Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

27. feb 2008 10:49

Naj se pohvalim, da smo na počitnicah prejšnji teden prvič v življenju delali burek(za dve družini). Kako je to dobro, pa nič nas ni zgaga pekla oz. se nobenemu ni spahovalo, kot se to običajno dogaja pri kupljenih burekih, pa nič ni mastno. Skratka pri enem od receptov je bilo omenjeno, da je Veri nekoč na forumu objavila recept za domače testo za burek. Če lahko kdo pomaga najti, se zelo priporočam. ann

sissyp  

član od: 15.2.2008

sporočila: 47

27. feb 2008 12:11

HVALA BLANCHY. sissyp

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

27. feb 2008 16:25

Majamarko, hvala za trud. ann

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

28. feb 2008 15:20

Lep pozdrav! Vem da mi boste znale pomagati1 Iščem eno lepo misel, verz, za sodelavko, ki praznuje abrahama. Naj ne bi bila preveč osebna, nekaj nevtralnega. V mislih sem sicer imela tisto od Malega princa, pa kot zakleto se ne spomnim pisatelja. Kakršnakoli misel, verz bo več kot dobrodošla! Najlepša hvala! p.s. Nimam pluskota, zato ne morem najti več! Moycaa

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17809

28. feb 2008 19:26

***amy*** je napisal/a:
Veste, da me že dolgo firbec matra, le kako da vam (nam) je uspelo, da ste (smo) ustvarili tako super forum kot je Kulinarična Slovenija? Res, nisem še našla foruma, ki bi bil tako super ..... Pa ne pretiravam, se razume. ***amy***

 

***amy***, dobra ideja, dobra izvedba, dober šef, dober slikar, .............pa veeeeeeeeeeelllllliiiiiikkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooo pozitivno naravnanih članic in članov. To je naša stran, se ti ne zdi? No, malo pa mora biti tudi nesoglasij,.... da stvar ostane življenjska, realna.

 

rimljanka - zasebno mnenje

MYSH  

član od: 8.1.2008

sporočila: 47

29. feb 2008 12:38

Mene nekaj zanima..ne vem točno v katerem forumu moram to vprašati, tako da se obračam na vas.. kaj točno pomeni, če v receptu piše: 1 žlička instant kave?? A je to že skuhana kava, ali kava v prahu al kako? MYSH

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

29. feb 2008 13:05

Pomoje kava še ni kuhana:) patty

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti