Big brother se je začel

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

29. apr 2008 15:58

Na forumu sem prebrala,je precej debate o tem.Baje naj bi bil naslov članka v častniku Večer,"čestitke in vrnitev v hišo" in naj bi se jutri izvedelo kdo.Sumi se,da naj bi bil to Marko,ker ima 30.rojstni dan(zato čestitke). Eden izmed stanovalcev naj bi pa spet šel v drug bb (baje Marcello),Nemški ali pa Albanski. blabla.... Kristina

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

29. apr 2008 18:02

Ja, sej Marko je izrazu željo,da prznuje rojstni v hiši.Mogoče pa pride samo za fešto. mesni

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. apr 2008 7:18

Oh ta Jeanin... že tako jo ne maram, zdaj pa sploh ne Za človeka, ki vara ne najdem ene dobre besede. Res je, da ne vemo, kako ima urejeno s svojim fantom- kakorkoli že ima, ji nebi bilo potrebno narediti tega, sploh pa pred kamerami. Zahrbtnica nima toliko "jajc", da bi stvari uredilia doma, med štirimi stenami. Pa tako lepo se je delala na začetku- svetnica, da je ni bilo večje... Nikoli ne reci nikoli, ampak če pa kaj sovražim, je pa to

Sicer pa- za vsako rit raste palica, tako da ni panike... tudi ona bo še dobila svoje...

Lep dan in veliko se smejte

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

30. apr 2008 7:45

Ja baje, da mata Marko in Dada samo tri dni narazen rojstni dan. Meni je bila ta Jeanine pa všeč na začetku, ker je zgledala taka pridna punčka kot sem jaz. Zdaj sem pa tudi razočarana. Eh ta Marcelo pa tudi-najprej Sara, zdaj pa ta, zgleda, da Sara samo na goflji raste, pa je mislil, da bo imel pri Jeanine več sreče, al pa misli, da bo šla Sara ven ta vikend, pa je spremenil taktiko. Čist sem že razočarana nad stanovalci. Joj pa včeraj sem končno lahko gledala oddajo, pa ko sem tega Sandija gledala se mi je zdel tako smotan, ko en pubertetnik. Pa skoz o tistih ženskah naklada, glede na to, da niti enega stavka ne zna skupaj spravit, vprašanje, če res tako padajo na njega. Mogoče samo želi ugajat drugim ali pa mačo izpast. Začetnica

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

30. apr 2008 9:52

Ja tudi meni so se tiste zgodbice zdele bedne. Me prav zanima kaj meni tjaša o tem kar sliši. Ah pa sej je tudi ona dost naivna da bi verjela vse kar bi ji reku in zapihal na dušo... Pol bi bla še tretjič razočarana in bi bli tipi največji prasci :) evagirl

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

30. apr 2008 10:17

evagirl je napisal/a:
Pol bi bla še tretjič razočarana in bi bli tipi največji prasci :) evagirl

 

Veš, sploh ti ni treba biti neumen in naiven, pa moški takšni zdaj na žalost so. Vsaj velika večina, pošteni so pa tako ali tako oddani. Moški gre vedno tja, kjer ve, da bo zmagal in dobil- zdaj se jim ne da več nič potrpeti in počakati. V tem se s Tjašo popolnoma strinjam, pa je nisem imela najraje. 

Lep dan in veliko se smejte

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

30. apr 2008 10:59

No ampak da nasedeš vsakemu ki ni pošten pa tudi ne vem no... Sto ljudi sto čudi... Upam da ne bo spet razočarana... d ne bo pomote ji nič slabega nočem. Ji želim le najboljše pa čimmanj takih tepcev okrog nje da je ne bodo zavedli... evagirl

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

30. apr 2008 21:20

Tudi meni se obrača želodec ob Sandijevih zgodbicah o njegovih pijanskih in ku....skih podvigih.Neverjamem da punce res kar v vrsti stojijo za njega.Upam da je Tjaša dobro premislila in spremenila mnenje. Ko sem gledala nocojšnjo oddajo sem se pa res nasmejala.Prav všeč mi je ko so tako složni in se imajo prav fajn.Mislim,da bodo nalogo odlično opravili. Jeanin pa ne obsojam prav nič.Sedaj je punca šele videla kaj je to življenje,a ni to žalostno?Tisti njen fant,ne samo da je precej starejši,že na pogled izgleda pravi diktator.Ko je izvedel da se je prijavila na bb ,je odreagiral zelo burno. Nevem kaj je delala 4 leta zraven njega.Pa punca je stara šele 21 let!Naj se izživi.Marcelotu je bila pa tako že na začetku všeč in prav pašeta skupaj.Ponoči se pa tako ali tako ni zgodilo nič,pa bodo iz tega spet celo dramo naredili. Kristina Sporočilo je spremenil(a) Kristina dne 30. apr 2008 21:22:13

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

1. maj 2008 6:38

Kot sem prebrala, se bosta jutri vselila dva nova stanovalca in nihče od izseljenih. Punca je Hrvatica in moški je Štajerc. Na forumu so spet debate o tem, da je veliko tujcev v naših resničnostnih šovih. Se pa strinjam s tabo, Kristina. Jeanin in Marcelo sta čist luštna skupaj, tisti njen fant mi je bil vse prej kot simpatičen. barby

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti