pustila svojega fanta". Če je to, kar si mislim jaz, se mi zdi norost, da mora to narediti na TVju. Totalno neresno in neodgovorno z njene strani. To so stvari, ki se razčistijo na 4 oči, ne pa takole- zagrabiti prvega, ki se zače sliniti okrog tebe, svojo preteklost pa razčiščevati pred očmi širne Slovenije. V mojih očeh je izpadla takšna trapa, da je ni večje, resnično.

Lep dan in veliko se smejte

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

1. maj 2008 18:09

kar se tiče žanin. se strinjam s simono. predstavljajte si sedaj njenega fanta kja doživlja, razen če ne gre za kakšno maščevanje in mora sedaj jest, kar je skuhal MAJAA

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. maj 2008 19:21

Copy-paste: Jeanine je Big Brotherju v spovednici povedala: "Ta zveza se ne bo več mogla nadaljevat!" Jeanine in Marcelo sta se že včeraj ponoči stiskala pod rjuhami. Čez dan sta veliko časa preživela sama, v spalnici, kjer sta se pogovarjala, objemala in smejala. Včeraj zvečer pa je Jeanine Big Brotherju v spovednici izlila svoja čustva: "Jst sem vse v glavi že razčistla. Ne morem več nadaljevat te zveze, sploh kar se je dons ponoč zgodil. Tud ni več čustev, ki sem jih gojila do fanta. Tukej je vse jasno, da se ta zveza ne bo več mogla nadajevat. Mislm, da je tukj konc vsega! Sej v bistvu se ni nč zgodil, ampak tud sam prijateljski objemi to niso bli." Jeanine pa je o tem, ali je njen fant pravi zanjo ali ni, razmišljala že nekaj časa. Sara in Sandi sta se zabavala po svoje, medtem ko sta bila Jeanine in Marcelo v spalnici. Na vrtu sta plesala in glasno prepevala. Kot da ni bilo dovolj, da sta ju zapustila Jeanine in Marcelo, so ju še gospodarji prosili, naj bosta bolj tiho, ker se oni učijo tekst. Podložnika sta zato odšla v spovednico in Big Brotherju na zabaven način povedala, da imajo v hiši plesniv kruh in bi radi novega. Pozneje sta na vrtu metala kamenčke in se odločila, da bosta spala zunaj pod milim nebom, ker je ravno 1. maj. V videu si oglej, kako sta si zunaj postlala in kaj sta se pogovarjala. Ali je svetlolaska Sara morda ljubousmna na Jeanine? Naj spomnimo, da je Tjaši pred dobrim tednom priznala, da je Marcelo edini, ki ji je v hiši Big Brother všeč. konec citata :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 01. maj 2008 19:22:46

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

2. maj 2008 10:19

Haha,ste vidli včerajšno oddajo.BB je prav zajebaval Sandija.Vsakič ko je začel debato o Žanin se je vrtel njegov komad in je mogel na oder šibat Kar se pa Žanin tiče...je hinavka.Nimam nič proti zvezam,če bi bila samska.Tako je pa na začetku ves čas govorila o Mitji,da bosta uredila in blabla bla...zdaj pa govori da sta končala.Halo? Mi je Marcelo ful simpatičen tip,ki bi si lahko najdel kakšno boljšo. Me pa zanima kaj je bilo med Saro in Marcelom?Ker je včeraj Žanin nekaj govorila,da se bo mogla pogovorit z njo itd. Roncolino

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

2. maj 2008 10:47

Sara je enkrat izjavila, če bo šla v kakšno razmerje v hiši BB je to Marčelo, ker jo privlači vizualno in fizično, in se je videlo da cilja nanj.Prvi dan ko je zvedela za razm.med marčela in jeanin je takoj povesila nos, in je imela 1oo izgovorov zaka se jim izogibajo z sandijem. Zdej se jaanin počuti krivo in zato se hoče pogovoriti z njo. TinaTina

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

2. maj 2008 11:11

Aaa.Hvala TinaTina....sicer pa Marcelota še čaka izlet v Egipt s Saro.To bo še zabavno. Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti