Big brother se je začel

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

23. apr 2008 19:22

Ja se strinjam zJade,punce so se nanj spravle,ko je bil nažgan.A ni to smešno,kako velikokrat branimo uboge ženske,jih zagovarjamo,ampak velikokrat smo same krive za kakšen zakonski prepir,ker ne znamo bit nikol tiho. Sandi pa tud skače kakor se mu katera nastav.To mi ni glih. Najbolj me pa nervira Naske.Kako zna bit žaljiv,pa sam Sebatu v rit rine.Tapasto mi je k mu govori buraz.Je p res da je bil na bogatejši strani bolj objesten kot je tukaj. Pa Tajbova punca zelo pozitivno deluje na podložnike sam ko je bogi Tajb ljubosumen in jo zelo kontrolira.. mesni

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. apr 2008 19:31

Saj ta Mateja se mi zdi še najbolj "normalna" če se lahko tako izrazim. Začetnica

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

23. apr 2008 19:37

Ja,zdej je še,sam ko bo en čas not,bo mogoče slika drugačna. mesni

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

23. apr 2008 20:44

Mene res zanima, če je Eltayb vedel, da pride noter. Na predstavitvi v petek mi ni bila všeč, ampak tle v hiši je pa kar kul. Drugače pa jaz navijam za Sebata. Saj je pameten pa to, sam pri situaciji z Dejanom je pa zelo pozitivno reagiral. Mislim, da najmanj igra. barby

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

23. apr 2008 21:42

mesni je napisal/a:
A ni to smešno,kako velikokrat branimo uboge ženske,jih zagovarjamo,ampak velikokrat smo same krive za kakšen zakonski prepir,ker ne znamo bit nikol tiho. mesni
Ok, tole mi pa niti slučajno no všeč, pa je vseeno ali prihaja z moške alii z ženske strani. In kaj potem, če ni bila tiho? Je to, da ženska "gobezda" izgovor za moškega, da preide z verbalne na fizično plat komuniciranja? Če je tak "frajer", naj ji kontrira verbalno, če ni, naj odneha in prizna poraz. Nobeno "gobezdanje" ni opravičilo, da nasprotna stran obračuna fizično z nasprotnikom. Res je, da Dejanova klofuta ni bila prava klofuta, ampak "le" focka, in rtes je, da je Tjaša mogoče malce preburno odreagirala. Ampak vse bi verjetno na njenem mestu nagonsko udarile nazaj, sploh je pa Dejan po tej focki in klofuti pokazal svojo hudo agresivno plat, za katero ni izgovora. V nobenem primeru. Issi

neznan uporabnik

23. apr 2008 22:19

Se podpisem pod Issi! bberta

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

24. apr 2008 15:26

Issi,se čist strinjam stabo.Nihče nima pravice na nikogar položit roko z namenom da ga prizadane.Tu ni nobenih dvomov. Kje pa so meje verbalnega napada na kogarkoli-moški ali ženska nimata pravice žalit oz. se norčevat drug iz drugega,se strinjaš? Vtem primeru sta prvi začeli dekleti izzivat.Torej,one lahko gobcajo in nimajo meja ,Dejan kot prizadet pa mora imet mejo? Pri nas doma vsi gledamoBB,pa vedno komentiramo,kako ravnat v kakšni situaciji.,Moram priznat da so bili komentarji deljeni-Tjaša je izzivala in je bla prav zoprna,tudi meni kot ženski.Dejan je bil pa nesramen do nje že pred klofuto,ko ji je govoril tiste besede. TU STA KRIVA OBA. mesni

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

24. apr 2008 15:41

Mesni, nikakor ne !!!! Vsakdo, ki udari kogarkoli, ne le žensko, je SLABIČ. Karkoli, ampak res karkoli se je dogajalo ne bi smel udariti. In Dejan po moje je reva revasta, ko je bil nominiran pa rep med noge pa k mamici jokat. Mater pa tak frajer. Puhoglavec scrkljani. ursa40

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

24. apr 2008 16:50

In kaj mislite,kdo gre jutri ven? Aja ,še to moram rečt -me veseli,da tukaj ni tako niskih besed kot na 24 ur.Groza kakšni pogovori! mesni

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

24. apr 2008 17:33

Glede nato, da Je Tjaša vedno imela malo število glasov, bi rekla, da Sandi. Se mi je pa Tjaša zamerila. V vsakem primeru ni povedala resnice. Sandi je rekel, da jo je mlatil Dejan, ona pa tega ni zanikala. Danes bo na Trenjih zanimivo, ko se bojo o BB-ju pogovarjal. Me zanima kaj bodo povedali. Gostje so kar fajni, sam ne vem kaj dela Domen Kumer med njimi?! barby

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti