Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

Polž  

član od: 28.5.2007

sporočila: 37

1. apr 2010 19:57

Iščem temo, ko ste se nekoč pogovarjali o poimenovanju različnih kosov mesa v različnih slovenskih narečjih, pokrajinah. Hvala! Polž

bartac  

član od: 26.2.2009

sporočila: 20

6. apr 2010 20:38

Pozdravljeni, iščem kakšen forum/recept, kjer je govora o tem kaj peči za birmo/obhajilo.... Vem da obstaja recept za novoletno, rojstnodnevno... in da se za to kaj boš pekel odločiš sam, samo mene zanimajo standardne različice.. Vesela bom vsakšnega predloga! Lep pozdrav bartac

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

9. apr 2010 9:41

Nekje se je enkrat govorilo tudi o eni trgovini iz Gorice( na naši strani) in Ajdovščine, kjer se bi dalo kupiti pladnje za torto( za enkratno uporabo) Ali bi katera vedela kje ste govorile o tem.Ne najdem.

 

Hvala za pomoč.

mizarka(http://mizarka.moj-album.com/

branka171

sporočila: 218

15. apr 2010 21:41

pozdravljeni pred časom je krožila povezava na dokumentarni film o lepotah Slovenije (mislim, da so film posneli španci). Če se kdo spomni, lepo prosim da mi pomaga poiskat ta film Hvala branka171

branka171

sporočila: 218

16. apr 2010 15:40

Zelo sem vam hvaležna, saj imamo na izmenjavi otrok špansko deklico in bi ji radi kar najbolj predstavili našo državo pa si ni časa vse ogledat. Še enkrat najlepša hvala branka171

nemeja  

član od: 29.3.2007

sporočila: 83

20. apr 2010 9:20

Rabim pomoč - kakšen kruh uporabiti za bruschette in pa če ima kdo recept za limonino granito. Hvala in lp, t. nemeja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti