Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

20. sep 2004 17:23

Danes: govedina s porom in riž Jutri: grem na morje, tako da še nimam pojma! Juhu! LP, Darja

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

20. sep 2004 18:23

Srečnica !Darja uživaj maximalno ! lp Marta

EVICA  

član od: 3.2.2004

sporočila: 31

21. sep 2004 9:00

Danes bom poskušala testenine s tuno. Recept pobran s portala. Solato in pozno popoldan najverjetneje miške. Jutri pa bolj dolgočasno - pohano, riž in solata.

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

21. sep 2004 11:56

Par dni me ni na internetu pa skoraj zamudim tako novico. Lidija, čestitam! Nedelja: pečenka. krompir v pečici, malancani na žaru, in sacher torta Ponedeljek: pire krompir s pečenko, še vedno torta in drugo pecivo. Torek: rižota s pečenko (upam, da se je rešimo) in seveda pecivo (še za kak dan ga je, saj smo imeli par praznovanj ta vikend). Suzana

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

21. sep 2004 15:28

Čestitke mami Lidiji, hčerki Dori in kuharčku tatiju!!! Danes bo za dragega zrezek z jajčki na krušni posteljici in velika, bogata mešana solata iz katere bom piknila tudi jaz. TanjaG.

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

21. sep 2004 17:14

Iskrene čestitke Lidija. Nekaj najlepšega v življenju mame. Vidim da ješ karfijolo, brokoli, zelje... Kaj tvoja miška nima težav s trebuščkom, v primeru če dojiš seveda. Moja dva fanta sta imela krče po trebuhu ( in posledično nočno dežurstvo ) če sem zelje samo povohala. Danes: polnjene paprike iz skrinje in kupjlena rolada. Jutri: juha z palačinko, špageti z še neznano omako ( lahko bo paradižnikova, grahova, iz gorgonzole, gobova.....) Solate in sladice ne bo. Lumpica

binka  

član od: 26.7.2004

sporočila: 16

21. sep 2004 18:10

Pohana mozarela, popečene bučke in popečena polenta. Lp binka

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

21. sep 2004 21:39

Danes: zeljnata solata s fižolom, sojini polpeti, pirin kruh, magdalence. Jutri:pašta s proseno kašo, ržen kruh, limonina rezina. lp Vesna Vesna Milek Recko

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

22. sep 2004 17:32

včeraj: bučna juha, rižota s šunko in grahom, solata danes: dušena paprika, piščančje prsi na žaru, pire, solata jutri: vampi po tržaško, solata

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

22. sep 2004 17:53

Jučer:pohani patlidžani, svinjski šnicli pečeni na naglo, paradajz preliven maslinovim uljem i posipan suhim peršinom Danas: štrukli sa sirom na juhu, a večeru smo popravili pečenom piletinom, krumpirima i zelenom salatom Sutra: domaća juneća juhica s rezancima, kuhana junetina, umak od paradajza i pire krumpir Lumpica, za sada mi malena nema nikakvih problema s grčevima ili sa stolicom... Ja zbilja pazim što pojedem i koliko pojedem. Mislim da joj od karfiola i brokule ne bi smjelo naškoditi. Lijepo jede i spava i po danu i po noći. U noći spava po 6 sati bez buđenja. Neću je previše hvaliti da ne bih nešto pokvarila!!! LP! Lidija...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti