Big brother se je začel

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

27. apr 2008 20:48

Ja Jade,sej so vedl kam grej0o in kako bo. Tako da po moje nimajo kej jamrat. So pa res reve letos.Sam če bi pa res tist dnar dobil i pa rekel pa tud če eše en let snemajo. mesni

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

27. apr 2008 21:22

Meni je pa žal Sebata, je bilo vsaj zanimivo, zdej so mi kar brezvezni vsi nekam... Menim pa, da ni imel več motivacije. Videl je, da je iz tedna v teden isto, da se BB igra z njimi, pa naj so v luksuzu ali ne. Prej ga je gnala želja po prihodu v lep del stanovanja, potem se mi pa tudi zdi, da so ga razočarale velikokrat nepoštene poteze BB in favoriziranje od Marka izbrane skupine. Recimo včeraj, že prvi dan je bil piknik, spet so bili združeni in spet so morali sedanji gospodarji streči podložnike...Potem pa še kazenska nominacija, ko v bistvu sploh ni vedel da je posredi Dejan (pametna taktična poteza Tayba je bila to med drugim...) in je mislil, da je BB spet proti njemu, saj so o morebitnih kombinacijah (ne poimensko) govorili vsi. Potem je mislil, da bo malo pozabil na vse skupaj ob tedenski nalogi, pa mu dajo za nalogo petje Wernerja - tip nikoli ni pel in tudi tu ni bil pripravljen. Svoje je sigurno dodala še prisotnost Mateje od Taybu in nežnosti, saj smo ga videli že pred enim tednom jokati ob prebujanju. Vendar po moje je bila zanj pika na i nepoštena igra BB in tale nominacija, pa naj reče kar če. Fant se, kot smo že opazili, težko sooči s porazom, še bolj pa ga znervira nefer play - in mu je dojadilo, ker se mu enostavno ni več dalo, da se nekdo iz njega dela norca. Vzel je vse preveč resno in osebno, nekako se mu ni svetlikala pred očmi glavna nagrada, kot se nekaterim ostalim prav dobro...Pa še realne možnostije imel, da pobere cvenk. Je bil pa presenečen nad izkrivljanjem resnice in pomirjen - ko je na lastno željo hotel čimprej videti posnetek Dejanovega udarca - ker se je krivil, da ni prej prišel ven, da bi preprečil "pretep". katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 27. apr 2008 21:34:08

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

28. apr 2008 6:57

Če sem pa ponosna na katero stvar v svojem življenju, pa je to, da nisem ne Bara ne Big Brotherja in ne katerega drugega resničnostnega šova gledala niti ene minute!!! Ali je še kdo tak na Kulinariki?

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2008 7:58

A Seba je šel? Hudiča med vikendom me ni, pa kaj se vse zgodi... Kdo drug še je nominiran? Zdaj bodo še ziher kaki novi prišli. Ni škoda, da tako dolgo vzdržiš potem pa odnehaš? Mambica na Kulinariki smo taki in onaki-pa vsi se mamo vseeno radi. .................večino časa Začetnica

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

28. apr 2008 8:33

Smeh... men je tud dojadilo vse skupi...pa še notr nism :) evagirl

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

28. apr 2008 8:33

Kazensko je nominiran še Naske, po normalni poti pa Saša in Sara. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 28. apr 2008 08:36:32

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

28. apr 2008 9:02

mambica je napisal/a:
Če sem pa ponosna na katero stvar v svojem življenju, pa je to, da nisem ne Bara ne Big Brotherja in ne katerega drugega resničnostnega šova gledala niti ene minute!!! Ali je še kdo tak na Kulinariki?
Ja sej, zato pa je ta tema odprta za tiste, ki gledajo BB.

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 9:05

iri je napisal/a:
mambica je napisal/a:
Če sem pa ponosna na katero stvar v svojem življenju, pa je to, da nisem ne Bara ne Big Brotherja in ne katerega drugega resničnostnega šova gledala niti ene minute!!! Ali je še kdo tak na Kulinariki?
Ja sej, zato pa je ta tema odprta za tiste, ki gledajo BB.

 

 Sem imela podobno natipkano že zjutraj, pa sem raje zbrisala komentar...

Lep dan in veliko se smejte

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. apr 2008 9:06

Naske kazensko zakaj pa to? Joj med vikendom sem jaz bolj tako tako z pc-jem in tv-jem, zato tebe Katka lopatka pooblaščam, da me vsak ponedeljek seznaniš z novostmi. Začetnica

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

28. apr 2008 9:09

Začetnica Naske in Sebo sta bila kazensko nominirala, ker sta se pogovarjala o tem, zakaj sta nominirala Dejana (pogovarjanje o razlogih nominacije je v hiši prepovedan).

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti