Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

morissette1  

član od: 8.12.2008

sporočila: 9

3. mar 2009 9:41

Pozdravljeni! Pred kakim letom sem na kulinariki zasledila recept, ki pa ga zdaj ne najdem. Gre za sladico v kozarcu, kjer se izmenjujejo plasti narezanih banan, stopljene čokolade in še nečesa (mogoče kak puding?). Vem da je zelo nasitna, to mi ni bila preveč všeč. Fantu pa je bila zelo všeč, še danes jo namreč večkrat omeni. Upam da mi boste lahko pomagali, da ga še kdaj presenetim. Najlepša hvala. morissette1

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

3. mar 2009 12:24

Tudi jaz prosim za pomoč pri iskanju. Na forumu je bila debata o pripravi zelja (surovega) na solato. Ne najdem, pa bi mi prišlo zelo prav. Hvala!

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

3. mar 2009 13:52

Blanchy, hvala za link. V mislih pa sem imela eno drugo temo, malo novejšega datuma ... govora je bilo o tem, da ene zelje premučkajo z rokami, ene ga poparijo ... se mi zdi. (Kupila sem namreč zelje, ki pa je nekam "leseno" in bi rada nekaj storila z njim, da bi bila solata malo bolj užitna.) sara

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

3. mar 2009 14:28

morissette1 je napisal/a:
Pred kakim letom sem na kulinariki zasledila recept, ki pa ga zdaj ne najdem. Gre za sladico v kozarcu, kjer se izmenjujejo plasti narezanih banan, stopljene čokolade in še nečesa (mogoče kak puding?). Vem da je zelo nasitna, to mi ni bila preveč všeč. Fantu pa je bila zelo všeč, še danes jo namreč večkrat omeni.
Najbolj podobno po opisu sodeč bi rekla (a nima fotke) http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=11341 lp, m Sporočilo je spremenil(a) majamarko dne 03. mar 2009 14:29:33

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

3. mar 2009 15:12

Majamarko, točno to sem brala in zdaj iskala. Hvala!! sara

morissette1  

član od: 8.12.2008

sporočila: 9

3. mar 2009 16:18

Sem imela srečo in našla že po par klikih (sem trmasta in bi pregledala vse sladice s fotkami :D). Če bi morda še kdo želel probati, tole kupo sem iskala. http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=9823 Majamarko hvala za pomoč. morissette1

simond  

član od: 6.4.2007

sporočila: 60

3. mar 2009 23:53

Vas že kar vidim, kako zavijate z očmi, "zopet en lenuh"

Prosim, če mi lahko pomagate.

Ali je kje že napisano, kaj vse spada pod beljakovin, kaj pod OH, kaj pod škrob.

Malce sem sam žebrskal po forumu, rad bi pa vse na enem mestu.

 

Hvala in lep dan.

simond

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti