Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

26. jun 2004 21:09

NO pa sva nazaj iz Logarske doline.Ustavila sva se na planšariji in dobila res dve veliki porciji gobove juhe, za posladek pa vsak dva štruklja s skuto.Jaz slane zabeljene z ocvirki,mož sladke z droptinicami in jagodno marmelado.Tako dobro ampak cena auuu. lp goga

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

28. jun 2004 10:29

pica iz picerije. Lumpica

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

28. jun 2004 11:08

Petek: korenčkova juha, ombolo v balzamičnem kisu, zdrobovi žličniki, bučke v omaki, stročji fižol v solati sobota: špageti z zelenjavo v voku, paradižnikova solata s pečenimi črnimi olivami in svežo baziliko nedelja: pri mami, tipična nedeljska goveja juha, meso iz juhe, pohan piščanec, pečen zajec, pečen krompir, korenje v solati, stročji fižol v solati, jaz sem spekla marelični "cheese cake" TanjaG.

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

28. jun 2004 12:01

Sobota: ocvrte bučke in melancani pa pečen krompirček plus tatarska omaka in rukola v solati Nedelja: zapečen krompir s cvetačo pa solata in višnjev štrudl Danes: zelenjava s piščancem v voku LP! Darja

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

28. jun 2004 15:08

Sobota: smo šli ven na pizzo, ker ni bilo časa (beri volje) kuhat Nedelja: goveja juha, pomfri, polpete, tenstane bučke in paprike Ponedeljek: polpeti v paradižnikovi omaki in pire krompir Torek: goveja juha s kako zakuho, govedina iz juhe popečena na maslu, pomfri (najbrž) Sladice pa so na razpolago še od četrtka, ker smo praznovali. Suzana

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

28. jun 2004 19:48

Pri nas pa danes: jelenja obara z zdrobovimi žličniki in zelenjavo, pečene ribe, krompirjeva solata, za sladico so bili kifeljčki in kavica ;) TanjaG., mi lahko prosim zaupaš recept za marelični cheese-cake?! Res bi te lepo prosila zanj, ker sem enkrat nekaj takega že jedla daaaaleč stran od tod in mi nikoli ni uspelo pogruntati recepta. LP Zala

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. jun 2004 20:17

Danes je bil pa mamin rojstni dan, a zelo malo časa za kreiranje v kuhinji, več ga je bilo posvečenega vihtenju grabelj na hribu za hišo. Torej, juha in piška iz pečice (oboje od včeraj), pomfri in kumare v solati za starejšo generacijo, za mlajšo pa pica z rukolo iz Škafarja in mešana solata. Desert pa je sledil malce pozneje, potem ko je bilo seno že na varnem - seveda rojstnodnevna torta, s katero sem se izkazala jaz. Naredila sem pa makov biskvit, enkrat prerezala in kot nadev uporabila češnje z vrta in skutno-jogurtovo kremo, za okras sem pa uporabila amaretine, ki sem jih naredila že prejšnjega dne - potem ko jih nisem našla v nobeni trgovini. Pa še ne morem reči, da jih samo pri nas na provinci nimajo, tudi v City Parku jih niso imeli. Za jutri bo pa krompirjeva pogača s sirom in šampinjoni in zeleno solato, za mesoždere pa verjetno še kak zrezek, pa morda še kaka zelenjavna juhca... Loni

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

29. jun 2004 8:25

Jučer nam se ručak sastojao od paradajz juhe, kuhane šunke i francuske salate. Današnji će ručak biti vrlo sličan - naime, šunku ćemo još jest,i a uz nju i francusku salatu, samo ću promijeniti juhu (bit će od kopra) i dodati pogačice od tikvica. A moglo bi se naći i nešto slatkoga... LP! Lidija...

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

29. jun 2004 9:36

Zala, recept sem danes napisala za objavo. Da ne pišem tu v forumu. Velja? Sicer se s cheese cake lahko poigraš, zamenjaš sadje, glede na okus in kislost sadja dodaš ali odvzameš sladkor. Upam, da bo kmalu objavljen. TanjaG.

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

29. jun 2004 12:04

Krompirjeva pogača s sirom in šampinjoni! Sliši se super... Kako pa se naredi? Darja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti