Frotirasta torta

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

27. okt 2007 16:38

pa na Rudniku v Ljubljani v Merkurju je tudi trgovina kjer delajo razne živalce in stvari iz brisač. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

27. okt 2007 16:49

Oh,brza sem se zatipkala,mislila sem v Europarku. Trgovina je v drugem nadstropju,mislim da je nasproti trgovine Labod(nisem čisto prepričana),je pa bila odprta predkratkim.Mogoče je tudi V Cityju,vendar za tam nevem,ker večinoma nakupujem v Europarku. kalcicl Sporočilo je spremenil(a) kalcicl dne 27. okt 2007 16:50:43

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

27. okt 2007 17:23

Pitončica wauuuuuuuuuuuuu kakšne lepe slike. Čestitke!!! Kaj so tulumbe?? Lepo pa radi se imejmo ursa40

cimetka  

član od: 22.8.2006

sporočila: 16

26. okt 2009 16:57

Jaz bi pa rada sama naredila takšnega laboda, polža ali katero drugo živalco iz brisače in jo podarila. Je mogoče katera že poskusila s tem? Hvala za nasvete in lp, Everything has it's beauty, just not everyone can see it.

Kalpana  

član od: 20.7.2009

sporočila: 62

26. okt 2009 17:30

Jaz sem pred kratkim naredila torto iz plenic s pomočjo enega takega tutoriala na youtube in mi je šlo res vse brez problemov, sem bila kar presenečena. Živali pa res še nisem delala, verjetno je malo težje, ampak vseeno se mi zdi, da je vredno poskusiti, če te stvar zanima in imaš vsaj malo potrpljenja s takimi stvarmi. Bi ti pa priporočila, da si najprej dobro pogledaš razne strani in videe na internetu, da najdeš kakšno kvalitetno stran (ker je tega na netu ogromno), potem pa najprej poskusiš s svojimi brisačami doma, da boš videla, kako velike brisače potrebuješ in koliko. In pa, vedno upoštevaj (ne)obstojnost takega darila - beri: premisli, kako ga boš tovorila do obdarovanca in ali bo darilo to pot preživelo nepoškodovano. Žal ti verjetno nisem povedala ničesar novega, mogoče pa ti bo tale post vsaj v vzpodbudo pri začetku oblikovanja. Pa sporoči rezultate, če se boš česa lotila Kalpana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti