Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

26. okt 2008 20:33

Nedelja: goveja juha z žličniki, pečen piščanec, pire krompir, sladko zelje s paradižnikom, motovilec s jajci v solati, jabolčna krema. Popoldne še pečeni maroni. Ponedeljek: dišeči golaž, polenta, radič s krompirjem v solati. breskva

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

28. okt 2008 13:10

ponedeljek: pečena piščančja, sirovi tortelini s smetanovo omako, zelena solata

torek: popečeni piščančji trakci, jajčevci s paradižnikom in papriko, pomfri (pečen v MW)

Julija

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

28. okt 2008 13:42

pečen ostriž s curryjem, porova rižota, paradižnikova solata. tulka

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

28. okt 2008 14:43

2 dni zaporedoma: Jota in ocvirkovca saša

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

28. okt 2008 15:29

ponedeljek: piščančje-zelenjavna rižota, vložena kisla paprika

torek: polpeti v paradižnikovi omaki, testenine, solata

sreda: dušena blitva z jajci, kruh, solata

marelica

White Daisy  

član od: 18.2.2007

sporočila: 185

28. okt 2008 16:20

ponedeljek: pizza, čokoladna torta z višnjami in smetano (ostala od nedelje))) torek: piščančji paprikaš, široki rezanci, motovilec z jajčki, jabolčni štrudl sreda: pasulj s klobaso, jabolčni štrudl (bo še ostal od danes))) White Daisy

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8863

28. okt 2008 18:38

Danes /kovečerja/: zelenjavna juhica in "krompiruša". Pozdravček!

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

28. okt 2008 21:26

Torek: chop - suey po moje, riž, solata. Sreda: porova enolončnico, ciabatta, jabolčni kompot. Dragička "krompiruša" čudovito zgleda! breskva

mojca-i  

član od: 5.7.2007

sporočila: 2

28. okt 2008 22:00

Jaz si že leta pripravim jedilnike za cel mesec. Mi je potem lažje nakupovati in se organizirati. Prav tako sem navajena, da imamo en dan mesno, en dan pa brezmesno kosilo. Primeri brezmesnih jedilnikov: zelenjavna enolončnica, pecivo/ cvetačna juha, krompirjevi svaljki, solata s fižolom/ sojini zrezki v paradižnikovi omaki, pire krompir, solata/ fižolova enolončnica, palačinke z marmelado/ gobova juha, ajdovi žganci/ zelenjavna juha, ocvrt tofu, pražen krompir, solata/ porova juha, zelenjavna rižota, solata/ tortelini s paradižnikovo omako, solata, sladoled/ zelenjavna lazanja, solata/ paradižnikova juha, špinačni štruklji, solata/ z zelenjavnim rižem nadevane bučke, solata/ sojin golaž, polenta, solata/ zelenjavna enolončnica, rižev narastek z jabolki/ krompirjev golaž, puding/ zelenjavna mineštra, jagodni cmoki, jagodna omaka/ jota, pecivo/ zelenjavna pizza, kompot/ krompirjeva juha, špageti s pestom, solata/ zelenjavna juha, pečen krompirček z zelišči, solata/ zelenjavna juha, carski praženec, solata, kompot/ zelenjavni kaneloni, tatarska omaka, solata/ kumare s krompirjem, zabeljen fižol/ ričet z zelenjavo, pecivo/ pasulj brez mesa, sladoled/ zelenjavna juha, orehovi štruklji, kompot/ ohrovtova enolončnica, pecivo/ zepečene testenine z zelenjavo, solata/ gobova enolončnica, puding/ špinačna juha, zelenjavna pita, solata/ cvetačna juha, gobovi kaneloni, solata/ korenčkova juha, ocvrta cvetača, holandska omaka, slan krompir, solata/ stročji fižol v golažu s sojinim mesom, slan krompir, solata/ milijon juha, ocvrti šampinjoni, pečen krompir, solata/ beluševa juha, špinačni zrezek, kruhova rolada, solata/ krompirjeva juha, skutine palačinke, kompot/ zelenjavna juha, testenine z sirom, solata Upam, da sem kateri pomagala z idejami za brezmesna kosila. Drugič bom napisala še nekaj idej za mesna kosila. Lep pozdrav mojca-i

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

29. okt 2008 10:46

pileća juha s jetrenim knedlima pohana cvjetača Lidija...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti