Privat instrukcije okrasevanja torte

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

6. feb 2008 15:35

Ežoj mogoče bi pa mene malo poučil, kako je to, da se ti povsod mudi in da za nobeno reč nimaš časa. Z ozirom nato, da z okraševanjem slabo kaže, boš pa mogoče malo svojega dragocenega časa namenil da se pripravim za naseldnji korak. lp tadeja 13

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

6. feb 2008 16:36

ma vidim, da pridemo z vseh koncev in krajev. Če bi pa ežoj hotel zbežati, mu bo Ognjič nogo podstavila. In ko ga dosežemo, da ga vidimo, junaka.... Mamamia mamamia

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. feb 2008 16:59

Ežoj pa prt daj na mizo, če slučajno še Dragička pride z nami.

jade

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

6. feb 2008 20:55

Pa lepe serviete . . . riba-ribica

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. feb 2008 21:25

Računi brez krčmarice! tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. feb 2008 23:31

- Katjushka, če jade in mamamia hkrat gredo na obisk ena drugi se bodo srečale pri meni.

- Anomis dušo, sam da se izvlečem iz tele kolobucije tudi tebi ponudim enako kot teji ( vidi prvo stran ).

- ja, ja ognjič, recimo da držiš z mano, vidi kaj predlaga mamamia: da me spotakneš.

- teja, glede marmelade ni problema, ponavadi imam več vrst. Glede kombinacije sir+marmelada, ena moja dobra prijateljica bi rekla: to ni my ( favorite ) cup of tea.

- tadeja, sicer ne vem kaj je tvoj naslednji korak, glede časa je pa tako: časa imaš toliko kolikor si ga vzameš ( potem ti ga zmanjka ).

- mamamia, kot je tumpika povedala, to je račun brez Ognjičke, pardon, krčmarice.

-jade, jade, same težave s prijatelji, veš, da me drakička zmeraj dobi na prtu ( da serviet niti ne omenjam ).

- tumpika, prosim, ne se preveč oglašat, če bodo zvedle kako je z nami, to bodo ljubosumne.

Moja pozicija me spominja na tegale fantiča iz linka ( ki ga je dala jelenckova )

http://www.davidandgoliathtees.com/games/throwrocks.html

le da ni samo ena punčka. Vse smo tako zakomplicirali, kot v antičnih dramah, situacijo razreši edino deus ex machina.

Moram spat, jutar imam kontrolko.

 

ežoj

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 934

7. feb 2008 11:43

ežoj kar korajžno, saj ste jožeti fajn fantje in korajžni (iz lastnih izkušenj, ker imam enega doma). Teja mene pa zanima kako napredujejo inštrukcije ali je samo veliko besed brez konkretnih dejanj. Lep sončen dan vsem skupaj. reza

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

7. feb 2008 11:52

ežoj je napisal/a:

- Katjushka, če jade in mamamia hkrat gredo na obisk ena drugi se bodo srečale pri meni. ežoj

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,............glede na zadnjo informacijo, sva pa midva mogoče bolj blizu doma, kot sem imela najprej občutek....tudi jaz sem nekje vmes katjushka

teja-kit.  

član od: 11.8.2006

sporočila: 183

7. feb 2008 21:38

Evola, oddajam "porocilo", da ne bo vse skupaj izpadlo, da se samo kadi in nic ne skuha v temle velikem piskru... Instrukcije so bile. Cisto prave in cisto zares. In zdaj sem prav "vazna", sprejeta v klub "ljubiteljskih dizajnerjev ticino mase"... In da vam povem... obcutek meckanja tiste bele "surovine" med prsti je..., no, "zabaven" pac ;)) V glavnem recem kar takole se preko tega se enkrat hvala "prijazni punci", ki me je vzela v uk. Ne vem ce bi ji bilo prav da omenim za koga gre, pa ce bo tako hotela, se lahko itak sama "pofocka". Imam pa naslednji teden se en "instrukcijski" podvig, potem pa, kot je rekel Ezoj, tudi mene caka cisto prava "kontrolka"... S prti, prticki, pa se cem. pa mimo teme: Katjushka, kot je tudi meni malo bolj jasno po novih "spoznanjih", sem tudi jaz nekje "vmes"... Gremo torej skupaj? Aja, pa prej se bo spodobilo vprasat Ezoja, ce vabilo sploh se velja, z marmelado ali brez... :) Lep "ta dolg" vikend vsem, pa ne pozabite na kulturo Teja teja-kit.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti