Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

nincika  

član od: 23.11.2006

sporočila: 71

9. feb 2009 18:17

NB hvala za odgovor, vidim da je izdelava testa kar zahtevna. LP

as1  

član od: 5.4.2006

sporočila: 142

9. feb 2009 23:12

Ognjič Na failih, ki mi jih ponujaš, ni praktičnih nasvetov za pasterizacijo mesa, moram ti reči, da sem meso po receptih iz kuharic že pasteriziral. Zanimajo pa me izkušnje drugih. Zato sem se obrnil na "Prošnje za pomoč za iskanje v forumih", vendar se mi zdi, da bi bilo bolje, da bi se obrnil direktno na forum, "recepti" as1

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

10. feb 2009 21:42

Mene pa zanima recept za pustne krofe,ki je bil zelo hvaljen tukaj gor.Sem že iskala,pa je polno drugih,tapravega pa ne najdem ( Hvala! tatam

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

11. feb 2009 10:42

as1 je napisal/a:
Ognjič  Zanimajo pa me izkušnje drugih. Zato sem se obrnil na "Prošnje za pomoč za iskanje v forumih", vendar se mi zdi, da bi bilo bolje, da bi se obrnil direktno na forum, "recepti" as1

 

Ja, menda. Iskanje v odrtih forumih je samo prijazna pomoč tistih, ki se jim da pomagat....... saj menda ne misliš, da vsako temo odpremo in preberemo vse tre pretehtamo, ali bo iščočemu kaj pomagalo. Če iščeš izkušnje ljudi, vprašaj zanje. Saj se to da tudi v odprtih temah, a ne? Jih pač obudiš v življenje.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

16. feb 2009 16:17

Pozdravljene, danes pa jaz rabim pomoc. Nasa petosolka praznuje na pustno nedeljo 11. rojstni dan. Rada bi ji naredila bolj "pustno" torto, kakega klovna ali kaj podobnega (brez ticino mase). Imate kako idejo - po moznosti ze s slicico? Hvala! ribica

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

16. feb 2009 17:28

pozdravljeni, baje med recepti tudi recept za MILLE FOGLIE. Jaz ga ne najdem.Nujno ga potrebujem.Hvala že v naprej. balonka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti