Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

10. nov 2009 0:28

Majaigrija je napisal/a:
Pozdravljene,spet se obračam na vas, tokrat z drugačnim vprašanjem.Delala bom sadno torto, oblečeno v tičino maso. Mislila sem jo narediti po spodnjem receptu:sestavine:300-350 g sladkorja v prahu 1 beljak1 žlica glukoze v prahu z 1žlico vrele vodeKer nisem dobila glukoze, me zanima, ali jo lahko nadomestim s fruktozo? Dobila sem eno, ki je namenjena pripravi hrane in pijač. Bi mi raje predlagale delati po kakšnem drugem receptu?Hvala in lep večer, MajaMajaigrija

Glukozo dobiš v lekarni. Ne vem, če bo fruktoza v redu, lahko pa probaš - in poročaš seveda :)

Atina

tasyka 2  

član od: 7.11.2009

sporočila: 56

14. nov 2009 19:13

zdravo punce in fantje :).sm nova članica tuki gor ,pa me zanima,v čem je razlika tuki,da so nekateri recepti prikazani ,samo če si naročnik plus paketa,so uni kj boljši al kuga:)**.pol me zanima,glede na to, da zdele pišem na tem forumu,pa če hočm v bodoče vidt komentarje na moje vprašanje,al moram jit na ta forum,al bom kako drugač obveščena,da ste pokomentiral moj post. drugače je pa tole ful dobra zadevca,velik receptov sm že dobila z vaše strani in prav z veseljem visim tukile gor,kadar mam le čas,še faceboook je odpikau upam,da bom z vašo pomočjo hitro osvojila surfanje po tej strani lepo martinovo soboto vam želim tasyka 2

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

14. nov 2009 19:35

Zelo lepo bi bilo, če bi pisala v kolikor toliko lepi slovenščini in pustila narečje govorjenju.

Na levi poišči znak Pluspaket, klikni nanj in si preberi vse, kar hočeš vedeti o tem.

Sicer pa dobrodošla na KulSlo.

 

Vanja

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

14. nov 2009 20:11

Majaigrija je napisal/a:
Pozdravljene,spet se obračam na vas, tokrat z drugačnim vprašanjem.Delala bom sadno torto, oblečeno v tičino maso. Mislila sem jo narediti po spodnjem receptu:sestavine:300-350 g sladkorja v prahu 1 beljak1 žlica glukoze v prahu z 1žlico vrele vodeKer nisem dobila glukoze, me zanima, ali jo lahko nadomestim s fruktozo? Dobila sem eno, ki je namenjena pripravi hrane in pijač. Bi mi raje predlagale delati po kakšnem drugem receptu?Hvala in lep večer, MajaMajaigrija

 

Majaigraja, če želiš, ti lahko pošljem glukozo v prahu, da jo ne boš iskala in kupovala zaradi ene žlice.

stana

tasyka 2  

član od: 7.11.2009

sporočila: 56

15. nov 2009 9:41

vanja,sej približno vem,kaj pomen pluspaketek,sm tuk enih stvari je tuki gor,da se še kr mal lovim,ampak sej bo že :) še vse sm poštudirala,bom pa tut tole:) slovenščina-hmmm,lepo slovensko pišem samo,ko s sinom delam domačo nalogo,tkole mi gre pa bol tako tako,upam da vas ne bo tok motilo :D lep dan želim tasyka 2

kozamurnik

sporočila: 2311

15. nov 2009 9:59

V glavnem vse nas moti tasyka 2 To je resna stran in ne najstniški forum. Potrudi se malo no. Pa dobrodošla seveda. murnik

Katja D  

član od: 20.5.2006

sporočila: 446

15. nov 2009 16:28

Pozdravljeni!

Jaz pa iščem idejo, katero pecivo bi se dalo lepo speči v mojih novih modelčkih. Namreč, kupila sem model kot za mafine, samo da ima 6 vdolbin v obliki medvedkov. Našemu dvo-in-pol-letniku bi rada naredila veselje in spekla pecivo, ki bi lepo šlo ven iz teh modelčkov, pa seveda bi bilo fino, če bi bilo čim bolj plosko (mafini torej odpadejo, ker mi vedno naredijo veliko kapo).

Kakšen nasvet?

Že vnaprej hvala

Katja D.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

15. nov 2009 16:52

Jaz imam modelčke v obliki srčka in sem delala iz testa za marmorni šarkelj.Zelo lepi so in ploski,tako da lahko spečeš tudi medvedke.

lp goga

tasyka 2  

član od: 7.11.2009

sporočila: 56

15. nov 2009 19:32

pa dejmo za foro vsi mal tko pisat,po najstniško,sej vem da vas to tko hudo ne moti jst zdavnaj več nism najstnica,ampak ko takole pišem,kr ne morem drugač,je res težko :S sej ne bom velikat pisala,bom bolj pregledovala recepte pa take stvari,da me ne boste sm kregale tasyka 2

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

15. nov 2009 19:39

tasyka 2 je napisal/a:
slovenščina-hmmm,lepo slovensko pišem samo,ko s sinom delam domačo nalogo,tkole mi gre pa bol tako tako,upam da vas ne bo tok motilo :D tasyka 2

Pa nas bo motilo, veš. Naša stran goji lep jezik. In ne reci, da tega ne zmoreš, ker kako sicer pomagaš sinu. Pa še zgled mu boš, kajne?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti