Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

29. sep 2023 9:38

Ojoj Johana, zdaj še ti. Si imela res smolo, da si tako nesrečno padla in se polomila. In najhuje je, da boš morala sedaj samo počivati, da se bo zacelilo. Bo pa dolgotrajno in vem, da ti je neizmerno hudo. Želim ti dobro okrevanje. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2422

29. sep 2023 14:03

Joj, joj! Dobro okrevaj!

Anemiilat

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8836

29. sep 2023 14:13

Petek:

Goveja juhica z rezanci; pražen krompir,  hrenov zos, popečena govedina; zelena solata 

Pozdravček!

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12859

29. sep 2023 14:27

                 Najlepša hvala, vsem, za lepe želje, ja, okrevanje bo dolgotrajno, tega se močno, močno zavedam, žal. Upam, da bo vsaj do novega leta stanje takšno, da ne bo potrebno operirati, oz. da se bo res kost zacelila, brez operacije. Ampak, tudi sami zdravniki so dejali, da sedaj ne morejo vedeti, če bo dejansko res pomagalo brez operacije. Danes je že boljše, s pomočjo hodalice, skupaj z možem sva skuhala:

   kostna juha z ribano kašo

               frikase omaka s špageti

               mešanica radičev s

              je bil mož res priden in je iz njive prinesel radič , nekaj stročjega fižola in

 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

29. sep 2023 16:54

Johana, zelo ti priporočam, da trenutno kuhinjo prepustiš možu. Pomembno je, da se tvoja noga opomore in zaceli.  Se da iz kavča sugerirat kako in kaj in in bo že steklo. Ni nujno, da bo vse tako, kot ste vajeni, zate je pomembno, da počivaš. Govorim iz lastnih izkušenj. 

 

Danes pariški zrezki, pomfri, stročji fižol v solati... Na hitro, ker smo imeli delavce na obisku..

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 29. sep 2023 19:14

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 934

29. sep 2023 20:47

Johana ubogaj zdravnike in počivaj in ne hodi tudi s hojico ne, razen kar je nujno potrebno. To ti govorim iz lastnih izkušenj, ker sem si jaz konec aprila zlomila gleženj, imela sem operacijo, da so mi ga skupaj zašravfali. Cel maj nisem smela stopiti na nogo, da se je kost zacelila. No sedaj je kar v redu, hodim na fizioterapijo. Johana samo pogumno, vse bo v redu.

 

Danes za kosilo sataraš in pomfri.

 

LP

reza

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 848

29. sep 2023 21:15

Sem se že spraševala, kaj se je zgodilo. Ubogaj zdravnike, pa se ti bo kost hitreje zacelila. Želim ti čim hitrejše okrevanje.

 

malaga

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8836

30. sep 2023 15:01

Sobota:

Goveja juhica; puranja krača, mlinci; radič s krompirjem 

Pozdravček!

 

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1711

30. sep 2023 16:00

Johana, želim ti čimprejšnje okrevanje in izkoristi vse kar lahko. Fizioterapijo, toplice, fitnes.

Danes za kosilo piščančja obara z žličniki, narezano sadje, kava

LP, Saša

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12859

30. sep 2023 17:15

                Še enkrat hvala vsem, ja, dosti počivam, itak, da moram, ker me noga kar hitro začne boleti, če ne. Imam dvoje vrst, res konjakih tablet, še dobro. Dajem napotke mojima fantoma in se res potrudita.

                                 ostanki kostne juhe z

                                 pečen

                                 pečene   peruti

                                 mešanica radiča s

                                 sladoled za fanta, zame ne, se moram obvezno odpovedati vsemu sladkemu, razen sadju, kajti ob tem, da ne trošim energije, znajo iti hitro gor kile, to pa ni dobro za moje stanje, me čaka še ogrooomno dela v bodoče in dolgoooo okrevanje

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti