Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

Elen  

član od: 5.9.2005

sporočila: 201

23. jul 2008 12:05

mizarka, hvala za odgovor! lp Elen

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

25. jul 2008 13:37

Malce sem gledala razne teme in imam predlog - seveda, če je izvedljiv in če se vsi strinjate.

Morda bi bilo fino, da se takrat, ko klikneš na temo,odpre zadnja aktualna stran. Zdaj se vedno pojavi prva stran, čeprav je bilo to že mogoče 3 leta nazaj in je kar nekaj mnenj zapisanih na veliiikkooo straneh.

 

 

Titta

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

25. jul 2008 14:24

titta, to sem tudi sama že razmišljala, pa sem imela v glavi, da imate pluski kaj drugače...

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

25. jul 2008 14:46

se pridružujem

mizarka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

25. jul 2008 21:51

titta, kako to misliš? če greš na Vsa sporočila, klikneš na izbrano temo, se ti odpre 1. stran teme. če klikneš na zaporedno številko strani za naslovom teme, se ti odpre izbrana tema.

Ali morda nisem razumela vprašanja?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

25. jul 2008 22:17

Mislim da bi želela da se sporočila v temi nizajo od zadnjega do prvega. Kar je po mojem v nasprotju z logiko na KulSlo, ki je povsod od prvega do zadnjega in prav tako ljudje beremo, najprej starejše, potem novejše, saj ne beremo od spodaj navzgor  Ja res se odpre prvo sporočilo ki je morda že staro. Pluski lahko kliknejo na puščico ki jih vrže na pravo podstran, torej so na boljšem. Če sem prav razumel vprašanje.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

26. jul 2008 10:56

rimljanka, to je to, vendar smo nekateri zahtevnejši in bi to že na prvi strani radi, ko smo bolj pogosti obiskovalci verjamem da je pa to malce težje izvedljivo, ker je prostorska stiska, ko je prva stran razdeljena na več tabel, da bi se že v tako kake dolge naslove vrinile še številke je pa res malce hud optimizem...na vseh sporočilih se zadeva izpiše samo za forum in je prostora v tabeli bistveno več.

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

26. jul 2008 11:06

Hja, ste me nekateri razumeli. Tisti, ko smo bolj pogosto tukaj gor, pričakujemo recimo kakšna mnenja ali kaj vem kaj. Pa po naslovu teme že veš, da boš to večkrat obiskal in bi že na prvi klik rad vedel, kaj je zapisal zadnji, ki je oddal svoje razmišljanje.

Nočem "gušit", upam, da me razumete. Pač sem večkrat tu gor in po naravi sem takšna, da imam ideje kar na zalogi.....

Titta

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4878

26. jul 2008 12:24

titta: Ampak saj imaš pluska, klikni na puščico ki kaže navzgor ki je zraven naslova teme in ti odpre točno tisto stran, kjer je zadnji, ki je oddal razmišljanje, poćtem ko tebe več ni bilo na KulSlo.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tihožitje  

član od: 7.7.2008

sporočila: 2

4. avg 2008 2:04

Mene zanima, če se kdaj govorilo o tem, kako narediti zdrobove krokete. Poskusila sem z iskanjem a ni obrodilo sadov. Se še uvajam v vse skupaj :) Hvala za pomoč. tihožitje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti