Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

17. jan 2011 11:36

Iščem in iščem , toda ne najdem . Lepo prosim , pomagajte mi najdit recept ; kako porabiti govedino iz juhe . Vem samo to , da je ena od deklet napisala , da se da za to jed ( mislim , da je šlo za omako iz kuhane govedine )porabiti tudi druge vrste mesa , da pa je ravno iz govedine ta jed najboljša . L p manca51

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

18. jan 2011 2:03

Ne , Blanchy in Barbara 9 , ni to to , kar sem iskala . Jezi me , da sem tako butasta , da si ga nisem takoj shranila , še bolj me pa jezi , da si nisem zapomnila ne kdo je recept prispeval , ne številke recepta ali datuma objave . Vem le to , da sem ga našla na KulSlo. Obema vseeno hvala za trud L p manca51

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

18. jan 2011 10:39

Miška , žal , tudi to ni . Vem , da je pri mnenjih za to jed - omako - pisalo , da se lahko porabijo tudi drugi ostanki mesa , da pa je ravno iz te govedine iz juhe , najboljša . Bila je pa poleg recepta tudi slikca in če se ne motim , je bil za prilogo pire krompir . Zdi se mi , da sam hudič sedi na tem receptu , da ga ne najdem . , hvala ti . L p manca51

neznan uporabnik

14. mar 2011 12:49

Kje je bilo govora o džezvah? Ne najdem. Nujno bi potrebovala eno tako za 3 kave, vSarajevo nimam časa skočiti.

Pomoč?

 

Hvala.

japaja

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4538

14. mar 2011 14:48

Nazadnje sem videla bakrene džezve pred nekaj meseci v Cafetinu, na Starem trgu v Ljubljani. Brez nje mi "živeti ni".

lp  

mzm

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

25. mar 2011 12:10

beva je napisal/a:
Bi prosila za pomoč - iščem en recept za belo kremo(kot npr.Linolada), pa ne najdem. Vse recepte na varianto nutela sem pregledala, pa noben ni pravi. Spomnim se samo tega, da je v receptu ostra bela moka, ki jo je treba uporabit. Mogoče kdo ve za to?

beva

beva,

malo pozno ampak je mogoce ta: http://www.kulinarika.net/recepti/9787/sladice/eurocrea

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

25. mar 2011 13:00

Mene pa zanima, če kdo na pamet ve, kje se je pisalo o primernih oblačilih za različne postave.

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti