Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Ossi  

član od: 19.8.2015

sporočila: 405

3. avg 2023 20:27

Po dobrem tednu dni italijanskih specialitet nas je doma pričakala filana paprika moje mami in domač kruh. Zelo je pasalo

Ossi

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1711

3. avg 2023 22:09

Česnova juha, pečen jagenjček, hitri skutini njoki, kumare v solati, marelični zavitek od včeraj, kava

LP, Saša

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8836

4. avg 2023 12:34

Petek:

Sataraš,  paniran file osliča; zelena solata z zeljem; kuhana koruza

Pozdravček!

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

4. avg 2023 18:48

Pri nas je bila včeraj na obisku hči in imeli smo hrano iz kitajske restavracije. Danes so nas prizadele hude poplave in smo še pred dobre pol ure nekaj malega pojedli, saj smo cel dan čistili kar se da. Pa še ni konec.. Vrta ni več... Katastrofa. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8836

4. avg 2023 19:16

Trixi, držite se. Sočustvujem s prizadetimi.

 

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12859

4. avg 2023 21:02

                 Danes, po nekaj urah vožnje, po hribovskih in ostalih, še suhih cestah, smo vsi varno prišli domov , drugače pa, res , Trixi, vem, kako je pri vas, je šel sin v službo v tvoje konce, komaj prišel, še dobro, da ga je nadrejeni kmalu poslal domov in še dobro, da je varno prišel po hudi vožnji domov, skupaj z nama in , trenutno v Zasavje in iz Zasavja, ni moč priti nikamor, še dobro, da je vikend in bomo doma, ampak kako pa tisti, ki morajo priti še domov, ne vem.

                                 ostanki bolonjske omake s širokimi rezanci

                                 paradižnikova solata s

                                 nektarine, kupljeni piškoti in velik , da smo vsi v družini varno doma

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Ossi  

član od: 19.8.2015

sporočila: 405

4. avg 2023 23:01

Trixi in ostali - ostanite varni 🙏 tole je grozljivka 😢

Mi smo že cel dan na stand by in bomo dežurali tudi ponoči. Tudi jaz sem čakala moje, da so varno prišli domov, zato nisem imela kaj dosti volje za kuhanje  -  v pečico sem fliknila rebrca in krompir z zelenjavo, ter paradižnikova solata. 

Držite se vsi!🙏

Ossi

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12859

5. avg 2023 0:48

https://zon.si/v-zagorju-pripravili-prenocis

Lepa gesta, kajne, ko sva se vrnila v Zagorje, sva res srečevala samo tuje registracije .

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8836

5. avg 2023 12:52

Sobota:

Paradižnikova juhica z rizoni; basmati riž s korenčkom,  nadevan gov. zrezek, dušeni šampinjoni; zelena solata 

Pozdravček!

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12859

5. avg 2023 14:10

                 Danes, primerno vremenu:

                                obara , sveža rdeča paprika

                                      z vodnimi žličniki

                              zabeljeni ajdovi žganci

                              nektarine

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti