Big brother se je začel

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

29. apr 2008 10:35

Ta teden naj bi v hišo prišli trije novi.Od teh naj bi prišel nazaj eden od izseljenih,nek odštekan tip iz Žalca,star okoli 60 let in neka huda bejba,ki drugače živi v Zagrebu. Kristina

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. apr 2008 10:37

katka lopatka je napisal/a:
Ja, sej men je tut lušten za pogledat. Je pa iz Sudana, arabskega dela seveda. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Pa že dolgo tu živi? Po pravici povedano (upam da mi ne bo kdo zameril), sem mislila, da je iz katere bivše Jugo države, ker mu včasih govor malo tako potegne. Sicer pa vsaka čast... Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. apr 2008 10:38

Kristina je napisal/a:
Ta teden naj bi v hišo prišli trije novi.Od teh naj bi prišel nazaj eden od izseljenih,nek odštekan tip iz Žalca,star okoli 60 let in neka huda bejba,ki drugače živi v Zagrebu. Kristina
Kje si pa to izvedla? Mislim najbolj noro mi je, da za večjo aktualnost te stare ate in mame not vlačijo. Pol se mi zdi, da tudi ostali niso več takoa sproščeni, ker se bo pojavilo neko strahospoštovanje... Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. apr 2008 10:39

Bi bilo zanimivo, da bi nazaj prišla Dada in sfockala Sandija, kaj se je najprej po njej vesil, potem pa po Tjaši. Joj nikoli si nisem mislila, da bom v reality tak not padla.... Začetnica

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

29. apr 2008 10:43

Roncolino je napisal/a:
Poleg tega se meni zdi,da nazadnje niso bili pokazani % Tjaše in Sandija (ali sme samo jaz spregledala)Roncolino

 

Si spregledala ja in mislim da je bilo 39% : 61% v korist Sandija.

Lep dan in veliko se smejte

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. apr 2008 11:08

Ali se je samo meni zdelo, da so se procenti potem pri zadnjem kazanju (v cca 10 minutah) nekako čudno spremenili? Tayb pa tu živi 6 let, meni se zdi, da se je lepo slovensko naučil. Ampak prej je pa znal malo hrvaško, je rekel. Ma, nekaj drastičnega bodo morali narediti, ker gledanost hudi hudo upada. Saj zato so dali skup golobčka, ampak se nekako izogibata drug drugega. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. apr 2008 11:14

Ja seveda gledanost upada, če moja tašča vsak dan prav ob osmih gleda tiste deutsche schlagerje, da glava peče, jaz pa potem neizobražena in neseznanjena! Začetnica

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

29. apr 2008 11:19

Simona hvala.Jaz bi sandija že zdavnaj ven poslala :)...ženskar na kvadrat,vsak tedne se po novi vlači,ne vem kako mu je Tjaša nasedla. Kristina a res?Zanimivo Katka lopatka upam samo da ne bo tako drastično kot na kmetiji,ko so se nazaj vrnili izseljenci in odločali o zmagovalcu.AAAAAAAA...tisto je bilo pa preveč za živce Roncolino

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

29. apr 2008 14:07

Zgleda da vsem manjka pozornosti in nežnosti,tako da nihče preveč ne izbira.ET,pa ima vsega tega čez glavo ,ker se še svoje takopogrešane punce komaj spomni. O,kako bi to Sandi znal iskoristit.Oh ,ta naš dolenc. mesni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti