Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

JAGODEinČOKOLADA  

član od: 14.7.2009

sporočila: 1

23. dec 2009 8:00

Pozdravljeni, mene pa zanima, kje bi lahko dobila kakšen recept o pripravi jastoga. Med recepti o morski hrani ni o jastogu čisto nič, kar se mi je zdelo v bistvu zelo čudno... hvala in LP JAGODEinČOKOLADA

pokrajculja  

član od: 8.4.2007

sporočila: 2

30. dec 2009 21:39

Pozdravljeni, iščem recept kjer se amareto piškote pomoči v kavo in po dva skupaj zlepi z mascarpone kremo. Hvala za pomoč. pokrajculja

mperhaj  

član od: 10.9.2004

sporočila: 207

31. dec 2009 8:51

Prosim za pomoč pri iskanju recepta, ki sem ga kakšne dve leti nazaj uporabila pri pripravi omakce iz pršuta in sladke smetane kot polivka pri njokih. lp Mateja mperhaj

marja  

član od: 10.11.2005

sporočila: 229

31. dec 2009 17:46

Kar iščem, ni recept iz kulinarike, vendar sem ga videla nedavno na Tv , pri eni izmed kuharskih oddaj.To je bila torta z nekakšnim imenom polžja torta ali nekaj takega. Speče se biskvit, kot za rulado, potem ta biskvit zrežeš na tri trakove , sledi namaz in potem vzameš prvi namazan trak, ga postaviš pokonci in zviješ, nato vzameš drugi trak in ga oviješ naprej okrog prvega in nato še tretji trak. Tako nastane lepa torta, katero še namažeš po vrhu in okrasiš.

Upam , da je katera gledala to oddajo .

marja

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

2. jan 2010 10:07

Marja, tako se dela tudi klavir torta. Uporabi pa svoj najlubši recept za torto oz. rolado. Potek izdelave pa si že tako sama napisala. Uspešno peko ti želim. regina

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

5. jan 2010 18:27

Lep pozdrav vsem tukaj na Kulinariki! Vem, da sem že videla forum, ko je bilo govora o jedeh, ki jih skuhate v naprej in so primerne za v zamrzovalno skrinjo, sedaj ga pa ni nikjer. Če bi bila katera tako prijazna in mi ga pomaga najti.Hvala. linolina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti