Torta ženski akt

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. jan 2008 8:35

Takšna torta ne spada v raster "poniževanja ženskega telesa". Preprosto spada v raster neizdelane spolne identite, neizkušenosti, nevednosti, pomanjkanja domišljije in puščave spolne prakse whatsoever. Skratka, takšno torto naročajo ljudje, ki o spolnosti kaj veliko nimajo pojma, oziroma se je bojijo. Ali pa taki, ki jim je zer-vicig koga spraviti v totalno zadrego...zlasti, če ima slednji rojstni dan (s takimi prijatelji človek ne rabi sovražnikov). Namreč, kdor je prijatelj/prijateljica in s tem ne mislim intimnega partnerja - ta bo svojega prijatelja/prijateljico o misterijih telesa in radostih spolnega življenja educiral bodisi tako, da bo podatil kakšen tao-priročnik (zelo priporočam v študij in preverbo vsem), bodisi, da bo podaril kakšen aparatek, ki ga ponuja trgovina z erotičnim materialom (taki aparatki so certificirani in imajo uporabno vrednost), je pa tudi možen nakup bejbe za napihnit (lutke). Ampak, kolikor je meni znano, imajo samo mlajše ženske toliko jajc, da svojim single frendicam za rojstni dan podarjajo vibratorje, dildote itd...ostali se pa skrivajo za stiropor, puding ....in hihitanje, ki je bilo morda v zgodnji puberteti še na mesto, potem, ko je pa človek star več kot 20, je pa patetično. Vendelina jr.

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

31. jan 2008 9:15

Jaz sem jo spekla predvsem za hec. Ne zaradi neizdelane spolne identite, neizkušenosti, nevednosti, pomanjkanja domišljije in puščave spolne prakse whatsoever. Vedno je bilo veliko heca na račun torte, predvsem pa sem morala uporabiti veliko domišlije, da sem jo naredila. Ne zastopim zakaj komentirate, če vam to ni všeč, nas peke preprosto pustite pri meru. Lp, Klavdija

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. jan 2008 9:17

Če imaš mnenje, potem se navadi, da ga imajo tudi ostali. Včasih tudi nasprotnega. Je jako komot imeti mnenje, dopuščati, da ga vsak pove, s tem, da to velja samo takrat, kadar se kdo s tabo strinja, a ne? Grow up. Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

31. jan 2008 9:20

Eto, zdej ste pa slišale mnenje ( verjetno ) zafrustrirane babe, ki ima spolnost za tabu, ki misli, da se nekdo uči skrivnosti telesa iz tort v obliki telesa, ki ne razume hece. Kaj pa čmo, smo si različni. ežoj

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

31. jan 2008 9:59

Vandelina jr. - z veseljem bi si ogledala tvoje torte. Pa verjetno še marsikdo.... E.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

31. jan 2008 10:03

hihi, Vendy, ampak nekaj mi pa res ni jasno: če naj bi taka torta tako zelo spravljala v zadrego, kako misliš, da jih razni aparatki iz erotičnih trgovin pa ne bi? Torto vsaj vsi vzamejo za hec, aparatkov pa včasih ne, sploh pa lutke... In tako datrilo pa res lahko izgleda kot da si dečko ne more nabavit prave bejbe, pa mu zato daješ lutko... Ne vem, no, večina ljudi, ki jih poznam, bi bila bolj vesela take torte kot pa lutke (lahko da se motim, ampak mam dokaj odprte prijatelje;) Veri

bosa  

član od: 14.2.2006

sporočila: 247

31. jan 2008 10:11

Zdravo! Tudi jaz bom pekla torto ženski akt in so mi vaša navodila prišla zelo prav. Samo me pa še nekaj druga zanima. V kakšnem modelu spečete biskvit. Saj tisti pekač od pečice je verjetno premajhen?? Hvala za odgovore in lep pozdrav! bosa

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

31. jan 2008 10:18

Aja, ups, še torta: najlepše bo prišlo, če jo boš oblekla s tičino maso, obarvano z majčkeno kakava in čisto mičkeno rumene in rdeče barve, pač probavaš, da dobiš lepo kožno barvo ali maripanom (v tem primeru bo deklica azijka ali pa mulatka, če boš v marcipan dala kakav). Zakaj to najlepše? Ker lahko to dvoje lepo zgladiš in pride res taka svileno gladka koža... Če imaš kaka barvila v prahu jo potem lahko celo s čopičem "zasenčiš", da bo prišlo bolj do izraza (dekolte, recimo)... Te svilene gladkosti s smetano ali masleno kremo ne moreš dobit, čeprav lahko vseeno pride dobro, če te ne moti, da bo koža mičkeno bolj hrapava. Prsi lahko oblikuješ v posodicah, kot so že druge omenile, imaš pa več možnosti - ali komibnacija biskvita in kreme ali samo kako dobro testo, ala za mafine ali pa samo kaka res trdna krema, vse bo dobro, če bo samo krema, bodo prsi na dotik malo bolj podobne tistim iz plastične operacije;) Obliko verjetno poznaš;) Peščena ura pač, preščipneš lahko pas po svojih željah, to je kot v stripih, vse je dovoljeno;) Trikotniček lahko posuješ s čokoladnimi mrvicami ali čokoladnimi ostružki. Lahko pa narediš tudi akt od zadaj, če češ bit originalna:) PO pravici povem, da take torte še nisem delala, ampak kar se tiče oblikovanja tort kar velja "princip je isti, sve su ostalo nianse";) Uspešno peko, tu imaš pa še nekaj navdiha (za "odrasle" oz. "poredne" torte se boš morala verjetno logirat - je brezplačno in tudi nobenih reklam ne dobivaš - se pa kar splača, če rada pečeš torte:), ker je tam veliko profesionalk: http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&aid= Veri

duskamb  

član od: 22.10.2007

sporočila: 43

31. jan 2008 10:46

kuharca37 je napisal/a:
vauuuuuuuuuuuu nb....kakšn francel je na eni sliki.... kuharca37
to pa je torta. Le katera ga je pojedla.... duskamb

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

31. jan 2008 10:48

bosa, saj sem napisala eno stran nazaj glede pekača tu je pa fotka katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 31. jan 2008 10:51:12

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti