Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

BEZMAR  

član od: 21.11.2006

sporočila: 62

17. sep 2009 11:29

Iščem recept za pecivo Marlenka. Čokoladno in medeno prodajajo tudi v Pomarančah. Iščem pa ne najdem. Hvala BEZMAR

navylife  

član od: 11.5.2007

sporočila: 22

17. sep 2009 12:36

mene pa zanima-no mogoče je bilo celo omenjeno že,pa še nisem vsega prebrala-kje bi lahko nabavila take darilne stekleničke,po možnosti za dve pijački v enem,ker sem zasledila tu gor medeni liker,pa jegermaister tete Pehte namakam,bliža se mi pa ena okrogla obletnica,pa bi za fešto eno tako simbolično darilce jaz poklonila vsakemu paru......sem pa s Koroške...bolj osvinčenega konca :)...za pomoč bom zelo hvaležna navylife

navylife  

član od: 11.5.2007

sporočila: 22

17. sep 2009 22:49

hvala lepa,bom vse prečekirala,meni so res všeč take stekleničke,čeprav res tud doma lahko marsikaj ustvariš od teh flašk od sokov,sam zdaj trenutno se mi zdi,da res nimajo kakšnih simpatičnih oblik...ampak Hrastnik...malo je daleč,čeprav je moja močnejša polovica takoj za akcijo,če omenim kakšen potep po naši mali Sloveniji...no naša dvoletnica nad predolgo vožnjo še ni preveč navdušena....hvala še enkrat :D navylife Sporočilo je spremenil(a) navylife dne 17. 2009 22:49

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

18. sep 2009 6:21

Trzin, industrijske cona, se ne spomnim imena trgovine.......

Bernadeta  

član od: 4.8.2009

sporočila: 42

18. sep 2009 14:03

Pred časom sem nekje brala, kako se naredi torta (v obliki ženskega telesa). Moj sodelavec ima 40 let in bi mu pripravili presenečenje. Nikakor ne morem najti te strani. Vaša pomoč mi je zelo dobrodošla. Hvala že naprej,...... Bernadeta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti