Big brother se je začel

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2008 12:34

No ve ga pa mate za grobijana-poglejte kako je razumevajoč... Začetnica

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 12:37

Vsaka skala skriva v sebi nekaj mehkega- in Seba je res tipičen primer tega. Saj odkar se je spokala Damjana, je bil še kar vredu (imel je svoje momentalne napade- ampak kdo jih pa nima. Ženske se lahko v takšnih primerih zgovarjamo na menstruacijo, moški se pa pač ne morejo ). Meni je bil kar simpatičen in bi mu privoščila zmago... se mi zdi, da je najman taktiziral in pokazal pravi jaz (torej tudi tistega zlobnega).

Lep dan in veliko se smejte

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2008 12:46

Na koga pa zdaj navijaš? Začetnica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

28. apr 2008 12:48

Meni se je pa nekaj zdelo čudno... Prvo noč v hiši je cel čas božal Tamaro. Zaljubljen človek, četudi malo pod "gasom", tega ne bi počel. Potem pa ta zaščitniški odnos. Meni se to zdi malo za lase privlečeno. Prvih par tednov sploh ni omenjal dekleta. Ko mu je pa začelo malo "gustit", pa je bila priročni izgovor, pa še čustven je izpadel. Če bi jo hotel obvarovat pred pozornostjo, naj bi bil tiho. Tako pa...ne vem, no. Pa tudi telefonski klic, takoj ko je prišel iz hiše. Dečva se mi ni zdela nič kaj preveč šokirana, vsak kak krik bi presenečenja lahko pričakovali . Bila pa je na Gorjancih, kar ji že očitajo, da se smuka naokoli, pa tudi nad situacijo ni bila seznanjena. (Vemo, kako je Mateja visela non-stop pri računalniku...). Če bi mala vedela, kako že nekaj časa "trpi" in bi ji bilo mar, bi reagirala malo drugače, vsaj za moje pojme. Sicer pa mora biti precej mlajša od njega, če namerava on z njo na absolventa. Vse skupaj mi deluje malo nezrelo, meni se sedaj niti pod razno ne bi dalo med kake absolvente Aja, pa še njegovo vprašanje na koncu, če je še njegova... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

28. apr 2008 12:51

Drugače pa se mi je zdel zanimiv, saj je poskrbel za dogajanje v hiši. Sedaj mi je vseeno, kdo zmaga. Zanimajo me le še novinci. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2008 13:35

Jaz sem se pa odločila, da navijam za Matejo. Pa pika! Začetnica

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

28. apr 2008 14:48

Se zna čisto zgoditi,da bomo v finalu gledali Tyeba in Matejo. Brezveze Kristina

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2008 14:53

Vidiš kak so pametni pri njih ko so dva poslali v boj-glavno da bo šlo v isti proračun! Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2008 14:53

Se še komu zdi ta Mateja znana? Je že bila na kakih Popstarsih ali kaj podobnega? Začetnica

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

28. apr 2008 19:42

No,pa sta golobčka skupaj.Taybi je malo pojokcal v spovednici,pa mu je stric bb ustregel.Baje sta se celo zaročilaTo naj bi bila hitra poteza,ker naj bi gledanost začela drastično upadati,sploh po Sebastjanovem odhodu.Sebastjan in Naske sta bila kazensko nominirana,ker sta se pogovarjala o nominacijah,Tayb pa baje že kar nekaj časa na veliko razglablja o tem kdo bo šel ven,kdo naj bi bil zmagovalec ipd...Po njegovih besedah naj bi bila to on ali pa Marcello,Sara pa naj bi šla ta petek zagotovo ven. Torej? Kristina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti