Vabilo za 30 letnico

CARMEN2  

član od: 8.8.2005

sporočila: 2

tema odprta - 24. sep 2007 11:48 | ogledi: 25.337 | odgovori: 2

Pozdravljeni, rabim vabilo za 30 letnico, sigurno ima kdo od vas kakšno kje shranjeno.

Da se preveč ne mučim, bi vas prosil za pomoč!

CARMEN2

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

24. sep 2007 13:00

Ker bom upihnil trideseto svečo, te vabim k ....... za srečo, tam bomo dobro jedli in pili, se skupaj poveselili. Zato pridi ob ... uri, saj gdor zamudi, torte ne dobi... v soboto ..... je dan, ko bom z vami praznoval 30. rojstni dan. Želim da se pridružiš tudi ti, v gostilni.... da se bomo skupaj poveselili in kozarček vinca spili. biba

NANA  

član od: 28.9.2001

sporočila: 145

24. sep 2007 13:40

Ko mine zadnji dan nekega desetljetja, ko si na prelomnici časa, ki prehitro mineva, se ozreš nazaj v spomine preteklosti in urejaš misli na prihodnost. Vendar življenje ni mozaik trenutkov, ki so minili, ampak trenutki, ki si jih bomo zapomnili... Ob 30. rojstnem dnevu vas prisrčno vabim, da se mi pridružite........ Vsem nam čas beži in tako je tudi meni prilezel do 30. leta. Da ne bo šel kar tako mimo je prav, da se ob tem trenutku malo ustavi. Zato vas vabim, da se mi pridružite......... (datum) bo 30 let, odkar sem okrasila ta svet. Rada bi ga krasila še z vami, zato pridružite se mi, saj 30 let se le enkrat slavi. KDAJ: .......... KJE:............ ZAKAJ: da bi ta ljubilej skupaj z mano proslavili Nana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti