Big brother se je začel

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

12. apr 2008 19:08

Joj Katka res je cel čas sem buljila v tisto rolado na njeni glavi. Sploh ji ni pasalo.

jade

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

12. apr 2008 21:13

To glede hrane, ki so jo morali jesti podložniki. Ne zdi se mi bedno to kar so izbrali,vsekakor drugače nebi bila preizkušnja. Problem je le v tem,da so jo dali pripravljati nekomu, ki nima izkušenj s kuhanjem takih jedi. Jaz sem prepričana,da bi jih z veseljem pojedli,če bi jim jih pripravil izkušen kuhar. Zdi se mi pa skrajno neokusno,da so se tako zmrdovali (mislim da se je Sebastjan še najmanj) nad jedmi,ki naj bi bile specialitete,metem ko nekateri nimajo dati kaj v usta(VEM da se sliši obrabljeno,vendar mislim da je res). In tisto da so Dejana "mučili" - očitno ne vedo kaj ta beseda pomeni. Sebastjan je tu MOČNO pretiraval. Mislim, da je bilo Dejanu vseakor ljubše tisto,kot pa da bi se mogu cel not v tisti krvi okopat in une organe ugotavljat...če pa ima strah pred njo. Toliko. :) LP evagirl

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

12. apr 2008 22:16

jade je napisal/a:

Joj Katka res je cel čas sem buljila v tisto rolado na njeni glavi. Sploh ji ni pasalo.

[jezik]jade
Tud jaz sploh nisem mogla stran pogledat. In danes (tudi je imela GROZNO frizuro) sem v odjavni špici vidla, da jo frizira MIČ STYLING. Punca je drugače čisto simpatična (no, vsaj dokler ne odpre ust) ampak tele frizure so pa čist out. alexis

mesni  

član od: 1.2.2008

sporočila: 196

13. apr 2008 10:33

Se strinjam z vsemi komentarj,ampak Seba mi gre pa totalno na živce.Tud če nič ne reče al pa nardi,mi je antipatičen.A ste spremljle njegov pogovor z moškimi stanovalci?Sploh ni upal dvignit glasu nad nikomr,če pa bi imel isto debato s puncami,pa bi jim že v startu rekel,da so neumne,naj bodo tiho in podobne izjave. Mislim da je njegova punca pod hudim tiranom. Glede Ninine frizure-katastrofa in potres. mesni

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

13. apr 2008 11:53

Men je tak smešn Seba zdaj, ko ma svoja oblačila gor. Take oprijete majčke in nežno modro trenirko. Nekak si ga nisem predstavljala, da bo takšen okrog hodil. Glede nato, da se takšnega deda dela in to. Mi je pa ful bedast, da so vsi Tjašo nominiral. Ful je bila dobra, ko so nalogo opravljali in Seba jo je kušnu v petek, ko so zvedeli, da bo not ostala. Ne vem no, nekak so se mi malo zamerili tile novi gospodarji. Kar se tiče pa Ninine frizure, mi pa včerajšnja ni bila tako slaba, rolada je bila pa res mal čudna. barby

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

13. apr 2008 15:51

Barb* a ni imela včeraj skoraj identične rolade? Naske danes kaže svoj pravi obraz, luksuz je fantiču malo že stopil nekam...Tjašo je grdo zmerjal, med drugim "da je fukjena", pika na i pa je bila izjava "da ma sise ko njegova glava". On ma pa 50 kg s postlo vred . Letos je BB zelo prizanesljiv, to je žalitev. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

14. apr 2008 13:17

Ja, no v petek je mela tako veliko rolado sredi čela, v soboto pa je imela več manjših. Te so mi bile bolj všeč. Sam naloge imajo pa res... zanimive?! Psi in gospodarji. Kr neki. barby

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

14. apr 2008 13:27

katka lopatka je napisal/a:
Tjaša se zbližuje z Damjano, ji je že izpovedala svojo ljubezensko zgodovino. Vidi se, da pogreša mamo.
Lahko kaj več o tem poveš prosim? Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

14. apr 2008 13:32

Men je sicer Seba tudi ful antipatičen, ampak če si zamislim, da bi bila v koži podložnikov pa kaj vse so dali skoz-bi najverjetneje tudi sama eksplodirala. Ko je tolko slabih stvari na kupu, se sploh nimaš priložnosti pokazati v dobri luči... Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti