Jedilne barve

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

14. feb 2008 3:07

Barve za pirhe lahko uporabljaš za vse, če nimaš predsodkov. Sicer pa ali vam ta barva za pirhe ne pride čez lupino na beljak, a potem ne jeste tega??? Ali pa morda pač ne barvate z njimi, pa se poslužujete domačih načinov? Meni namreč s čebulo pobarvani niso všeč, bljak. Sama si naredim zalogo barv za veliko noč in jih imam potem celo leto, ker tubice so kar zasoljene... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

seherezada  

član od: 19.11.2006

sporočila: 256

14. feb 2008 10:19

Saj barve za pirhe imajo trgovci vseskozi na zalogi. Ko ni velika noč, so pač shranjene v skladišču. seherezada

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

11. jul 2008 18:24

Pozdravljeni.

Z Jernejevim dovoljenjem vam ponujam jedilne barve, arome, pobarvan kokos in sladkor ....

Proizvajalec je ETERIKA, Trstenik, Srbija

http://www.eterika.co.yu/index_sr.htm

 

Ponudba preseljena na zadnjo  stran.

lp

 

 

Sporočilo je spremenil(a) Pitončica dne 15. 2009 22:48

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

11. jul 2008 20:12

Joj pitončica kaj nam ti delaš.

Jaz bi imela tisti zvezdni prah, roza in modre perlice, pobarvani sladkor, pa rdeče vrtnice. Seveda, če bo še kakšna kandidatka.

 

Kaj so to icing barve?

jade

jezek  

član od: 15.8.2007

sporočila: 129

11. jul 2008 20:43

PITONČICA, KAPO DOL!!! Jaz bi imela veliiiko reči, zanima me kako bi plačale in kje bi dobile naročeno. Žal ne živim niti blizu Ljubljane. Zanimajo me tudi barve za printanje, na kaj printaš in s kakšnim printerjem? jezek

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

13. jul 2008 22:13

jaz za zdaj ne bi naročila nič, ma ne morem si kaj, da ne bi to napisala: PITONČICA TI SI RES FACA! Katarina K

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. jul 2008 8:52

Jedilne barve niso my cup of tea. Kakšne posebne koristi za zdravje ne naredijo. Po eni strani naj bi se človek izogibal E-jem, po drugi strani pa barval? Pa saj so že itak v kakšni hrani in ne vidim razloga, da bi jih še dodatno vnašala. Smetano "barvam" s sadjem, če koncept to prenese. Nekajkrat sem tudi z likerji (kjer so bila notri, predpostavljam, tudi barvila), pa še to zaradi tega, ker je bilo treba narediti nekaj reseda zelenega zaradi koncepta, pa modro smetano sem zaradi koncepta naredila s curacaom, ampak faza barvanja smetane je pri meni zelo redka. Drugače pa, ladies, tiste, ki ste gledali Seks v mestu, meni je bolj simpa tisto, s čemer tam označujejo barvanje.... Vendelina jr.

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

17. avg 2008 13:58

Icing barve....

že ene par vas je spraševalo, kaj so in kako se uporabljajo ...

Na sedežu podjetja so mi povedali sledeče:

pakiranje in mililitre imate na prejšnji strani .... so zelo goste, tako da jih je v v sakem primeru treba redčit, uporabljajo se za barvanje že narejenih rožic in vsega ostalega .... tičina, smetana, šlag pena, krem šlag .....

zelo pohvalna zadeva ....

večjo koncentracijo barve ima kot navadne in naj bi se malo svetila ....

v vsakem primeru bi blo treba probat.

Će bom kje najdla, bom kupla pa probala kej narest.

 

Zaenkrat sm nabavla že:

arome 10ml (jagoda, rum, pomaranča, limona, malina, vanilija, hruška, lešnik, banana, čokolada, marelica, kiwi, kokos, ananas, breskev, višnja, borovnica, mandelj) po 12 kom, tako da imam kar dost viška če še koga zanima.

barve 10ml (rdeča, zelena, rumena, oranžna, roza,plava, viola, rjava) tudi po 12 kom, in je viška ...

želatina po 10 gr.

sladkor v barvi po 1 kg, za jade.

ostalo naslednjič

Rada bi še povedala, da sem toliko tekočih barv vzela, ker so mi tako tam svetovali, pravijo, da ro bolj močne kot v prahu ... tako da tiste ki ste želele barve v prahu lahko vzamete tudi te.

Ni pa nujno seveda, po želji.

V vsakem primeru grem še tja, ker črne barve tekoče ni, in bo treba kupit v prahu.

 

Lep pozdrav iz Vrnjačke Banje

 

http://pitoncica.moj-album.com/

Pitončica

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

22. avg 2008 15:28

ICING BARVE

Dons sm v eni trgovini slučajno najdla rumeno in še eno barvo, pa sm si rekla, mah morm uzet da probam ....

in vam povem da je kr fajn ..... bom dala sliko v album pa si poglejte - enkrat proti večeru.

Fulll je gosta in močna .... če z njo barvamo po ticini se sveti, prav tako na paperju, in na ze kupljenih in posušenih rožicah se sveti, če pa ticino barvamo, dobi zelo lepo barvo, bolj kot s tistimi v prahu. Ampak se ticina vseeno ne sveti. Drgač je full dobra ... jutr bom probala še  s smetano, pa bomo vidl ..... slabš k z barvami v prahu ne more bit :)

Jst bi si jih zihr uzela, vsaj po eno, če bo še kšna hotla, se javite, če pa ne, pa več sreče prihodnjič ......

 

PRAH

tiste ki ste naročile prah v zlati, bronasti, bakreni, pearl barvi ..... naj vam povem da sem našla še srebrno in "svetlo srebrno" - skor bela je ..... če vas zanima :)

slike so v mojem albumu.

 

Lep pozdrav iz Vrnjačke Banje

http://pitoncica.moj-album.com/

 

Pitončica

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

9. okt 2008 14:17

I am back :)

use sm zložila kot je bilo naročeno, tko da loh pridete iskat.

lp

Pitončica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti