Nujno - kaj pripraviti za rojstni dan?

Dawn  

član od: 20.9.2005

sporočila: 31

tema odprta - 6. sep 2007 13:50 | ogledi: 25.020 | odgovori: 7

Jaz pa imam en velik problem. Moja mama to soboto 08.09.2007 praznuje rojstni dan in jaz sem zadolžena za jedilnik. Povabljenih bo cca 20 ljudi in že celi teden si razbijam glavo, kaj pripraviti. Povabljeni bodo sami sorodniki. Ker imamo na vsakem rojstnem dnevu enako hrano (narezke, bifteke, žar, pohano, pečenke, klobasice), ne vem več, kaj bi si izmislila, da bi bilo malo drugače, pa še vedno domače, hitro pripravljeno, poceni, itd.

Če mi bo kdo lahko pomagal s hitrim odgovorom, se mu zahvaljujem. Danes popoldan grem po nakupih tako, da res potrebujem expres odgovor.

Lep dan,

Dawn.

Dawn

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

6. sep 2007 14:26

poglej na zsebno pošto. Mamamia mamamia

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. sep 2007 14:30

To je pa res na hitro, dajem ti en link, kjer lahko dobiš kako idejo, ne vem pa tudi, kaj radi jeste... http://www.coolinarika.com/forum/viewtopic.php?id=73&p=1 Drugače pa še nekaj idej iz baze (išči pod temi imeni): tunini zvitki, mešana solata, prazolio, nadevane olive, namaz iz jajčevcev s tunino, nadevane skledice, nadevane školjke iz testenin (lahko mrzlo kot solata), lososov zloženec, listnati polmesci, sirova pita-natlačenka, gobova pašteta (lahko jo nadevaš v izdolbeno fr. štruco in ohlajeno narežeš), toast rolice... katka

Dawn  

član od: 20.9.2005

sporočila: 31

6. sep 2007 14:31

mamamia je napisal/a:
poglej na zsebno pošto. Mamamia mamamia
Gledam in nič ne vidim. Dawn

Dawn  

član od: 20.9.2005

sporočila: 31

6. sep 2007 14:37

katka lopatka je napisal/a:
To je pa res na hitro, dajem ti en link, kjer lahko dobiš kako idejo, ne vem pa tudi, kaj radi jeste... http://www.coolinarika.com/forum/viewtopic.php?id=73&p=1 Drugače pa še nekaj idej iz baze (išči pod temi imeni): tunini zvitki, mešana solata, prazolio, nadevane olive, namaz iz jajčevcev s tunino, nadevane skledice, nadevane školjke iz testenin (lahko mrzlo kot solata), lososov zloženec, listnati polmesci, sirova pita-natlačenka, gobova pašteta (lahko jo nadevaš v izdolbeno fr. štruco in ohlajeno narežeš), toast rolice... katka
Ja, res je na hiro in hvala ti, zanimiv mi je losos pa mešane solate. Zdaj pa grem hitro iskat recepte. Hvala za ideje. Čao. Dawn

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

6. sep 2007 14:48

Zdaj bi špa že morali biti, verjetno si iskala, ko sem jaz še pisala. Mamamia mamamia

Metuljcek  

član od: 9.11.2005

sporočila: 36

6. sep 2007 14:50

Jaz sem prejšnjič za rojstni dan naredila tudi en zavitek ali narastek. Listnato testo+pica šunka+preliv iz jajc in tamarja+blanširan por+riban sir = dva krat (mišljeno dve plasti) na vrhu pa še listnato testo polito s kislo smetano in jajcem. Peče se približno eno uro in je dobro toplo ali pa tudi hladno. Rabiš pa za srednji pekač ne tisti ta veliki: 2 zavitka listnatega testa, 2 tamarja, 40 dag pica šunke, 4 jajca, 1 kisla smetana, 2-3 pore, 30 dag ribanega sira sol, poper - odvisno od okusa Pred peko nekaj krat prepikneš. Lahko pa narediš tudi puranji file z ohrovtom v listnatem testu. Fileje potolčeš soliš, popraš, namažeš z gorčico in limonin sokom potem nadevaš blanširan ohrovt. vse skupaj zviješ v listnato testo in daš prepiknjeno pečt. Priloga so lahko podušene bučke in pečen krompir ter solata. Količine pa prilagodi približno na število ljudi. Upam, da je bilo kaj v pomoč. Metuljcek

Dawn  

član od: 20.9.2005

sporočila: 31

6. sep 2007 15:10

Metuljcek je napisal/a:
Jaz sem prejšnjič za rojstni dan naredila tudi en zavitek ali narastek. Listnato testo+pica šunka+preliv iz jajc in tamarja+blanširan por+riban sir = dva krat (mišljeno dve plasti) na vrhu pa še listnato testo polito s kislo smetano in jajcem. Peče se približno eno uro in je dobro toplo ali pa tudi hladno. Rabiš pa za srednji pekač ne tisti ta veliki: 2 zavitka listnatega testa, 2 tamarja, 40 dag pica šunke, 4 jajca, 1 kisla smetana, 2-3 pore, 30 dag ribanega sira sol, poper - odvisno od okusa Pred peko nekaj krat prepikneš. Lahko pa narediš tudi puranji file z ohrovtom v listnatem testu. Fileje potolčeš soliš, popraš, namažeš z gorčico in limonin sokom potem nadevaš blanširan ohrovt. vse skupaj zviješ v listnato testo in daš prepiknjeno pečt. Priloga so lahko podušene bučke in pečen krompir ter solata. Količine pa prilagodi približno na število ljudi. Upam, da je bilo kaj v pomoč. Metuljcek
Hvala tudi tebi za idejo. Tudi to si bom sprintala, pol pa grem z vsemi idejami k sestri, da se skupaj odločiva, kaj bova pripravili mami. Hvala vsem za ideje. Dawn

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti