Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12900

24. nov 2018 22:25

naor je napisal/a:

Pridna si bila Anka. Zdaj je luštno kaj speči, ko je vreme res za zjokat. Midva sva danes proslavila najinih skupnih 45 kar z marmornim kolačem. Najboljše od samega kolača je čudovit vonj, ki preplavi hišo in je toplo in prijazno biti doma.

 

naor

  iskrene čestitke obema, draga Naor, za pozlačeno poroko,  pa še na mnoga leta, predvsem zdravja, zdravja in še enkrat zdravja vama zelim, da bosta dočakala tudi zlato poroko

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2011

25. nov 2018 10:48

Naor - iskrene čestitke za vajin jubilej in na to, da bi tudi ob zlatem jubileju tule objavila s čim si ga pockrljala 

Tudi jaz sem danes že zgodaj zjutraj spekla marmorni kolač treh barv. Obvezna nedeljska juha je že kuhana, peče se svinjska pečenka, kuha kislo zelje in krompir, sladka repa je pa že skuhana in radič opran. Priprava kosila v polnem teku. Popoldne pa gremo na praznovanje rojstnega dne.

tedyka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. nov 2018 12:42

Hvala za prijazne čestitke in lepe želje.

Lepo nedeljsko popldne želim vsem!

 

naor

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12900

25. nov 2018 13:31

                 Danes:   goveja juha  iz eko

                                z domačimi rezanci

                                meso iz juhe

                                tenstan 

                                zelen, rdeč radič, solata, motovilec

                                išlerji-kupljeni,  kaki

 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

DormChef  

član od: 23.8.2018

sporočila: 112

25. nov 2018 13:53

Danes se v studentskem domu kuha golaz iz krompirja in strocjega fizola ter bolonjska omaka za jutri

DormChef

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

25. nov 2018 16:55

naor je napisal/a:

Pridna si bila Anka. Zdaj je luštno kaj speči, ko je vreme res za zjokat. Midva sva danes proslavila najinih skupnih 45 kar z marmornim kolačem. Najboljše od samega kolača je čudovit vonj, ki preplavi hišo in je toplo in prijazno biti doma.

naor

uf, toliko let v zakonu pa midva ne bova dočakala, sva dopolnila komaj eno leto čestitke Naor  

 

res je, v takih dneh paše pečt, meni pa neverjetno paše jabolčna pita res prav obožujem jo  

NutellomAnka

anka  

član od: 7.9.2005

sporočila: 4627

25. nov 2018 17:01

Trixi je napisal/a:

Anka, krasno razvajaš moža! Sta že v skupnemu domu? 

Nisva še v skupnem domu, živim pa sedaj z možem, skupaj pri njegovih starših in želja je it na svoje nekega lepega dne tudi službo sem zamenjala in delam v njegovem kraju, da sva lahko več skupaj.

Zdaj pa se je še poškodoval in je imel šivan prst, pa sem med vikendom skuhala še za tri obroke med tednom. No, sladica danes je bila pa kar čokolada in kava.

Kosilo pa goveja juha, pečena riba škarpena, pire krompir ter solata.

Ker pa je mož na bolniški, sem ga za čas, ko ne bo z mano, zaposlila s puzzlom seveda je motiv moja izbira hihi

NutellomAnka

shari2007  

član od: 29.6.2012

sporočila: 1097

25. nov 2018 20:15

danes lososov file ovit v pršut, pečen krompir s timijanom in na pari kuhan brokoli

madoka  

član od: 17.10.2018

sporočila: 83

25. nov 2018 21:48

Včeraj: krompirjevi svaljki in slivovi cmoki z drobtinami, breskvov kompot

 

Danes: juha z rezanci, dunajski zrezki, zrezki v jurčkovi omaki, pečena rebra, rizi bizi, endivija in rdeč radič s krompirjem, švedski keksi in kava

madoka

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15376

26. nov 2018 9:14

Anka, čudovita novica, da sta končno skupaj . Zate sicer velika sprememba, ampak, ljubezen premaga vse ovire. Se že veselim tvojih kulinaričnih objav, ker vem, da ga boš razvajala....Kot ga že sedaj, ko je v bolniški...Želim mu hitro okrevanje.

Včeraj pri nas zrezki v naravni omaki, makaroni, zame riž in zelena solata. 

Ta teden sva z možem sama, tako, da zanj mesna omaka in testenine, solata. Zame pa verjetno samo juha, ker se ne počutim dobro. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

 

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 26. nov 2018 16:57

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti