Big brother se je začel

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

23. apr 2008 12:33

Mislim da bo šla Tjaša v petek ven,ljubi bog kakšne komentarje pišejo o njej na forumu. (Forum je moderiran. Žaljivi komentarji oz. komentarji, ki bodo vsebovali sovražni govor, ne bodo objavljeni. Neprimerne teme bodo izbrisane oz. prestavljene v ustrezno kategorijo.) Me pa res zanima kje so ti moderatorji?! Torej,če Tjaša odide, ostanejo pri podložnikih samo še trije.Gospodarjev je pa šest.Bodo najbrž v petek nekaj "skombinirali". Kristina

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. apr 2008 12:40

Pa kaj je bila res tako grozna, da so jo tako zasovražili? Začetnica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

23. apr 2008 12:50

Po moje jih je bolj zmotilo njeno kasnejše pretiravanje o tej "klofuti" in pa dejstvo, da ni zanikala Sandijevega opisa pred drugimi, da jo je "mlatil". Ker za moje pojme je res ni udaril. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 23. apr 2008 13:38:47

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

23. apr 2008 13:08

Ne dela, moraš najprej plačat!

lp Saša

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

23. apr 2008 13:26

Hvala katka!

lp Saša

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. apr 2008 14:20

Nevem kaj si naj mislim. Ona ima pač izbor besed pristne temperamentne Štajerke (sem Štajerka tudi sama, tako da mi prosim ne zamerite), pa tudi njena mama je povedala enkrat v oddaji, da je pač to njihov način komuniciranje. Da se zderejo in je to to. Nad Dejanom sem bila pa izredno presenečena. Agresivnih moških ne maram (morda kaka travma iz otroštva), pa tudi na sploh se mi je zdel bolj miren, potem pa to... Sta bila pač pijana, on je je res toliko da jo je pobožal po licu, je pa res, da jo je "pobožal" z namenom, da bi ji sporočil: poslušaj me zdaj ti smrklja. Po eni strani fajn, da ga je focnla nazaj (babe držimo skup), samo ne bi rabila potem cirkusa delat, pa da je Sandi razlagal, da jo je nevem kak vžgal-no tega posnetka nisem videla, tako da ne morem rečt. Sicer pa sem ful jezna, da sta nominirana Sandi in Tjaša. Ne glede na to kako je kdo komu antipatičen, sem že ful držala pesti, da se bo odvila ena ljubezenska zgodba. No vsaj približek. A ni lušno videt dva človeka kako se v neki situaciji zbližata? Po drugi strani pa Sandi kar preskoči z ene na drugo, ko je šla Dada je postala Tjaša aktualna. Me zanima katera je naslednja, če gre Tjaša ven??? Začetnica

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

23. apr 2008 14:26

Pozabile ste napisat, da sta ga Tjaša in Mateja namazale po obrazu s peno, pustile bi ga pri miru, če so videle v kakšnem stanju je, pol pa mu je film počil.

jade

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. apr 2008 14:33

No vidiš to tudi nisem videla! Po drugi strani pa veš kak je-ko sta Dejan in Nazce (kak se pač napiše) prestrašila Saro s tisti klovn zadevo je bilo OK, potem ko so si punce privoščile štos pa... Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti