Big brother se je začel

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

22. apr 2008 13:48

Meni je pa Nina še vedno totalno huda bejb, s hudo frizuro.... In oblekami... Vsakokrat rečem: UAU! Ostalega ne bom komentirala, : )

lidka

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

22. apr 2008 14:35

No ja tudi božanje ravno ni bilo. Je pa res da ga je ona bolj užgala. Sam če je vidla da je pijan in da ji teži in da pač v takem stanju ponavadi nimaš pameti, bi se lahko tudi ona umaknila stran,na da je sam tm sedela in se neumno kregala z njim. evagirl

sarcha  

član od: 14.1.2007

sporočila: 40

22. apr 2008 14:52

js pa imam eno vprašanje..kaj mislite, meni je ful zgledalo, no pa tudi prej sem že brala po forumih, da je ELTayb vedu, da prihaja njegova punca..konec koncev je tudi Dejan, ko je prišel ven,izjavil, da mu je bilo čudno, da je ElTayb že predno je prišla na vidik gospodarjem rekel da je to njegova punca.. pa tudi se mi zdi njegova reakcija takooo zaigrana:) sarcha

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

22. apr 2008 23:00

Eh,seveda je vedel,saj pa se je lepo videlo.Naj on sploh nebi vedel,da je hodila na castinge vsak teden v Ljubljano.No ta pa je dobra,živita skupaj in po njenih besedah sta tik pred poroko,pa en za drugega ne vesta kaj kateri počne? Zdi pa se mi totalno nezanimivo,da so dali Matejo not.Karnaprej visita na tisti ograji. Kristina

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. apr 2008 7:13

Kako je bilo z Dejanom? Sem zamudila zdaj pa vidim, da ga ni več... Začetnica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

23. apr 2008 8:18

Dejan je eksal liter vina (za Primorce, ker je tudi Sandi pil za Dolenjce in Tjaša Za MB, pa ni hotel zaostajati). Potem je začel težit Tjaši, ki mu itak ni bila simpatična, res zoprno, ona se mu je po eni uri ven umaknila k Sandiju, pa je prišel za njo in spet in spet "najedal". No, tudi ona je bila precej glasna in nemogoča. Potem jo je "prijel" za lice - udarec to ni bil, ona pa ga je nagonsko klofnila nazaj. Potem se je on še bolj verbalno razkuril in jo grdo žalil, Seba ga je nekako zvlekel stran in v tej situaciji zelo trezno odreagiral, zato mu je popularnost zrasla v nebo. Dejan je nato v spovednici od BB zahteval posnetke takoj, ker se ni spomnil, kaj je počel, ni pa verjel, da jo je udaril. In prosil za izselitev, za kar pa je rok 24 ur in ni mogel čakati. Seveda tudi posnetkov ne bi bilo. Medtem je Sandi lagal drugim, ki jih ni bilo zraven, kako je Dejan pretepel Tjašo oz. mlatil po njej, zato sta mu šokirana Tyeb in Marcelo svetovala izselitev in s tem so si vsi pridobili minuse pri gledalcih. Tudi Tjaša je zadevo napihnila. Zato je Dejan proti jutru pritisnil gumb in izginil v noč... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 23. apr 2008 08:20:07

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

23. apr 2008 10:12

Hvala za poročanje Začetnica

trlica  

član od: 29.2.2008

sporočila: 49

23. apr 2008 10:42

A ni Dejan na začetku Big brotherja podpisal, da v primeru, če se izseli na svojo željo, podari svoj avto? Ga je al ga ni? Al ga bo še moral? Oddaje ne gledam spremljam pa vaše komentarje. Lep dan še naprej trlica

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

23. apr 2008 10:46

Ne so rekli da ga kao ne bo...en od BB je rekel da so tudi oni vzeli kot šalo in da naj ga kar ima. In baje da je še na firmo napisan al nekej takega. Kao bilo je mišljeno kot šala ki pa je izpadla zelo resno. evagirl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti