Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Nataska  

član od: 27.11.2003

sporočila: 186

5. jan 2004 14:22

Danes : kratko in jedrnato sirov burek, jogurt Natasa

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

5. jan 2004 21:11

Loni, mi zaupaš recept za čebulno omakco? Proosssiiiiimmmm......:) LP Zala

SpringFlower  

član od: 19.11.2003

sporočila: 35

6. jan 2004 15:14

Bah, cel roman sem napisala, pa me je vrglo ven... Vesna

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

7. jan 2004 9:11

ponedjeljak- ručak: varivo od kelja pupčara i junetine; večera: tortellini od sira u umaku od šampinjona utorak - ručak: pileća juha s rezancima, pečena janjetina s krumpirima, dinstano kiselo zelje; večera: kuhane domaće kobasice danas: varivo od kelja i pečena puretina sutra: kisela repa i pečene krvavice LP! Lidija...

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. jan 2004 11:52

Za omakco iz čebule nimamo posebnega recepta, glede na to, da smo pri nas doma vsi dobesedno usekani nanjo, jo enostavno na grobo narežemo in damo v pečico k mesu, malo preden je pečeno, da se lepo potensta, največkrat pa damo zraven še malo paprike, v sezoni pa tudi melancane. Pol manjka pa samo še zapečen krompir, ki se tudi cmari zraven. To bi bilo vse...

solzica  

član od: 12.8.2002

sporočila: 73

7. jan 2004 12:33

Včeraj: ričet po receptu iz baze, sladica: jogurtova strjenka z vročimi malinami Danes: marelični cmoki in kompot Solzica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. jan 2004 13:28

Danes so bili kruhovo-krompirjevi cmoki s paradižnikovo salso in zelena solata, je bilo veliko starega kruha doma. Jutri pa bo tisti čili con carne iz zamrzovalnika, ker danes ne bo časa za kuharijo. Čau, Loni

SpringFlower  

član od: 19.11.2003

sporočila: 35

7. jan 2004 15:10

Upam, da bo zdaj delala tale zadeva. Zadnje čase sva jedla paprike iz skrinje in ostanke francoskih solat in vsesorte pečenk ipd... Včeraj - polpete in špinačo iz skrinje) in pire krompir, za danes pa je moj dragi že včeraj sam naredil krpice - tako da bodo danes zeljne krpice. Pozdravčke * Vesna

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

7. jan 2004 16:13

SpringFlower, kaj si imela že narejene polpete v skrinji? Z novim letom - nov urnik - cel dan služba, časa za kuhanje ni dosti. Pripravljam načrt zamrzovanja, pa iščem ideje. Ker med službo jem zunaj, bom napisala, kaj smo jedli med vikendom: Sobota, kosilo: Puranova prsa v smetanovi omaki, špinačni rezanci, zeljna solata. Večerja: on: tramezzini s kuhanim pršutom, sirom, tatarsko omako. jaz: velika mešana solata (radič, zelena solata, motovilec, korenje, redkvice, kuhana koleraba, kuhana zelena, rdeča pesa...nekaka zložena solata, bolj kot mešana) Nedelja, kosilo: Bobiči, slivovi cmoki, panna cotta Večerja zunaj: on: pizza jaz: velika mešana solata (popolnoma brez fantazije, kar ponudijo po pizzerijah, prav žalostno: radič, zelena solata, fižol, kolobarček paradižnika) TanjaG.

inka  

član od: 9.12.2003

sporočila: 32

7. jan 2004 18:07

Še moj meni: - danes zelenjavni ričet (zaradi vegeterjanskega člana familije) in sirovi štruklji - jutri mesni in sojin segedin, pa seveda obvezno pire krompir. Za naprej pa še ne vem, saj tudi za vreme ne vedo. inka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti