Big brother se je začel

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. apr 2008 0:33

Zdi se mi, da se je on že itak tako ponižal pred SLO, pa se tega sploh ne zaveda. Tudi meni je žal Damjane, je res svetska in zanimiva, Sandi pa en tak pavlihec, samo kaj, ko ji imel ogromno podpore, pa glasujejo najstnice, torej ženske že v osnovi nimajo toliko možnosti. Sicer pa tudi razlika v glasovih niti ni bila tako velika. Meni se tudi zdi že smešno, ko jih letos stalno nekaj slačijo do spodnjega perila, neokusno. Mislim tudi, da je to kar že malo zrežirano, da bo pritisk na podložnike vse večji, da bo bolj zanimivo, ko se bodo žrli med sabo in da revolucije ne bo še kaj kmalu. Tudi za Marka se mi dozdeva, da imajo še kaj pripravljenega in je favoriziran s strani POP-a. Napovedujem, da gre drug teden ven Seba in da podložniki dobe novinca, bomo pa videli mojo zmoto :))) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. apr 2008 6:53

Sta katka in kristina napisali vse, kar mislim sama, zato se samo podpišem pod njuni mnenji. Je pa postalo vse skupaj skrajno dolgočasno in sem bila včeraj pošteno jezna. Res bi morali malo menjati strani (da bi videli, kako bi se znašli gospodarji na drugi strano... verjetno bi čisto pogoreli). Hudo mi je za podložnike (pa mi sicer niso simpatični), ker so res delali z veselje in se res potrudili, prav tako za Damjano (ampak fora je v tem, da Sandija resssss ne maram, ker je totalen zahrbtnež). Še vedno pa imam občutek, da bo moj favorit prilezel zelo daleč. 

Lep dan in veliko se smejte

Peca  

član od: 31.12.2004

sporočila: 38

5. apr 2008 6:54

Tudi meni se zdi malce ne fer od BB, da podložnikom ni priznal opravljene naloge. Damjana je bila pa super. Brez nje bo dolgočasno. Peca

barb*  

član od: 19.12.2005

sporočila: 157

5. apr 2008 7:14

Damjana je tudi men postala všeč zadnji teden. Mislim, da bo ful bolj dolgočasno brez nje. Sandi pa je, tak kot si napisala Katka, en pavlihec. Škoda res. In da niso opravili naloge? Zgleda, da POP TV sprobava, kje imajo mejo. barby

jancika  

član od: 3.3.2008

sporočila: 45

5. apr 2008 8:47

Tudi jaz sem navijala za Damjano,ker se mi je v zadnjem tednu ,predvsem pa včeraj z svojimi izjavami zelo priljubila.Škoda,da je odšla.Brez nje bo kar dolgočasno.Sandi pa mi karakterno ni všeč.Gleda samo na svoje dobro,za druge mu ni mar,kar me pri ljudeh najbolj moti. Strinjam pa se z vsem kar je napisala Katka Lopatka. jancika

neznan uporabnik

5. apr 2008 11:24

jaz pa nisem navijala ne za sandija ne za damjano, ker mi oba dva nista kaj preveč všeč. mi je pa damjana že od vsega začetka šla na živce ampak je popravila vtis, z svojim vodenjem pa delom, ker to ji pa resn leži. lovebeyba

monki  

član od: 24.2.2006

sporočila: 35

12. apr 2008 17:16

do zdaj so šle ven same punce.... verjetno, da to ni dobro! _Zame sta največja lgralca Sandi in Sara. Vse pohvale za "boj" prejšnim podložnikom. Včasih ima Seba res bolj čudne... ampak po moje, če ga ne bi imel, ne bi nalog tako dobro opravili tudi ostali. Je pač neki "vodja", ki ga ekipa mora vedno imeti, da pelje dalje... Pač, to je samo moje mnenje.

neznan uporabnik

12. apr 2008 17:39

moje mnenje je pa glede tedenske naloge, ki je bila minuli teden, da je bila prav kruta, kakšne stvari so morali početi... lovebeyba

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

12. apr 2008 18:24

Najprej glede včerajšnjega razpleta.... vesela sem, da je šla ven Dada, ker mi že od trnutka ko je vstopila v hišno ni bila všeč. Sandi je en tak šaljivec, ki se obrača po vetru in je čist "pravi" gasilec. Tjaša pa je čist fajn punca, ki se izkaže, ko dobi priložnost. Naloga ta teden je bila kar se tiče obveznosti podložnikov totalno neokusna. Čeprav pri nas jemo kar veliko od tistega kar so morali pojesti oni, mi še vedno nislo bile všeč nekatere jedi in naloge. In kar se tega tiče, kapo dol podložnikom in predvsem Tjaši, ki se je resnično izkazala. O Sari pa sploh ne vem če bi izgubljala besede. Cel mesec ni našla niti ene lepe besede oziroma priznanja podložnikom glede njihovih nalog. Kadarkoli je bila v spovednici in jo je BB vprašal kako so se po njenem mnenju podložniki odrezali je zamijavkala: " Saj so bili dobri, ampak mislim da bi se lahko bolj potrudili!" Draga Sara bomo videli kako se boš ti ta teden odrezala. Mislim, da tako razvajena kot je, ji ne bo čisto nič všeč špartansko življenje. alexis

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

12. apr 2008 19:06

Meni je bil pa hecen Seba - kako je bil vesel. Vsako svojo cunjo je menda posebej polubčkal, pa potem tista rožasta majčka . No, vsekakor jim privoščim. Bomo pa videli razpletanje naprej. Aja, Marko je pa ena taka špechakla, vse nosi na nos drugi skupini. In kdo za vraga Nino lahko naredi še bolj očesu neprijetno (tisti vikler v glavi je bil pa res...) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti