Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

12. dec 2009 10:55

Iščem recept za pripravo zrezka iz mletega mesa, ki se približno pripravi tako: Zmešamo mešano mleto meso, dodamo praženo čebulo, jajce, začimbe in pire krompir. Naredimo zrezke, ki jih najprej pomočimo v jajce, drobtine in zrezek pražimo v olju. Migla

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

12. dec 2009 19:33

Rimljanka hvala za pomoč. Ni to to. Narejeni so bili brez moke, kosmičev in izgledali so kot dunajski mini zrezki. Vse recepte sem pregledala na temo mesne jedi. Nisem našla podobnega recepta. Jih bom naredila po svoje in poročam. LP Migla

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

14. dec 2009 13:10

Prosim za pomoč pri iskanju kakšne teme za pripravo FAJITAS-a in omak, ki spadajo zraven. V bazi receptov sem našla recept od Vanje_v_ZDA in Admin-a. Predvsem me zanimajo kakšne omake se lahko zraven ponudijo in kako se pripravijo. Hvala girica

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

14. dec 2009 14:42

Girica, zraven Fajitas se ponudijo več ali manj salsa, kisla smetana, naiban sir in guacamole.

Salso lahko narediš tudi tako, da ji dodaš veliko žlico črnega fižola.

Nekaj receptov za guacamole je v bazi, seveda je pa od okusa vsakega pozameznika odvisno, kako je pripravljen. Salso lahko tudi kupiš, meni se niti slučajno ne ljubi vsakokrat pripravljat sveže.  Lahko pa nabaviš ali narediš tudi salsa verde (zeleno salso), ki je prav tako odlična.

Skratka, poglej na policah z mehiško hrano kaj imajo in potem prilagodi vse svojemu okusu. Kakšnih teških sirovih omak pa niti v Mehiki nisem videla in moram reči, da meni osebno niso všeč.

Skratka, fajitas so lahko precej lahka jed, z veliko zelenjave. Meni je seveda najbolj všeč, če izpustim tortijas in vse skupaj zavijam v liste kakšne hrustljave solate.

Vanja

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

14. dec 2009 14:46

O, super, hvala vama. Sedaj moram vse preštudirat in se res razgledat v bližnji trgovini kaj dobim že pripravljeno. girica

Zelda  

član od: 26.5.2008

sporočila: 66

16. dec 2009 8:26

Pred mesecem ali dvema sem zasledila temo o Bachovih cvetnih kapljicah, zdaj pa tega nikakor ne morem najti. Bila je razlaga o učinkih kapljic posameznih rastlin in ob enem komercialni oglas. Tema je bila zaklenjena. Ali kdo ve kje je to? Zelda

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

16. dec 2009 8:28

Bil je plačljivi oglas, čas mu je potekel in je zbrisan.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

eta  

član od: 27.3.2008

sporočila: 410

20. dec 2009 20:43

Ali že obstaja na forumu tema o prehrani rakavih bolnikov? eta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti