Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

14. jun 2005 13:37

Pileći ujušak, pečena svinjska rebra s mladim krumpirima, salata po izboru, puding od čokolade. - za najmlađeg člana naše male, ali vesele obitelji - pileći ujušak i malo pudinga za probu. Lidija...

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

14. jun 2005 14:07

Ponedeljek: svinjski zrezki v omaki z korenčkom in glrahom, dušen riž, šobska solata Danes: pizza: klasična, moj in možev del pa še dodatno obložen s svežo papriko, bučkami, paradižnikom in kolobarčki čebule Sreda: Blitvina juha, pečeni brancin, stočji fižol v solati Pozdravčke, Nojči

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

15. jun 2005 10:11

sreda: puranji zrezki v omaki, široki rezanci, solata Julija

Lady_L  

član od: 26.8.2003

sporočila: 1260

15. jun 2005 14:26

E tako... jučerašnji ručak se može zaboraviti... ništa od navedenog nije se jelo, osim kaj je moja mala slatka djevojčica papala ujušak. Meso je stajalo do danas u hladnjaku i napokon sam ga spekla. Mljac, tako fino, sočno... pa uz to i dinstane tikvice i salate i kukuruznoga kruha i svježi sok od naranče. Budući da mi je suprug na putu i nije mogao sa mnom klopati, sve to će ga dočekati za večeru plus još pire krumpir. Pudinga više nema, al ću biti dobra ženica i kupiti koji tiramisu jer mu je to najfiniji kolač... Lidija...

Tulipa  

član od: 10.3.2004

sporočila: 95

15. jun 2005 16:06

Lady,več vaših besed ne razumem,pa bi predlagala,ker imate tu enkratno priliko in dosti pomoči,da bi se mogoče potrudili in pisali v slovenščini.Pač.nekje je treba začeti.Zase vem,da bi pomagala.Danes mi pač čudno zveni beseda"klopati".Pa recimo:mladi kelj.............Še več takih izrazov je.Nekdo mora iskati prevod ali razlago.Moj predlog sem dala. tulipa

lucija  

član od: 8.7.2002

sporočila: 403

15. jun 2005 22:57

Če se vam ne ljubi potruditi, pač berite samo tiste, ki pišejo v slovenščini. Lady L pa gotovo komaj čaka, da bo porabila eno uro dela s slovarji, da napiše en jedilnik na forum. Vi pa imate enkratno priložnost(in ne priliko) in veliko (ne dosti) pomoči, da se naučite hrvaščine. Pač. Nekje je treba začeti. lucija

anja  

član od: 2.9.2001

sporočila: 1431

16. jun 2005 7:22

Lucija! Tulipa...nestrpnost tudi na kulinaričnem forumu??????............ ANJA

Tulipa  

član od: 10.3.2004

sporočila: 95

16. jun 2005 8:02

Luciji in Anji! Sem prebrala še enkrat svoje mnenje,pa nisem nikjer zasledila,da se mi ne ljubi,niti nestrpnosti nisem kazala.Končno pa,o nestrpnosti je načel temo nekdo drug,jaz je nisem omenjala.Če pa smatrata to za nestrpnost,se meni zdi to skrajno nesmiselno,skoraj žaljivo.Je prepovedano na SLO forumu nekomu lepo predlagati,naj se uči slovensko.Se moram na tem forumu jaz učiti jezika,lepo prosim????? tulipa

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

16. jun 2005 9:07

Tulipa! Tudi meni se vaša pripomba zdi neprimerna in nestrpna. Jaz že dalj časa spremljam Lidijine prispevke in opažam, da marsikaj tudi napiše v slovenščini. Pa tudi če ne bi. Če ona česa ne razume, pač vpraša in če konkretno jaz česa ne razumem, vprašam. "Simpl ko pasulj"! Obilno kulinaričnih užitkov vam želim! Janja

lisicka  

član od: 22.12.2004

sporočila: 657

16. jun 2005 9:44

Tulipa, hrvaško znamo (ali pa vsaj razumemo) skoraj vsi... Smo se učili že v osnovni šoli. Latinsko pa ne. Pa lep pozdrav vsem! zvitorepka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti