Torta za upokojitev

koki  

član od: 8.1.2002

sporočila: 17

tema odprta - 18. okt 2007 20:08 | ogledi: 4.813 | odgovori: 4

ZANIMA ME KAKO BI NAREDILI TORTO,KO GRE NEKA GOSPA V PENZIJO.KAJ BI NAPISALI NA TORTO.IMENA NE VEM.NUJNO.DO JUTRI!HVALA

koki

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

18. okt 2007 20:45

torto lahko narediš navadno okroglo, lahko narediš knjigo ali pa narediš kaj iz njenega foha npr. če je šivilja narediš šivalni stroj, če je cvetličarka narediš rožo, če je prodajalka lahko blagajno in logotip trgovine...veliko tovrstnih slikic je že tukaj gor, malo pobrskaj še po netu. kaj napisati gor? hm ČESTITAMO UPOKOJENKA ali NO ZDAJ PA IMAŠ ČAS ZASE... ne vem, nimam zdaj nekih idej. nektarina

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. okt 2007 2:11

Jaz nisem nič gor pisala, saj je vprašanje, če bi si želela met kak napis gor (nekateri so malo občutljivi,ko grejo v penzijo, v smislu, da so prej nekaj bili, potem so pa upokojenci - da se razumemo, jaz mam rada upokojence, ne zdi se mi nič narobe s tem, samo nekateri pa tega ne bi radi videli napisanega na torti:) Sploh če ne veš imena, potem res rajši nič ne piši... Tašči sem naredila torto samo z rožami, brez napisov, pa mislim,d a ji je bila všeč. Evo jo: http://www.cakecentral.com/modules.php?name=gallery&file Veri

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

19. okt 2007 6:45

pluskote prosi za linke, je bila tema na forumu pred kratkim katka

jagodas  

član od: 2.11.2005

sporočila: 90

19. okt 2007 10:30

Koki, pridružujem se nektarini, ki predlaga, da se pozanimaš kaj ta gospa počne oz. kakšne hobije ima. kaj boš pa napisal pa bi rekla, da je odvisno tudi od velikosti in oblike torte. Jaz sem imela podoben problem pred nekaj tedni, ko je šel oče v pokoj pa sem mu potem po nasvetih s kulinarike naredila torto knjiga, ki je zgledala kot priročnik za "penzioniste". Na eni strani je bila kot platnica knjige očetova slika in "naslov knjige" na drugi strani pa je pisalo kaj je "vsebina knjige". Veliko uspeha pri izdelavi jagodas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti