Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

2. apr 2008 20:18

Ne vem, če je prav, da to vprašanje postavljam tu, pa vseeno... Iščem eno pecivo, pa ne vem imena... Bom poskusila opisati... Zgleda približno tako...med dvema biskvitnima okroglima polovičkama (kot bi gledal breskvice) je nabrizgana vanilijeva krema, ki je potresena z biskvitnimi drobtinicami, polovički pa sta obliti s čokolado. Če katera ve, katero pecivo je to, bi res prosila vsaj za ime, še raje za recept! Hvala ela

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

2. apr 2008 21:02

Hvla majamarko. Iz česa so te rožice?

katti

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

2. apr 2008 22:19

morda maslena krema, nekaj podobnega smo imeli pri Goljatu ko smo krasili torte...

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

4. apr 2008 1:52

Mogoče ste o tem ži pisali... zanima me, kako poiščete določen recept, če npr. veste samo števiko recepta (številko iz naše baze). Je možno?

Lep dan in veliko se smejte

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

4. apr 2008 8:51

Simona84,morda nam bo Rimljanka pomagala Jaz imam tudi vprašanje, rada bi poslala recept za sladico.

Včeraj sem porabila cel popoldanin pregledala 3 strani receptov za biskvit, zdaj bi morala pogledati vse recepte za torte, rezine, kocke itd, da ugotovim ali recept že obstaja ali ne.

Se da morda pogledati tako, da bi morda šlo hitreje?

Spomnim se, da je enkrat Katka Lopatka nekaj omeninla o tem,  morda pa mi lahko ti pomagaš?

Hvala za odgovor!

 

Anamarija

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

4. apr 2008 11:48

Simona84 je napisal/a:

Mogoče ste o tem ži pisali... zanima me, kako poiščete določen recept, če npr. veste samo števiko recepta (številko iz naše baze). Je možno?

[metuljcek] Lep dan in veliko se smejte [metuljcek]
simona, odpri kar en recept, v url naslovu spremeni številke in enter, pa bo tvoj recept na pladnju:))

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

4. apr 2008 11:51

anamarija1 je napisal/a:

Simona84,morda nam bo Rimljanka pomagala Jaz imam tudi vprašanje, rada bi poslala recept za sladico.

Včeraj sem porabila cel popoldanin pregledala 3 strani receptov za biskvit, zdaj bi morala pogledati vse recepte za torte, rezine, kocke itd, da ugotovim ali recept že obstaja ali ne.

Se da morda pogledati tako, da bi morda šlo hitreje?

Spomnim se, da je enkrat Katka Lopatka nekaj omeninla o tem, morda pa mi lahko ti pomagaš?

Hvala za odgovor!

Anamarija [srecen]
morda ti uspe da v iskalnik vneseš sestavine in vidiš če bo kak tak recept? http://kulinarika.net/iskanje.asp (kjer imaš opcijo Sestavine (ločene s presledkom)) ali copy in paste v google pa če on kaj najde sorodnega na Kulinariki? Naj se oglasi še katka in moderatorji...so bolj tega foha...

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

4. apr 2008 12:53

Kako, da se nisem spomnila nate Majamarko, jaz sem to že včeraj poskusila, verjetno sem preveč zahtevna, ker bi s sestavinami,  ki jih vnesem želela, da se mi odprejo vsi recepti (sladice), ki vsebujejo te sestavine.

Jah, ne bo šlo, bo treba odpreti 777 receptov, vendar sem skoraj 100% da ga ni.

Hvala in lp

 

Anamarija

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

4. apr 2008 13:01

majamarko je napisal/a:
Simona84 je napisal/a:

Mogoče ste o tem ži pisali... zanima me, kako poiščete določen recept, če npr. veste samo števiko recepta (številko iz naše baze). Je možno?

Lep dan in veliko se smejte

simona, odpri kar en recept, v url naslovu spremeni številke in enter, pa bo tvoj recept na pladnju:))

 

Pa ti si ekstra talentirano bitje Majč... jaz trapa se pa še spomnila nisem, da bi prej rekla tebi  HVALA!

 

Lep dan in veliko se smejte

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

4. apr 2008 13:16

anamarija pošlji meni ta recept pa se grem igrat, saj veš da se rada:)) ha ha simona, talent, ja, le za kaj?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti