Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

neznan uporabnik

25. nov 2009 20:32

Pozdravljeni, se mi zdi da je bil en forum, kjer je bilo govora o čiščenju odtokov v kuhinjah na okolju prijazen način, se pravi brez nekih posebnih kemičnih sredstev. Mogoče lahko kdo pomaga? Hvala že vnaprej

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

27. nov 2009 18:44

Lepo prosim za pomoč,iščem recept mleto meso ovito v bučke eli čevapčiči oviti v bučke ,upam da sem prav napisala.Enkrat sem zasledila da se mleto meso ovije z na liste narezano bučko in peče v pečici.ČE SE MOTIM SE OPRAVIČUJEM.za morebitni najden recept pa se že v naprej zahvaljujem! žigolino

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

27. nov 2009 21:02

Hajli Lepo prosim za pomoč, če je morda bilo kdaj že govora o stepanju jajc- v mojem primeru sprašujem zakaj jajca+ sladkor ne nastane kremasta zmes, temveč vodena jajčna zmes (zgleda prav tako, kot penjen cet na vodi), pa lahko mešam nedoločen čas, zmeraj isto. Pa me zanima ali so jajca kriva ali moje metlice na mešalniku ali da ni ločen rum. in belj.ali kaj??? Pa če je neumno vprašanje, ali se vam kaj podobnega še ni zgodilo, ga prosim samo ignorirajte. Pa še eno prošnjo imam, lepo prosim za odprto temo o nočnem potenju. Najlepša hvala vsem. Lp jaša

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

27. nov 2009 21:30

Jaša, nekaj se je govorilo o tem pod temo menopavza. Odpiram jo, ker imam nasvet.

Vanja

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

30. nov 2009 11:03

jasa, koliko casa pa stepas? Po mojih izkusnjah je treba vztrajat kar dolgo (vsaj 5 min!) predno pride gosto penasta masa. LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

tejčika  

član od: 2.10.2008

sporočila: 251

30. nov 2009 11:32

Pozdravljeni,

 

iščem recept za kekse,ki jih ni potrebno pečt,ampak se samo sušijo,preveč jih je in ne najdem pravega.Pozna katera kako sem jim reče? Enkrat sem jedla kekse iz orehov in mandeljnov,ki se jih ne rabi pečt.

 

tejčika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti