Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

branka171

sporočila: 218

9. okt 2009 19:51

Joj Blanchy, bilo je nekaj drugega: olivno olje, čebelji vosek..,..?? Sedaj, ko sem nalovila sestavine na kup pa recepta ne najdem mogoče ve kdo lepo prosim branka171

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

10. okt 2009 11:17

Kam je pa izginila tema "rabljenčki"? Dolores

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

10. okt 2009 12:07

branka171 je napisal/a:
Joj Blanchy, bilo je nekaj drugega: olivno olje, čebelji vosek..,..?? Sedaj, ko sem nalovila sestavine na kup pa recepta ne najdem mogoče ve kdo lepo prosim branka171

Takole - mi ni dalo miru tole in sem šla še mal brskat.

Tule imaš recept, na linku od korenckove http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1886ža za krčne žile.

Pozdravček!

Blanchy

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

10. okt 2009 15:24

tejka77 je napisal/a:
Pozdravljene, mene pa zanima kakšen preverjen recept za Sacher torto. Najlepša hvala. tejka77
http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=1276 Če že ni prepozno, jaz jo delam po tem receptu in pride v redu. Jaz je ne namažem samo po vrhu, ampak jo tudi prerežem. Imam pa še en drug recept, kjer so količine bistveno večje (8 jajc, 230 g moke itd.), če želiš, ga lahko objavim. Sacherjeva torta pa pride prav tako odlična. Blanchy, poglej na vrh te strani. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^ Sporočilo je spremenil(a) mambica dne 10.okt 2009 16:03

franko7  

član od: 10.10.2009

sporočila: 1

10. okt 2009 17:43

KUPIM !!! "KUHARSTVO ZA SREDNJE IZOBRAŽEVANJE" - PEPIKA LEVSTEK - ANDREJA GRUM - DZS, ZALOŽBA Zelo vam bom hvaležen. ( frenk.godnov@elkatv.si ) franko7

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. okt 2009 18:01

franko7, tole knjigo boš malo težko dobil, ker (vsaj zdi se mi), je razprodana, vezana verzija je bila pred nekaj leti dodana nekemu tedenskemu časopisu (mislim, da je bil Nedeljski dnevnik), je pa tako dobra knjiga, da je, po moje, ne želi nihče prodat.

Ne vem, koliko ti pride prav alternativa, ampak za vsak slučaj bom napisala: v Celju v DZS sem kupila dve knjigi skupaj: J. Zalar, J. Vrandečič, A. Hrovatin, M. Suwa Stanojevič. Kuharstvo; osnove v gostinstvu, tehnologija pripravljanja jedi, recepti - je za izobraževalni program gastronomske in hotelske storitve , gastronomija in turizem, gastronomija. Zraven v apketu je tudi knjiga Recepti.Ko sem ju primerjala z zgoraj omenjeno knjigo, moram reči, da so si zelo podobne in ti ju priporočam, če ne dobiš prve.

lp

cervus

branka171

sporočila: 218

10. okt 2009 21:43

Blanchy je napisal/a:

branka171 je napisal/a:
Joj Blanchy, bilo je nekaj drugega: olivno olje, čebelji vosek..,..?? Sedaj, ko sem nalovila sestavine na kup pa recepta ne najdem mogoče ve kdo lepo prosim branka171

Takole - mi ni dalo miru tole in sem šla še mal brskat.

Tule imaš recept, na linku od korenckove http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1886ža za krčne žile.

Pozdravček!

[planika] Blanchy
Točno to sem iskala, najlepša hvala za pomoč in lep vikend. branka171

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

11. okt 2009 8:07

mi lahko kdo pomag poiskati recept kjer so v mletem mesu zavita kuhana jajca? Pride pa kot štruca... kleo

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti