Big brother se je začel

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

25. apr 2008 22:19

Pa je šla Tjaša. Po eni strani mi je prav žal. Pa sploh nevem na koga naj navijam, tako sem neopredeljena do vseh. Začetnica

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

25. apr 2008 22:59

Bila sem popolnoma šokirana,saj sem nocoj prvič videla posnetek tistega kar se je dogajalo,še po Tjašini klofuti Dejanu,za kar so jo vsi obtoževali.A za božjo voljo ni nihče pomislil na to,kaj bi se zgodilo,če ga Naske in Seba nebi držala nazaj?!In Dejanove roke so mahale proti Tjaši po tistem,ko je vstala s stola in bi pošteno pljuskalo,če ga nebi odrinila in mislim,da je bilo videti tudi Sandijevo roko skozi ograjo da ga je tudi on tiščal stran. Tjaši očitajo tudi,da je sama kriva,ker je imela predolg jezik.Roko na srce,mislim,da nebi nihče mirno prenašal,se mu smejčkal in odobravajoče prikimaval...nekomu,ki je pred tem zeksal steklenico vina(bogve koliko še pred tem) in neprenehoma težil.Ona je tista,ki mu je rekla naj jo pusti pri miru,da se z njim nebo pogovarjala,odmaknila se je na vrt pa je prišel za njo in še kar ni odnehal in nazadnje,da sploh ne omenjam izrazov s katerimi jo je nato obmetaval. Tako je moje mnenje,sem bila na začetku tudi bolj nevtralna,zdaj pa moram reči da se mi je Dejan prav zagnusil.In njegova reakcija na Ninino povabilo na jutrišnjo oddajo pove vse. Je pa vsaj lahko potegnil eno lekcijo iz vsega skupaj - kdor visoko leta,nizko pade. Kristina

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

26. apr 2008 6:46

Jaz pa ne vem, zakaj zganjate tak cirkus samo zaradi Dejana. Ni naredil prav, to je res. Rada pa bi nekaj povedala... Čez vikedne (predvsem čez vikende) takšne in podobne "štale" večkrat vidim. Ko sem delala v nočnem lokalu pa to sploh ni bilo nič običajnega Mularija se ga napije in dela "piz..rije", pa naj bodo to fantje ali pa dekleta, starši pa doma nič hudega sluteče spite (prepričani da "moj pa kaj takšnega že nebi naredil". Če se s tem tolažite, kar... Tudi moja se je, pa sem bila vedno med bolj "živimi" in vedno zraven tam, kjer nebi bilo treba...). Včasih se kar križam, ker imam navado, da nikoli ne pijem in sem običajno ena redkih, ki je trezna. 

Dejana ne zagovarjam, ker mi nikoli ni bil simpatičen, vendar pa se mi ne zdi prav, da se toliko obremenujete z njim, ampak raje premislite, kaj se dogaja z vašimi otroci, kadar gredo kam. Malo je takih, ki pod vplivom alkohola nimajo izpadov (jaz naprimer ne pijem zato, ker sem pod vplivom alkohola strašno podobna Dejanu in to tudi priznam. Zakaj bi tajila? Pravijo, da človek pod vplivom alkohola pokaže pravi jaz- no v to ne verjamem, ker sem se pod vplivom alkohola spremenila v popolnoma drugo osebo, kot sem v resnici. 100 ljuda, 100 čuda in tukaj ne moremo govoriti o nekem vzorcu. Zato pa sem se odločila, da sedaj hodim z glavo na zabavo in se imam s plastenko vode v roki še bolje. Včasih so mi morali drugi povedati, kaj se je dogajalo, ker je včasih zmanjkalo filma, ali pa sem dogodke prespala, zdaj pa vem za vsako malenkost, ki se zgodi v večeru). Mladina nasplošno je zelo agresivna in ne valiti krivde le na Dejana. Tudi Tjaša ni ravno šparala besed ampak je ves čas "prcala" v njega. In kako ga lahko obtožujete/-mo (enega in drugega), če nismo videli vsega, kar se je dogajalo. Sem pa vesela, da ni več v hiši ne enega, ne drugega.   

No kar veselo me spluvajte, ne bom užaljena. Morala sem to napisat, ker imam to na koncu jezika od trenutka, ko se je začela debata razvijati. In kaj sem želela povedati s tem? Da stopite malo od ekrana in raje vržite oči na svoje otroke oz. bližnje (tisti, ki jih še nimate) pa boste takšne in podobne zgodbe še videli. Ne zatiskajte si oči Vem kaj govorim, ker ogromno hodim ven zvečer in marsikaj vidim... zato pa sem po neuspeli zvezi, ki se je končala pred letom in pol še vedno samska. Zakaj? Ker med mladino ni drugega kot alkohol, droga in seks, nihče več ne zna prevzemati odgovornosti- meni pa do takšnih traparij ni več, zato me je do vsega pravzaprav popolnoma minilo. To, kar se sedaj dogaja med mladino... ma je res nekaj nedopustnega

 

 

Lep dan in veliko se smejte

Sporočilo je spremenil(a) Simona84 dne 26. apr 2008 06:47:40

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. apr 2008 7:31

Ma dajte no saj je ni udaril, samo dotaknil se je njenega lica, ona pa ga je klofnila. In kje ste videle, da je mlatil po njej? Če niste opazile je dal takoj roke na hrbet. Roko na srce, ko si je zatisnila ušesa in kar dolgo časa vpila bla, bla, bla, bla, bla..... je še meni pritisk dvignilo kaj šele pijanemu človeku, ki je 1,5 mesec zaprt med 4 stenami... Ne zagovarjam nikogar mislim pa, da bi v tistem trenutko, ko sta se začela cufat moral BB reči, da imata še 5 minut časa, da zapustita hišo.

Mi je prav smešno, kako se je sestra postavila za njo, ko pa sta bilo notri pa sta se tako kregali in grdo zmerjali, da ne moreš verjeti, da sta v žlahti...

jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. apr 2008 7:32

Aja Simona s tabo se pa tudi strinjam.

jade

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

26. apr 2008 7:51

Hvala jade, tudi jaz s tabo. Meni je Tjaša dvigala pritisk v trenutku, ko sem videla njeno predstavitev. Vmes je imela momente pridne in kulturne punčke, sicer je pa totalno neznosna. In ko se je delala resno in vzgojeno in vsevedo, me je začla kar glava peči, smrklja pa tako kot jaz še iz plenic ni dobro zlezla. Saj ne vem katera je slabša- ona ali njena sestra. Vsekakor si ne želim biti podobna ne eni ne drugi.

Pa tudi meni se ne zdi, da bi jo udaril. Tisti, ki to trdi, očitno še ni občutil prave klofute... Lahko da bi jo, če nebi posredovala Naske in Sebo, ampak udaril jo pa ni. Kako bi bilo v nasprotnem primeru, pa ne bomo nikoli izvedeli in nihče ne more reči- bilo bi tako in tako. Ko pa je Mateja Tayba klofutnila okrog ušes, ni pa nihče delala panike- samo zato, ker je bilo kao v hecu in ker sta par. A v hecu pa se to ne šteje pod nasilje?Saj veste kaj pravi pregovor- v vsakem hecu je nekaj resnice... 

Naj bom nasilna ali ne- Tjašo bi tudi jaz pošteno lopnila okrog ušes, če bi imela enega v riti, pa sploh Toliko da vidite, da se ne delam lepo in pošteno, ampak povem po pravici. Pa še marsikdo bi jo, meni verjemite. No hudo... očitno sem nasilna... najbolje da ne grem več iz hiše...

Lep dan in veliko se smejte

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

26. apr 2008 10:43

Ali ste gledale prepir med Naskejem in Tjašo in pa Sebastjan -Damjana-Tamara?Mislim,da je BB preveč milosten letos.Če menite da bi Tjaša in Dejan morala hišo zapustit,bi jo moral tud oni 3je. Sama imam kartico in veliko bolj realno vidiš kaj se dogaja. Strinjam se z Simono in Jade. mesni

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

26. apr 2008 10:55

Ufff. Simona, če ti nekdo stopi na žulj, še nimaš pravice, da ga klofneš ali pa zmerjaš kot psa. Verjamem, da jih je dosti, ki bi reagirali tako kot ti, sploh, če bi imeli "enega v riti", kot praviš. Zato se v gostilnah in diskotekah koljejo in mlatijo vsak vikend. Izmislijo si nek beden izgovor v smislu "ti boš žalil mojo mamo," in se spravljajo na nič hudega sluteče mimoidoče. Nekaj mojih prijateljev je zaradi slabih izkušenj s takšnimi ljudmi popolnoma nehalo hoditi v lokale. Ne zagovarjam Tjaše, saj je bila res gobčna, pa vendar se mi je želodec obračal, ko sem gledala posnetke Dejanovega izbruha. Kako se lahko nekdo tako spusti s povodca? Naravnost grozljivi so tudi komentarji otrok, ki sodelujejo na forumu bb, češ, do krvi bi jo moral, jaz bi jo kar ubil in podobno. Ko na divjem zahodu. Človeka mine do tega, da bi imel otroke. RadaJem

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

26. apr 2008 10:58

Ko takole "nekatere" tukaj zagovarjate pijanega človeka,češ saj pod vplivom alkohola ne ve kaj dela se ne strinjam.Delam na centru kjer se srečujem z ljudmi,ki so žrtve alkoholno" prestrašenih"ljudi in verjamte mi,da vidim in slišim preveč grozot,ki se dogajajo pod vplivom alkohola.Predvsem so žrtve otroci in ženske.Zato nikar zagovarjat"češ saj je pijan in ne ve kaj počne".Ko je trezen je čisto drug človek,prijazen,rad ima otroke,a ko se ga nažinga",takrat pa žena in otroci tiho in brž v klet. V tem primeru ne zagovarjam ne Tjaše,še manj pa Deana,ker če ne bi bilo njegovih prijateljev,bi jo verjetno kar težko odnesla.Vsaj tako je bilo videti na posnetku.Pod alkoholnimi hlapi se je spremenil v pravo "divjo žival" in čeprav mi je bil prej simpatičen,miren,trezen fant je sedaj pokazal,da rek"TIHA VODA BREGOVE DERE ŠE KAKO DRŽI". kalcicl

valery2  

član od: 8.6.2006

sporočila: 34

26. apr 2008 11:26

Tudi jaz gledam BB in berem razne forume na temo Dejan -Tjaša .Sedaj ko sem prebrala post od Simone84,se mi je postavilo  vprašanje. Zakaj smo vsi na forumih talo pametni ,ko se govori o nasilju v BB.

Na cesti, v trgovini,....pa vsak dan srečujemo nasilje starš-otrok (vinjenost, klofute,ščipanje,stiskanje otroške roke...To pa nikogar več ne moti. To so vsakdanji prizori ,ki smo jih že vajeni.Pa se zavedate, da BB traja določen čas in stanovalci gredo po svoje stari so 19 let in več.Ti otroci o katerih govorim jaz ,pa živijo in bodo živeli še nekaj let s starši.

 

Lep dan in veselje z otroci

valery2

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti