Big brother se je začel

bluoka  

član od: 21.8.2007

sporočila: 42

28. apr 2008 9:23

jaz se popolnoma strinjam s katko lopatko in ne vem, čemu bi še gledala te primerke, ki so še ostali v BB. Sebastjan mi je bil od vseh najboljši (pa še someščan je). bluoka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2008 9:34

Simona84 je napisal/a:

Začetnica Naske in Sebo sta bila kazensko nominirala, ker sta se pogovarjala o tem, zakaj sta nominirala Dejana (pogovarjanje o razlogih nominacije je v hiši prepovedan).

[metuljcek] Lep dan in veliko se smejte [metuljcek]
Hvala! Katka morda pa je Simonca vstala z napačno nogo. Začetnica

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 9:42

Ej ne ga sračkat punce, ker sem dobre volje, da me kar razganja. Sem že nekje danes napisala- ne vem kaj je v zraku Običajno pa res pokomentiram tiste, ki hočejo na nevsiljen način vsiljevati svojo negativo. Katka me že dobro pozna, da jaz ne šparam z besedami in da sem zelo direkten človek. Zakaj bi se delala lepo, če nisem

Lep dan in veliko se smejte

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2008 9:44

Mene tudi včasih ma, da bi, pa si potem premislim. Začetnica

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 9:57

Neštetokrat sem se že šla tisto igrico "štej do 10", "štej do 100"... preden nekaj rečeš. Prisežem, lahko štejem do 1000, pa bom še vedno želela povedati isto. In doma sem se že velikokrat sprehodila do vrh stopnic in se vrnila nazaj v spodnji štuk in povedala svoje. Zaenkrat (opa!!! poudarek na zaenkrat!) me je jezik večkrat spravil v dobro kot v slabo. Pa saj se me navadiš... človek se vsega hudega navadi Sem pač malo bolj gobezdava kot bi bila lahko... se pa trudim...

Lep dan in veliko se smejte

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

28. apr 2008 11:55

Punce, jaz se vam iskreno opravičujem vsem skupaj, če sem vas mogoče užalila, ker sem napisala, da te oddaje ne gledam. Saj sploh nisem mislila tako negativno, ampak včasih stvari, ki so napisane, res zvenijo čisto drugače, kot pa bi bile izrečene. Čeprav se mi pa zdi, da so tudi nekateri drugi imeli ne ravno pozitivne komentarje, ne samo jaz. Ampak kakorkoli že... lep dan vsem! Da si ne bomo samo kazali jezikov. Mamba

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2008 11:59

mambica je napisal/a:
Punce, jaz se vam iskreno opravičujem vsem skupaj, če sem vas mogoče užalila, ker sem napisala, da te oddaje ne gledam. Saj sploh nisem mislila tako negativno, ampak včasih stvari, ki so napisane, res zvenijo čisto drugače, kot pa bi bile izrečene. Čeprav se mi pa zdi, da so tudi nekateri drugi imeli ne ravno pozitivne komentarje, ne samo jaz. Ampak kakorkoli že... lep dan vsem! Da si ne bomo samo kazali jezikov. Mamba
Sploh ni bilo nikjer nobene jeze-vsaj pri meni ne. Saj men se tudi včasih smešno zdi, zakaj toliko ljudi gleda mehiške telenovele... Te jim že paše! Pa tudi tebi lep dan. Začetnica

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 12:16

ZAČETNICA je napisal/a:
mambica je napisal/a:
Punce, jaz se vam iskreno opravičujem vsem skupaj, če sem vas mogoče užalila, ker sem napisala, da te oddaje ne gledam. Saj sploh nisem mislila tako negativno, ampak včasih stvari, ki so napisane, res zvenijo čisto drugače, kot pa bi bile izrečene. Čeprav se mi pa zdi, da so tudi nekateri drugi imeli ne ravno pozitivne komentarje, ne samo jaz. Ampak kakorkoli že... lep dan vsem! Da si ne bomo samo kazali jezikov. Mamba
Sploh ni bilo nikjer nobene jeze-vsaj pri meni ne. Saj men se tudi včasih smešno zdi, zakaj toliko ljudi gleda mehiške telenovele... Te jim že paše! Pa tudi tebi lep dan. Začetnica

 

 obema Začetnica Seba pa je verjetno zato dan pod kategorijo "samki", ker je že na začetku BBja povedal, da sta s punco dogovorjena, da jo v to (hišo BB) ne bo vpletal ker ona noče biti medijsko izpostavljena.

 

 

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti